Endometriose en in de Medische Malle Molen >>DEEL 2<<

Discussion in 'MMM clubs' started by Cindii, Apr 8, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. arie77

    arie77 Bekend lid

    Sep 6, 2013
    564
    0
    16
    noord holland
    Willientje,
    Zeker goed dat je dat nu aanpakt. Bij wie heb je overigens je afspraak staan?.
    Sorry ff nieuwsgierig :)
    Er zou een nieuwe endo arts gaan beginnen maar dacht pas in maart.
    Ik ben ook afgelopen vrijdag weer voor controle geweest.
    En helaas blijven de dikke buiken waar ik langs moet confronterend.
    Dat vond ik juist zo fijn van het ivf gebouw. Heb je geen last van.
    Tenzij je arts zwanger is :(
     
  2. Willientje

    Willientje Niet meer actief

    @ arie77. Ik weet niet bij wie ik een afspraak heb staan. Ik heb nog op de brief gekeken, maar het staat nergens dus dat is nog even afwachten.
    Ben jij nog bezig met zwanger worden?
     
  3. arie77

    arie77 Bekend lid

    Sep 6, 2013
    564
    0
    16
    noord holland
    Willientje. Dat kan natuurlijk ook dat je het nog niet weet.
    Nope bezig met mijn lichaam aan te pakken. Ik had wel gedacht vorige maand nadat ongi goed te doen was, zullen we het zelf proberen maar die gedachte was als snel weg.. de stress van wat doet mijn lichaam en dat getime terwijl ik helemaal niet meer echt behoefte heb pfffff. Ben toch maar weer snel aan de pil gegaan :)
    Ik heb teveel last van de endo dagelijks om te blijven gokken
     
  4. unicornbaby

    unicornbaby Bekend lid

    Dec 15, 2014
    759
    1
    18
    Bedankt voor jullie reacties liz en stiertje!
    Liz, volgens mijn arts/gyn mag ik tramadol gebruiken voor we gaan st7aten met IVF2. Waarom ben jij ermee gestopt?
     
  5. Willientje

    Willientje Niet meer actief

    Heb je wel een kindje?? Sorry als de vragen te persoonlijk zijn hoor. Ik was gewoon benieuwd.
    Ik heb ook al over de toekomst nagedacht. Mijn instelling is nu dat ik hoop dat ik ooit een kindje mag krijgen, maar ik ben ook realistisch. Ik ben 36 jaar en ik heb waarschijnlijk endo, dus hoe groot is de kans dat het allemaal nog op tijd gaat lukken. Ik heb al jaren het idee dat zwanger worden bij mij waarschijnlijk niet van zelf gaat, dus toen de gyn zei dat ik waarschijnlijk endo had was ik niet verbaasd. Ik geloof nog steeds dat ik ooit een kindje ga krijgen en meestal voel ik de dingen heel goed aan...
    Ik heb mijn vriend de eerste date gelijk verteld over de problemen die er spelen. Ik zei je kunt nu nog wegrennen, hihi:D.
     
  6. arie77

    arie77 Bekend lid

    Sep 6, 2013
    564
    0
    16
    noord holland
    Willientje,

    Haha hoezo afschrikken..oeps
    Nee geen kind..ben nu 37 en toen ik begon 33.
    Geeft niet hoor. Vind ook wel fijn dat jullie mij snappen.
    Heb lieve collega's enz maar snappen het niet.
    Je leeft er elke dag mee.
    Ik snapte ook wel snel dat er iets mis was maar kreeg het niet bewezen zeg maar.
    Echos wees niets uit. en toen had ik al meer dan een jaar veel pijn.
    Drubbel was bloed in ontlasting tijdens ongi.
    En ook leuk zon huisarts die eerst denkt dat het tussen je oren zit pff
     
