Jeetje Eline en arlet wat een klote nieuws! Denk aan jullie heel oneerlijk veel liefs Amy wat fijn dat je een goed gesprek heb gehad en wat knap dat je afstand neemt van t forum Hoop voor je dat het je helpt er minder mee bezig te zijn let us know 😘
Dansprinsesje, wat een fijn nieuws voor jou! Spannende tijd de komende weken. En Amy, goed besluit van je. Snap dat je er soms teveel mee bezig bent door dit forum. Dat ervaar ik zelf ook zo af en toe. Ik hoop dat je tijd sneller voor je gaat de komende week en alvast succes met testen!!
Oh nee Arlet, verschrikkelijk ( zit in hetzelfde schuitje ). Ook alle moeite voor niks. Het is gewoon oneerlijk. Dansprinsesje, hopelijk blijft die 8 cellige gewoon lekker zitten. Ik weet nog niet wat we verder doen. Hoewel ik heb gezegd te stoppen na zo'n uitslag, neig ik nu toch meer naar nog een poging en daarna misschien wel eiceldonatie. Wat een mens zijn grenzen kan verleggen, phhh.
Neem er wel je tijd voor meis. Ik denk zelf dat ik nog wel een keer voor een poging gegaan zou zijn. En wat betreft het grenzen verleggen, ik denk dat dat "automatisch" gebeurd door dat de wens er zo enorm is voor (nog) een kindje. Ik wil je in ieder geval enorm veel sterkte wensen voor nu, en neem echt de tijd voor je zelf en jullie beslissing meis. Liefs en een dikke knuffel!
Dansprinsesje, goed nieuws voor jou! Gefeliciteerd meid, nu de fijne wachtweken. Ik hoop dat ze snel voorbij gaan en met positief resultaat! Eline & Arlet, sterkte meiden, probeer de moed niet op te geven, jullie zijn zo sterk. Ook voor jullie moet het goed komen! Imke, ben je al ongi geworden? Met mij gaat het goed nog steeds aan het wennen dat het eindelijk gelukt is, het is nog steeds een beetje onwerkelijk, zo gewent aan alle teleurstellingen elke keer. Maar vanmorgen nog eens getest en nog steeds een vette streep. Vind het alleen zo dubbel om het er hier over te hebben na de triesten verhalen. Amy, goed van je dat je wat afstand neemt meis als dat je rust geeft! Fijn dat jullie een goed gesprek gehad hebben. Dikke knuffel meis
Franceine, gied om te horen dat er ook vandaag weer een mooie tweede streep stond meis En ja dat t moeilijk is om het er over te hebben na slecht nieuws op dit topic kan ik heel goed begrijpen, maar we zijn er hier voor elkaar om elkaar te steunen door dik en dun, bij positief en negatief nieuws.
Amy, begrijpelijk dat je even wat afstand neemt hoor meis, soms is dat gewoon even nodig! Ik wil je in ieder geval vanaf hier even een dikke knuffel geven!
Franceina; wat fijn om te horen dat het goed gaat en de test nog steeds positief is! Ik vind het voor je spreken dat je er zo over denkt maar ben het eens met LM.. we zijn er hier voor elkaar, tijdens negatieve én positieve momenten! Isa succes vandaag!
Franceina, wat een lief berichtje van je! Ik begrijp goed wat je bedoelt. Maar wat ontzettend fijn voor jou die knallers van testen!! Isa, heel veel succes vandaag! Ik heb vandaag FM 1 gehad, er waren een stuk of 8 follikels die groter dan 10 mm waren, maandag FM 2. Spannend!
lief! het gaat.. veel pijn helaas maar dankzij de tramadol goed vol te houden. Wel ziek moeten melden van werk want ben aan het spacen haha maar dat zorgt er ook voor dat ik mijn verplichte rust neem. Ik ben me ondertussen aan het voorbereiden op ronde 2. En een vakantie. Vind wel dat we dat verdiend hebben
Balen dat je veel pijn hebt meis. Ja tramadol is rotzooi, maar t doet vaak wel zn werk Oooh heerlijk zeg een vakantie! Die heb je zeker verdiend meis Gaan jullie daarna verder voor poging 2 of wil je die nog voor de vakantie doen?
Nee, we mogen 'pas' in april verder, dus we denken aan een weekje zon/zee/chillen in maart Hoe gaat het met jou? Hoe gaat het met de deca?
Ja t lijkt mss nog heel erg ver weg, maar t is ook wel even goed om je zelf en je lichaam even wat rust te geven. Ow lijkt me heerlijk meis. Eventjes weg van alles en weer even tot je zelf komen om er daarna weer vol voor te gaan. Goed plan, zon, zee en strand. Al een idee waar jullie heen willen gaan? Met de deca gaat t goed. Tot nu toe 1x gehad dat ik 2x moest aanhalen maar verder gaat t goed. Iedere keer een uur na t spuiten krijg ik even een vlaag hoofdpijn, maar dat is ook zo weer weg. Gister wel last gehad van rommelende darmen, maagzuur en t erg warm hebben maar was allemaal goed te doen, k mag wat dat aangaat niet klagen zeg maar. Zeker niet als ik sommige meiden hoor die er echt enorme hoofdpijn van krijgen. Dat lijkt me echt vreselijk. Ik hoop over 5 dgn mn menstruatie te krijgen voor 12 uur smiddags dan krijg ik de dag erna of de dag daarna mn uitgangs echo en mag ik hopelijk beginnen met stimuleren. Benieuwd hoe dat deze keer verloopt.