Zwanger worden na een miskraam

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Magnolia83, Jan 7, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jeszss

    Jeszss Fanatiek lid

    Jan 16, 2013
    1,752
    0
    36
    Gelderland
    Ik hou mn mond weer over de ovu testen Moody, zie mn reactie in ons nod forum, ik ben de kluts weer eens kwijt :). Hopelijk kan ik ondanks de verwarring deze maand wel gewoon mijn eitje klutsen haha.
     
  2. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    Feb 6, 2015
    504
    0
    0
    gent
    We worden er inderdaad niet wijzer van hé. De ene krijgt enkel lichte strepen, de andere geen strepen en ik teveel strepen :(

    Meestal klopt het ouderwetse aanvoelen wel. Heb je het gevoel dat je ei al geweest is?

    Ik ga donderdag naar de gynaecoloog voor bloedtesten voor het stollingsonderzoek en ga meteen ook een echo vragen. Na alle pijntjes en kwaaltjes wil ik toch een check-up ;) In het bloed kunnen ze blijkbaar ook zien of de eisprong al geweest is en dan weet ik pas zeker he...
     
  3. Jeszss

    Jeszss Fanatiek lid

    Jan 16, 2013
    1,752
    0
    36
    Gelderland
    Nee mijn ei is echt nog niet geweest, ik heb daar de vorige keren zo ontzettend veel last van gehad dat ik het me niet voor kan stellen. Of het moet een pijnloos ei geweest zijn en dan ook nog eens te vroeg. Maar ik ben eigenlijk nooit te vroeg.... dus wacht gewoon as donderdag af. Verwacht dan toch wel de bekende eipijn te krijgen.

    En kan me voorstellen dat je ook een echo wilt, al is het maar voor jezelf om weer even gerust te zijn en te weten waar je aan toe bent!
     
  4. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    Mar 31, 2014
    5,326
    104
    63
    Vreselijk hè.. laatste dagen zijn vreselijk. En dan allerlei vage kwaaltjes die zowel zwanger als menstruatie zouden kunnen zijn :)

    Ik duim voor iedereen op het wachtbankje!
     
  5. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Moeten we toch afleiding zoeken meiden :) :) maar dan nog kunnen we er erg druk mee zijn, haha!

    Ik vind dat ik, als ik n cyclus aanhou van 33, deze cyclus na de laatste stolsel (dus niet de eerste bloeding nav de medicijnen, want dat was 2 weken eerder) dan moet ik 4 maart ongesteld worden. Dus voor volgende Week woensdag.

    Alhoewel mijn action test negatief was, was er na 10 min toch een mini streepje te zien (zo laaaaaaaang nog ma de miskraam? :(....) en met de kV 2v5 was er gisteren ook (nog) een licht streepje te zien.

    T is zo dubbel allemaal....
     
  6. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    Jan 14, 2015
    819
    0
    16
    Female
    Nederland
    Wanneer een follikel alsnog knapt heb je je eisprong.

    Indien de folliculaire cyste niet tijdig zelf knapt zou een gynaecoloog dit met een eenvoudige ingreep kunnen verhelpen. Dit zou je in de gaten kunnen houden wanneer de pijn aanhoudt..
    Maar gelet op je lichtere test en je afgenomen pijn zou ik er vanuit gaan dat je eisprong alsnog is geweest nu.

    Voor de zekerheid zou ik er bij de gynaecoloog inderdaad naar informeren, aangezien je de afspraak al hebt staan. Hij kan op de echo zien of er sprake is van een folliculaire cyste.
     
  7. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    Feb 6, 2015
    504
    0
    0
    gent
    Dat ga ik doen! Alvast bedankt voor je uitleg. Het lijkt me wel plausibel aangezien ik vorige maand ook langer last had van mijn eisprong dan anders.

    Ik zie aan je banner dat jouw eisprong ook op komst is. Doe jij ook aan testen?
     
  8. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    Jan 14, 2015
    819
    0
    16
    Female
    Nederland
    Voorheen heb ik nog nooit eerder ovulatietesten gebruikt. Deze maand ga ik dat voor het eerst proberen. Ik heb testen van de Etos gehaald.

    Mijn eisprong komt er inderdaad bijna aan. Ik twijfel een beetje wanneer ik moet beginnen met testen.
    Voor de miskraam en de eerste cyclus na de miskraam waren allemaal 32 dagen. Afgelopen maand had ik voor het eerst wen cyclus van 30 dagen.

    Gelet op een cyclus van dertig dagen zou ik morgen moeten beginnen met testen. Gelet op een cyclus van 32 dagen zou ik twee dagen later pas moeten beginnen.
    Daarom denk ik dat ik er zekerheidshalve voor ga kiezen om morgen te beginnen en dan nog een pakje met testen er bij haal als blijkt dat ik te vroeg ben begonnen.

    Deze maand hoop ik echt zwanger te raken, dan zouden we ons kindje eind november verwachten. Als dat niet zou gebeuren zou ik twijfel om volgende maand misschien over te slaan in verband met kerst en oud en nieuw. Mijn broer is met kerst jarig en dat heeft hij altijd lastig gevonden. Het lijkt mij voor een kindje ook echt niet leuk. Nu eerst duimen en hopen dat ik niet over dat dilemma na hoef te denken!
     