  7. Willientje

    Willientje Niet meer actief

    @ arie,

    Het kwam toevallig ter spraken op onze eerste date... :D
    Wil je niet verder kijken of heb je hele traject al doorgelopen??
    Het lijkt me moeilijk om dan uiteindelijk te zeggen: ok, het is goed zo. Stiekem blijft die wens er altijd wel. Je moet gewoon jouw manier vinden om het te accepteren. Lijkt me erg lastig, maar daar groei je misschien ook langzaam in. Ik heb mezelf ook al een beetje ingedekt mocht het echt niet gaan lukken in de toekomst... Ik ben dankbaar en blij met wat ik heb en ik zie een kindje als een extra, mooi als ik dat ook mag mee maken en krijgen...
    Iedereen heeft volgens mij wel een lang traject voor ze er achter komen dat het endo is. Het is niet iets wat makkelijk op te sporen is. Ik loop achteraf gezien ook al een jaar of 4 met problemen.
     
  8. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    Apr 24, 2014
    1,079
    2
    36
    Female
    Rotterdam
    Mij werd geadviseerd in voorbereiding voor IVF je al te gedragen alsof je zwanger bent inclusief stoppen met alcohol, gezonder eten, vitamine en dus stoppen met medicatie. Alleen paracetamol mocht nog. Ik moet er wel bij vertellen dat ik een hoge dosis tramadol gebruikte. Ik probeer het dus vol te houden zonder de tramadol. :cool:
     
  9. unicornbaby

    unicornbaby Bekend lid

    Dec 15, 2014
    759
    1
    18
    Hi Liz, Dank voor je uitleg! Toch bijzonder hoe artsen elkaar tegenspreken... Mijn gyn zei dat het totaal geen kwaad kon :( Ik probeer er zo min mogelijk van te snoepen maar de pijn is soms ondraaglijk dus dan neem ik er wel 1..

    Gaat hier iemand naar de endometriose dag op 7 maart?
     
  10. lessie

    lessie Actief lid

    Dec 3, 2012
    279
    0
    16
    NULL
    Tash hoe gaat het met je opa?
     
  11. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    Meisjes, vanochtend heb ik positief getest, 8 dagen na tp van onze laatste cryo. Niet verwacht (had niet zoveel vertrouwen), maar natuurlijk wel heel blij. Wat wens ik dit jullie ook toe!
     
  12. Tash

    Tash Fanatiek lid

    Sep 7, 2011
    1,996
    0
    36
    Noord Holland
    Stiertje, wat gaaf!!!!! En wat snel al een positieve test!

    Lessie, lief dat je het vraagt! Opa is er nog maar vraag niet hoe. Zijn er net weer geweest en het gaat echt nog niet goed. Hij bleef maar zeggen dat hij mee naar huis wilde. :( Hij is het zo zat en zooooo moe...
    Verder nog in spanning. Precies als vorige cyclus na precies een week bruinverlies, gister werd dat erger, vandaag wat minder. Wel veel krampjes... Aangezien dat de vorige keer ook foute boel betekende raakt het vertrouwen wel weg. En zusje heeft een miskraam gehad. Lekker bezig hier met zijn allen... :)
     
  13. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    Apr 24, 2014
    1,079
    2
    36
    Female
    Rotterdam


    Jippiedepippie!!! Heel erg fijn voor je Stiertje van harte gefeliciteerd!! Volhouden nu!!! Het is je van harte gegund zeg. :D
     
  14. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    Apr 24, 2014
    1,079
    2
    36
    Female
    Rotterdam

    Tash jij hebt wat minder fijn nieuws lees ik. Wat verdrietig dat het zo zwaar is voor je opa zeg. Sneu ook dat hij niet lekker thuis kan zijn. Oud worden is geen pretje geloof ik. En ook nog zo'n verdrietig nieuws voor je zus. Wat een zware tijd voor jullie. Hopelijk krijg jij nog een goede afloop! Het is heel lastig positief te blijven omdat je jezelf ook geen valse hoop wil geven. Maar het kan nog zeker!!!
     
