Gaan voor een "eerste" kindje!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Vlinderbaby, Jul 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Muzieknootje, wat fijn dat de punctie doorgaat! Misschien valt de maand uitstel dan ook wel mee en zo niet, dan vliegt dat maandje hopelijk snel voorbij en is het vast heel snel raak!

    Woman en isa gewoon blij zijn met die mooie buikjes en de kilo's gaan er heus wel weer af, zeker als je borstvoeding geeft... Grote buik is extra zichtbaar is gewoon trots zijn en genieten ^^

    Mijn ei heeft er geloof ik nog geen zin in... Ik merk wel al even dat hij gaat komen, maar nog niet geweest.. Hopelijk dan vandaag of morgen, dan is de cyclus weer 34/35 dagen..
     
  2. Pippers

    Pippers Bekend lid

    Aug 11, 2014
    586
    0
    16
    Female
    JeeJ! Suiker goed van alle dames :D
    Top, je kan het maar achter de rug hebben ;)

    Muzieknootje, wat fijn zeg! Jammer dat je misschien nog even moet wachten, maar hey! Het begin is er, zelfs meer dan dat :D

    Vlinder, hier ook op eitjesjacht, ff kijken waar we staan, maar het blijkt toch een hang ei te zijn. Ach misschien ineens morgen of overmorgen toch? Alles kan!

    @Isa, ach.... niet te druk maken hoor om de kilo's. T'is jammer dat de verloskundige je in de gaten houdt :p Die confronteert je er dan gewoon mee. 100 valt nog mee hoor. Straks verdwijnt het als sneeuw voor de zon.
    Wat betreft je man lijkt me toch moeilijk, maar snap wel dat je er nu meer vrede mee hebt. Evengoed is het altijd wel een hele poos en jij moet gewoon werken neem ik aan als hij weer thuis komt. (afgezien van je verlof dan :p )

    @Mirte, nog maar heul ffies en dan ga je al lekker op vakantie! JEEJ!
    En je ei geweest! Dubbel JEEJ!

    Wij gaan de 26e naar de HHB/9 maanden beurs! *nog meer JEEJ*
    Echt zin in, lekker bonnen uitdraaien en shoppen enzo. Leuk man!

    @Esmee, weer lekker werken, top toch.

    Ik heb inderdaad een nieuwe baan! Heerlijk. Was weer even dubben, moet dan naar Amsterdam met het OV en dat ben ik natuurlijk niet gewend :cool: Maar goed, verdient goed, onwijs gave functie en het is weer werk, dus weer ritme en dan kunnen we weer een beetje uitkijken naar een financieel stabiele toekomst.

    Verder gaat het allemaal goed hoor.
    Vandaag weer bloed geprikt, HCG is 18. :D
    Uitslag van biopt was ook goed, de zwangerschap zat op de rechter eierstok en het linker weefsel was voornamelijk bloedstolsel.
    Geen ''bijzonderheden'' afgezien van de plek :p
    Assistent gyn: ''Ja, twas wel even raar hoor, toch? Ik heb het nog niet eerder gehoord eigenlijk hier''

    Ben ik nog iemand vergeten? Daggût niet.....
     
  3. Isa2

    Isa2 Actief lid

    Aug 10, 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    O wat super Pippers! Fijn zo snel weer een baan. Ik heb dat stuk ook jaren met de trein gedaan hoor, viel meestal erg mee;)

    Enne ik ben heeeel blij met mijn buik hoor! Draag mooi naar voren dus ben gelukkig nog geen propje :D.

    Oehh net gehoord dat vl komende dinsdag weer moet varen. Gaat nu wel heel snel hoor! Als hij terugkomt, komt de baby ook al bijna!
    Gelukkig ben ik za/zo/ma vrij, hebben we nog wat daagjes gezellig samen. En maandag 3Decho!

    We hebben trouwens nu toch maar aan de familie verteld dat we een .... krijgen :D
    Vond dat ik het lang genoeg voor me had gehouden haha..
     
  4. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Wat fijn dames dat de suiker testen goed waren ^^

    Muzieknootje, dat zijn een hoop eitjes! Daar kan je voorlopig even mee vooruit! :D Hopelijk is de eerste al een lucky winner, heb je wel verdiend!