  9. Lizzy01

    Lizzy01 Bekend lid

    Jan 14, 2015
    819
    0
    16
    Female
    Nederland
    Mijn banner gaat uit van mijn standaard cyclus van 32 dagen, gestart vanaf de eerste dag van mijn laatste menstruatie.
     
  10. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    Feb 6, 2015
    504
    0
    0
    gent
    Lizzy, omdat het bij mij ook de eerste keer was met testen en ik al vanalles begon te voelen ben ik redelijk vroeg begonnen met testen. Nu ben ik daar blij om... Ik zou in jouw geval dus zeker ook morgen al beginnen ;)

    Ik snap je ook wat je zegt over een maandje overslaan, maar ik was bij mijn eerste mk uitgerekend in december en achteraf gezien zou ik er helemaal niet mee in zitten. Er zijn verschillende zogezegd minder leuke periodes zoals start van school, examenperiode, kersttijd, etc. Ik wil nu gewoon zo graag een kindje dat het me eigenlijk allemaal niet meer uitmaakt :D
     
  11. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    image.jpg

    Eindelijk....om 12u ( ok t was geen ochtendurine) was ik er klaar mee! Ik wil witte testen!!

    Maar toch....zijn de kV en action lichtelijk nog te zien.... Maar gelukkig niet genoeg om de digitale zwanger te laten aangeven 😊

    Op naar een menstruatie!! Wanneer die ook moge zijn 😄
     
  12. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    Jun 12, 2014
    2,007
    1
    36
    Is dat de clear blue met Week indicator of zonder? Want die zonder heeft veel meer Hcg nodig dan die met. Er zit toch wel iets lijkt me met die streepjes?
     
  13. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    Jun 12, 2014
    2,007
    1
    36
    Ik had een Veel vager streepje bij de action de vorige keer en was echt zwanger hoor.
     
  14. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    Feb 6, 2015
    504
    0
    0
    gent
    Ik was net hetzelfde aan het denken, maar sinds je miskraam heb je geen witte test meer gehad? Hoe lang is dit nu geleden en zou je misschien toch een eisprong kunnen gehad hebben ondertussen?

    Ik heb hier zelf geen ervaring mee, want bij mij was het hcg altijd binnen de week volledig weg. Alleen bij de bbz niet natuurlijk...
     
  15. MoodyL

    MoodyL Bekend lid

    Feb 6, 2015
    504
    0
    0
    gent
    Na men beste vriendin (18 weken), schoonzus (10 weken) is net ook mijn teamleider me komen vertellen dat ze zwanger is (14 weken).

    Ik ben echt heel blij voor hen allemaal, maar het doet ook zo'n pijn. Ik wist niet dat je fysiek pijn kon hebben van verdriet...
     
  16. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Het was de clear blue zonder tijds indicator. Hij deed er heeeeel lang over om t antwoord te geven.

    T was 17 januari mijn miskraam en 4 febr de laatste stolsel.
    Ja, naar mijn idee heb ik mijn eisprong al gehad aan mijn onderrug te voelen! Maar weet t allemaal niet zeker meer zo na m'n miskraam. Ik ben gewoon onzeker over wat ik wel en niet voel.
    Ja ik vond ook al dat kV en action wel een streepje gaven. Ook op de digitale staat een licht streepje.
     
  17. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Ik heb geen 1 volledig witte test gehad ( en gehouden ) nog... Zelfs degene waarvan ik dacht dat ie wit zou zijn, kwam toch n streepje 4 dagen geleden...
     
  18. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    Sep 26, 2014
    1,119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Och meid! Ik snap je zo.... N vriendin moet binnen 3 weken bevallen en er zijn er al 2 die hebben verteld dat ze zwanger zijn....en óók in augustus zijn uitgerekend (net als ik eigenlijk...) ik zie nu al op tegen augustus...gelukkig gaan we wél op vakantie met de kids en hadden we die niet geannuleerd :(

    Ik snap je zó.....
     
  19. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    Mar 31, 2014
    5,326
    104
    63
    Bij mij duurde het ook even voordat al die HCG weer uit mijn lichaam was. Toch werd ik 33 dagen na de mk weer ongesteld, met heel weinig HCG kan je eisprong ook zijn. Houd moed!
     
  20. Tacita

    Tacita Fanatiek lid

    Oct 20, 2014
    1,365
    0
    36
    NULL
    NULL
    #820 Tacita, Feb 24, 2015
    Last edited: Feb 24, 2015
    Zo was het bij mij dus ook, 'niet zwanger' (maar als ik de teststrip zag, toch een lichtblauw streepje) en nog wel lichte kv testen. Dus die negatieve CB vond ik al heel wat, maar het kan nog beter ;)
    Vandaag trouwens een witte test, dus heb rust ;) (euhhhh nou ja rust :cool:).

    Idd, op naar (wel of geen :p) menstruatie haha!
     

Share This Page