nou he..als je om je heen hoort hoeveel er in de mmm zitten..bizar gewoon..voorheen lette k daar nooit op maar sinds we erin zitten vindt ik het bizar veel.
Dankje Sunshine813, denk her wel! net een flinke wandeling met de honden gemaakt haha werkt altijd goed !
Succes unbelieveable. Sunshine omdat ik 2 maanden terug dus ook keizersnee heb gehad en het te riskant is om gewoon te bevallen. Ik had sowieso een hele rot bevalling .. heb tijdens de keizersnee alles ge v oel d omdat i k niet goed verdoofd was . Helemaal in paniek hebben ze me toen onder narcose gebracht. Toen I k al ehelemaal open lag. Enorm veel pijn gehad. Dus ik wil dat ze deze keer te tijd nemen voor de anesthesie. Ik weet niet of her een idee is ik heb in mijn vorige zwang e r schap een groep meiden net als hier op deze manier leren kennen. We zijn toen een whats app groep begonnen . Is s t uk makkelijker als dit en je kunt elkaar op de hoogte houden. Als iemand daarin interesse heeft kun je mij een pb sturen dsn maak ik hem aan.
we waren gisteren bij mijn schoonouders langs geweest om het nieuws te melden. pff wat een tegenvaller seg! mijn schoonmoeder is zowizo altijd wel iemand die altijd wel een scheef antwoord klaar heeft. (mijn creativiteit hoe wij het vertellen staat in mijn album) Mijn man geeft het doosje af. ze kijkt en doet het open, ze pakt het ei vast en geeft het aan mn schoonvader terwijl zegt ze: "ge zijt toch ni zwanger zeker?!" met een heel zuur gezicht. ik en mn man waren aant lachen en mijn schoonvader nog aan het eitje aant prullen want hij wou het niet stuk doen. pas toen hij het briefje had gelezen had hij het door. hij was wel blij maar zei heeft de hele avond nietmeer tegen me gesproken en heb zelfs geen proficiat te horen gekregen. ik ben zo kwaad nu! ik en mijn man hebben de laatste jaren nogal wat watertjes doorzwommen en gevechten overwonnen, nu gaat alles prima en zijn we terug super gelukkig en zei kan er haar niet over zetten terwijl mijn man haar altijd zegt, die tijd is voorbij het gaat terug super nu!... pff wat een teleurstelling.. liep ze dadelijk naar de kamer van mijn schoonbroer (22jaar) en gaat ze het direct zeggen. hoor ik: "Nu is die zwanger!" tof hoor!!!! krijgen we ni eens de kans om het zelf te vertellen tegen hem en gaat zei het zo zeggen. toen zijn mijn man en ik even naar mijn schoonbroer gegaan en heeft mijn man nog eens gezegd dat we zwanger zijn. hij speelde gewoon zijn pc spelletje verder met zijn koptelefoon op :s wat een intresse ben er echt niet goed van! mijn besluit staat al vast mijn schoonbroer word geen peter daar zijn we het over eens en mn schoonmoeder moet niet verwachten dat ik nog vriendelijk ga doen tegen haar en al zeker niet dat ze na de geboorte de kleine in handen krijgt!!
Mijn hemel. Ik ben helemaal in shock door jou verhaal!! Krijg hier helemaal de kriebels van!! Ongelofelijk dit!! Dit kan echt niet hoor. Ik kan mij voorstellen dat je enorm ^$#% bent. Hoe is je man eronder? Had je anders verwacht?? Och meis... wanneer gaan jullie het aan jou ouders vertellen? Want dan krijgen jullie misschien veel leukere reacties!! Knuffel!!!
ik heb het zelf nog niet meegemaakt dus weet niet wat je voelt maar probeer het wel te begrijpen.. hoe wij het iedereen vertellen staat in mijn foto album
ik ben ook nog steeds in shock! ik was zowizo wel zenuwachtig omdat ik weet hoe mijn schoonmoeder is maar dit had ik echt niet verwacht had op zn minst gehoopt dat ze blij was voor haar zoon. niet dus! mijn man zegt tegen me dat ik het me niet moet aantrekken hij had het wel verwacht. hij zegt:"wij zijn een team!" das wel lief maar het raakt me toch diep vanbinnen. hij heeft wel tegen zijn mama gezegd dat hij t niet leuk vond hoe ze reageerde want dat wij wel heel gelukkig zijn. heb zo zin om haar een sms te sturen of ze op zn minst niet blij kon zijn voor haar zoon want dat we heel gelukkig zijn samen! maar dan maak ik het miss nog erger? mijn ouders.... ik heb al 4jaar geen contact meer met mijn ouders. zijn ouders zijn dus de enige grootouders voor ons kindje. ik heb echt geen fijne tijd met mijn ouders gehad vroeger en ben op mn 18 daar vertrokken en bij mn schoonouders gaan wonen. ik ga het 9maart wel tegen mn oma vertellen, die gaat dol gelukkig zijn, ze word 80 in mei
ik heb gevraagd om te zwijgen tegen de rest van de familie want dat willen we zelf graag vertellen na de 12weken of zeker na de 1e echo. maar heb zo het gevoel dat ze het wel al gaat rond vertellen zodat ik de kans er niet toe krijg