27w 5d... Ik en mijn twee grote kleine liefdes! (Terwijl ik dit typ bedenk ik ineens dat we ook heel nodig foto's moeten maken van manlief en mijn zwangere buik! Hebben we helemaal nog niet! )
Ja zo iets geloof ik. Hij ligt voor de uitgang! Dat is met de 20 weken echo gezegd. Maar hij is nog niet bepaalt opgeschoven naar boven.
Oh, dat heb ik ook! Althans, hij ligt er niet echt voor maar wel ertegenaan, met de twintig weken echo. Hier dus ook met 30 weken opnieuw een echo om te kijken of hij mooi mee omhoog is getrokken of niet... Ben benieuwd!
Ja dat is ook behoorlijk spannend hoor. Het zal wel heel wonderbaarlijk zijn dat als ik morgen naar de gyn ga, dat hij in 2 weken tijd is opgeschoven. Ben 2 weken geleden nog geweest. Toen was er geen verandering. Ik ga er dus eigenlijk vanuit dat het een ks wordt. En dan was ook nog de vraag of m'n placenta niet in 2 delen is. Want dan kan het nog niet vaginaal ivm doorlopende aders. Vandaar een inwendige echo, zodat ze het precies kunnen zien.
Van mij een tijdje geleden dat ik voor het laatst heb gepost, ik blijf het gewoon niet heel mooi vinden. Maar ik maak wel foto's, wil straks geen spijt krijgen als ik die niet heb
Vandaag alweer 36w1d en net toch nog eens foto's gemaakt. Zie er niet meer zo florissant uit maar goed, het gaat om de buik View attachment 444909 View attachment 444910