Wat kosten die invoer rechten dan? En kan je met iDeal betalen ? Want ik heb geen paybal en snap daar ook niets van.. Heb een paar leuke horloges gezien die k zou willen bestellen
Ik heb toevallig laatst drie dingen op één dag gekocht, wel steeds losse aankopen gedaan. Geen probleem, ze kwamen wel op verschillende dagen binnen.
Paypal is absoluut niet lastig, je moet alleen even goed lezen. Het is gewoon een betaalaccount wat weer is gekoppeld aan je bankrekening. volgens mij kan je ook een bepaald bedrag storten op een paypal rekening.
Ik bestel wel eens sieraden en telefoon accessoires. Eigenlijk nooit kleding, kan iemand met vertellen wat voor kwaliteit het is en of de maten een beetje kloppen?
Hier twee keer een bestelling gedaan. Een keer een kleine bestelling. Toen moest ik al 25 euro invoerkosten betalen. Daarna een bestelling gedaan van rond de 100 euro. Ook toen een behoorlijk bedrag aan invoer kosten moeten betalen a 35 euro. Ik had ook de optie " gratis verzenden" gekozen maar moest nog 29 euro betalen. Al met al...een verschrikkelijk duur grapje! Ook vond ik sommige spullen tegen vallen. De sieraden/horloges niet. Maar ik had een paar leuke tassen besteld maar dat was echt plastic. Erg jammer want de prijzen zijn leuk
Is dit zoiets als Aliexpress? Waar komt het vandaan? Daar heb ik via een vriendin wel eens wat besteld. Kwaliteit is om te huilen met de meeste dingen helaas. Zij bestelde dan voor 100 euro of meer, maar heeft nog nooit hoeven betalen voor invoerrechten, spul komt uit China. Het enige wat echt mooi blijft zijn de Fedora's van mijn zoontje en zijn joggingpak.
Kleding heb ik zelf persoonlijk nog geen ervaring mee maar van horen zeggen is dat niet echt heel goede kwaliteit. Buiten de kwaliteit zijn de maten ook totaal anders, het meeste komt uit china en daar hebben ze natuurlijk hele andere figuurtjes dan hier in het westen Ze zeggen dat een een S hier gelijk staat aan een L daar maar of dat 100% klopt durf ik dus niet te zeggen. Ik bestel er alleen maar sieraden om eerlijk te zijn.
Ik heb er wel eens kleding gekocht altijd een maatje groter nemen. Wat betreft de kwaliteit, ik kan er niks negatiefs aan ontdekken.
En wat betreft de invoer rechten, dat ligt aan de waarde van je bestelling. Ik heb wel eens een mega bestelling geplaatst voor van alles en iedereen tegelijk. Eind bedrag was 450 a 500 euro en ik betaalde nog net geen 73 euro aan invoerrechten/belastingen etc en ook geen verzendkosten.
Verzendkosten zijn inderdaad altijd gratis maar dan moet je wel geduld hebben, het kan dan 10-20 dagen duren voor het bij je thuis is En als je zeker wilt zijn van geen invoer rechten dan moet je niet meer dan die 22 euro betalen.
T was bij mij binnen 5 dgn binnen. Stond er echt van te kijken want ken iok mensen die wel eens 12 weken moesten wachten op hun bestelling...
Nou ik heb ook eens iets besteld daar voor onder de 20 euro en moest toch echt 16 euro aan de postbode betalen