    Ik zou gaan dreigen Vlinder, Als je nu niet komt ei... dan zwaait er wat :p
    Hoop toch dat hij gaat springen :D

    Oh wat zwaar Isa, gelukkig nog even lekker samen! En straks weer lekker veel bellen :) Dan vliegt de tijd hopelijk snel voorbij!
    Hahaha en groot gelijk, het is al lastig zat om het voor je te houden!

    Goed om te horen dat de uitslag goed was Pippers! Hoop dat je ook goed blijft herstellen. Ik ga waarschijnlijk ook de 26e ^^ Als je je opeens niet prettig voelt, ben ik waarschijnlijk in de buurt.

    Vandaag weer controle gehad, alles was goed (geen echo hoor). Menneke schopte lekker tegen de doppler whahaha, ze vinden het echt niet leuk dat ding!
    Ik heb via mp een leuke box van bopita op de kop getikt (letter box bopita) en heb een enorme kleding box maar 52/56. Heb wel genoeg voor 3 baby's whahaha :D. En alles ook mijn smaak en netjes (geen vlekken).
     
  5. Isa2

    Isa2 Actief lid

    Aug 10, 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    Fijn dat alles goed was esmee!
    En leuk allemaal nieuwe dingen :D

    Heb een nieuwe buikfoto geplaatst in de besloten groep! Zet iemand anders er ook nog eens wat daar zo lijk ik wel een aandachttrekker :cool:
     
  6. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    muzieknootje, heel veel succes morgen meissie! Ik duim voor jullie, dat t er veel mogen zijn en dat t meevalt. Laat je even weten hoe t is gegaan?

    Yaay baan voor pippers! goed bezig!
     
  7. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Dank je Mirte! Lief van je! Ik laat hem morgen lekker op me af komen. We moeten al vroeg ons bed uit (5 uur) en om kwart voor 7 moeten we ons melden bij het onthaal. Hopelijk is het niet te druk op de wegen rond Gent morgen.

    Jeeeeej een baan Pippers! Super! En de reistijd is toch gewoon even wennen?

    @smeetjuh: een doppler is toch ook een ding wat je zelf kan aanschaffen? Om thuis te luisteren? Hebben jullie zo'n ding en is dat wat? :)
    Wel fijn dat alles goed gaat! Wanneer is je volgende controle met echo?

    @isa: mooie buik! Mag je trots op zijn!

    @vlinderbaby: ei al in zicht? Lekker gezellig maken he? :)

    Ik laat morgenmiddag of morgenavond nog even weten hoe het gegaan is.

    Liefs!
     
  8. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Zooooo daar ben ik!

    Damn dat deed wel veel pijn vanmorgen :( maar gelukkig kreeg ik extra pijnstilling in m'n infuus. Ze hebben 19 eicellen gevonden. Morgen krijgen we een telefoontje hoeveel eicellen er rijp waren en hoeveel ze er dan hebben kunnen bevruchten. Spannend!

    En als het even mee zit, zou ik donderdag een terugplaatsing hebben! :) nu fingers crossed voor veel bevruchte eicellen!

    Nu lekker een paar dagen rusten, m'n buik is erg gevoelig, maar met max 12 paracetamol op een dag moet dat goed komen haha
     
  9. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    yay muzieknootje wat goed! Wel balen dat t zo pijnlijk was. Hopen op goed nieuws en de terugplaatsing donderdag!
    Eigenlijk, theoretisch gesproken, ben je na de terugplaatsing al zwanger :D
    Hopen dat t kindje dan ook lekker innestelt en blijft zitten!
     