  15. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    Apr 24, 2014
    1,079
    2
    36
    Female
    Rotterdam
    Ik ga denk ik ja. Moet nog wel even kaartjes kopen
     
  16. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    Tash, heftig zeg voor opa en zusje. En dus ook voor jou. En dan zit je zelf ook nog in spanning.
    Ik had ook weinig vertrouwen in de goede afloop hoor. Veel krampjes, die ook heviger leken te worden. Sinds gisteravond/vandaag is het wat rustiger in m'n buik.
    Meid, het kan nog he!
     
  17. Schattig

    Schattig Actief lid

    Jun 20, 2013
    404
    1
    18
    Verpleegkundige
    Stiertje van harte gefeliciteerd!!!
     
  18. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Stiertje…. wat super!! Hoe gaaf is dat dan he? Zo'n positieve test! Gefeliciteerd!!

    Tash, wat naar allemaal…. ik heb niet alles terug gelezen, maar veel sterkte met en voor je opa, koester hem, het is zo fijn als ze er nog zijn! En heftig voor je zusje… een miskraam is verdrietig en hakt er flink in.

    Hier alles redelijk rustig, wat ik wel had verwacht. Had ook even wat anders aan mijn hoofd omdat mijn dochter een longontsteking had.

    Na de vele pijn rondom eisprong wist ik een beetje wanneer menstruatie zou komen en die kwam uiteindelijk 10 dagen geleden.
    En duurde slechts 1 dag en een paar uur….
    Vooraf veel pijnen, twee Aleve Feminax hielp tijdens de meest heftige uurtjes, maar het was dit keer gewoon echt goed te doen.
    Nogal wiedes denk, zo kort… Wel veel stolsels.
    Nu dus dag 10, ik hou de cyclus goed bij en heb nu vandaag veel krampen alsof ik ongesteld moet gaan worden. Ik ben benieuwd hoe het verder gaat lopen. Op dit moment denk ik echt, 'ik heb echt geen endometriose', maar als ik dan die pijn weer voel, wat hetzelfde is als vorige maand, dan weet ik in ieder geval wel dat het met de cyclus te maken heeft.
    En ik ben ook wel iemand die bagatelliseert, vandaag is vandaag, niet gisteren. Maar als ik mijn dagboek lees…. echt wel iedere dag (lichte) klachten.

    Iemand schreef hier over de blaas. Ik heb zelf het idee dat dit bij mij samenhangt, lastig te omschrijven, maar de pijn zit daar ook in de buurt en ik heb hoe later in de cyclus, hoe meer klachten (meer aandrang, moeilijker ophouden, het gevoel te moeten maar dan komen er 3 druppels, na het plassen pijn/krampen enz)

    Mijn gyn verwees mij overigens ook door naar een bekkenfysio, iemand daar ervaring mee, helpt dat wat?

    Inmiddels ook weer op mijn werk geweest, nog niet volledig want ik wil eerst de bedrijfsarts gesproken hebben, maar die zet er niet zo'n vaart achter…. Maar op mijn werk heb ik het idee dat sommigen denken dat het allemaal wel meevalt. Ja, op de goede momenten wel ja ;)

    Ik zit alleen erg in dubio, ik moet binnenkort mee op kamp, dan gaan we een paar dagen en dus nachten weg. Afhankelijk van hoe de cyclus verder verloopt, zit ik in die periode hoogstwaarschijnlijk net in de periode van de eisprong, waarbij mijn pijn op z'n hevigst is.
    Hoop dat de bedrijfsarts even tempo maakt, dan kan ik het met haar overleggen.
     
  19. Willientje

    Willientje Niet meer actief

    @ Stiertje.... wat gaaf. Een voorzichtige gefeliciteerd...
     
  20. Woman1987

    Woman1987 Fanatiek lid

    Feb 5, 2014
    1,130
    16
    38
    Female
    Pedagogisch Medewerker Kinderopvang BD groep
    Hoi meiden..
    ff tijdje oftopic geweest.
    Ik heb contact gezocht met mijn dokter,ben nu 3weken 'ongesteld' :( en ken me eigen lichaam niet meer...
     

Share This Page