  10. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Jeeeeej! Van de 19 eicellen waren er 15 rijp. Van de 15 zijn er 9 bevrucht :D:D
    Even een klein mini-feestje vieren vandaag! Tijd voor champagne! ;) Hahaha

    Donderdag is de terugplaatsing waarschijnlijk, ik bel morgen nog even naar m'n gynaecoloog voor de zekerheid en dan weten we meer :)
     
  11. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Dat zijn goede cijfers!!
    Veel plezier met je mini feestje, dat is dik verdiend meid :D
     
  12. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    yay! goed nieuws!!
    en dan donderdag zwanger :D
     
  13. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Wauw Muzieknootje! Ik ben super blij voor je!!! Dat zijn goede getallen zijn, gewoon 9 bevrucht!!!! :D
    Wel super vervelend dat het zo'n pijn deed, maar voorlopig hoef je dit dus niet meer te ondergaan! Fantastisch :D En dan donderdag al een terugplaatsing.... wauw wauw wauw! :D
    Een doppler is inderdaad zo'n apparaat waarmee je ook zelf naar het hartje kan luisteren, maar zelf heb ik er geen. De verloskundige gebruikte hem bij de controle eventjes, maar over het algemeen vinden ze het zelf niet zo leuk hihi. 1e keer zwom de kleine er voor weg en de vorige keer schoppen ernaar.

    @Isa, ik zal binnenkort ook wel even een foto'tje er op zetten haha ^^
     
  14. Pippers

    Pippers Bekend lid

    Aug 11, 2014
    586
    0
    16
    Female
    Even voor muzieknootje:

    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!! :D:D:D:D:D:D:D

    Meid wat ben ik blij voor je!!!

    Echt helemaal te gek joh!
    Supernieuws!

    Donderdag ben je dus eigenlijk gewoon zwanger..... ;)

    Moet je dan ook van die 'lijm' eitjes inbrengen zodat t blijft zitten?
    Zoiets had ik gehoord van een oud klas genootje :)
     
  15. Pippers

    Pippers Bekend lid

    Aug 11, 2014
    586
    0
    16
    Female
    Isa, geniet van de laatste momentjes samen meis, zal wel ff lastig zijn, maar als ie terug is mag je bijna! :D
    Aan de andere kant, je kan lekker ongegeneerd toegeven aan eventuele nesteldrang en zwangerschapshormonen :p

    Esmee mag wel ff buikkie showen hoor!
    Iloon en Evie trouwens ook! Word wel ff tijd meiden! Bijna 20 weken :cool:


    Hier lijken de hechtingen eindelijk te genezen, ze bloeden wel als ik een broek aan heb. (wees gerust, ik bedoel een spijkerbroek, heb heus wel wat om mijn kont zitten de rest van de dag... :cool: )

    Ei nog niet geweest, dus NOD schuift wel een beetje op denk ik.
    Eerst was dat 5 maart dacht ik, maar dat wordt wat later.

    Ik heb ''kinderopvang'' van Mirte gekregen, dus we kunnen t evengoed wel gezellig maken. :D
     
  16. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Moet ik je toch teleur stellen Pippers, hier is nog geen buik (naast m'n normale pens) te bekennen!
    Door die 6 kilo die ik kwijt ben, lijkt hij zelfs dunner :(

    Maar zodra er wat te zien valt, zal ik een foto posten!
     
  17. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jaaaaaaaa muzieknootje! Wat goed! Vreugdedansje!:D:D
    Dat zijn er super mooie getallen zeg! 9 bevruchte eitjes!
    En wat fijn, toch waarschijnlijk donderdag al een terugplaatsing!!
    Superleuk nieuws!

    Isa, altijd leuk, buikfoto's!

    Pippers wel balen dat je er met een spijkerbroek nog last van hebt, hopelijk is het snel genezen! En die reistijd, dat went! Ondertussen kun je ontbijten, voorbereiden of gewoon hier iets leuks posten!
     
  18. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    Hahahahaha kinderopvang, ik moest even denken, wat heb ik dan gegeven? Haha
     
  19. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha dat had ik ook Mirte! Had het nooit kunnen raden als ik het niet had geweten, hoe kom je erop pippers haha

    Hier m'n ei gevonden, au au au. Twee x eerder zo'n kramp gehad, toen m'n winnende ei sprong en bij de innestelling ervan dus het geeft wel goede hoop :D en een beetje pijn haha. Dag 23 uiteindelijk. ;)
     
  20. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    *Ziet Pippers al voor zich als een ongegeneerd persoon zonder ondergoed of broek rondlopen* :p

    Nice Vlinder ^^ nu het spannende afwachten weer!
     

Share This Page