oo okee. dan heb ik er geen antwoord op sorry.. ik kan m ook niet anders zien als ik er lang naar kijk.. misschien kruidvat 2 voor 5 doen?.. gistere had ik bruin verlies.. nu is dat met donkerrood/bijna zwart lijkt wel bloed en wat bruinig er tussen.. dus denk dat mn menstruatie 5 dagen te vroeg begonnen is.. wat k wel heel apart vind want heb dit in die 14 jaar nog nooit mee gemaakt zoiets en in die 5 jaar dat ik geen pil meer slik ook nog nooit.. zucht..
Ja ik doe vrijdag nog een ...die zal duidelijker moeten zijn.... Bedankt voor het kijken iig Balen als je lijf je in de steek laat he
ja joh, volgens mij weet mn lichaam zelf niet eens waar t mee bezig is.. dan stopt t weer dan is t weer terug.. t neemt een loopje met zichzelf haha.. maar goed.. kin omhoog en blijven lachen.. zitten toch al in ronde 18 ( tot nu toe en anders 19).. dus door de zure appel ben k al wel n tijdje heen...
Ik zie ook wel iets vaags! Morgen misschien nog een xtje testen met een k2v5? Die zijn aardig gevoelig. Spannend!
Hee Meiden! Ik heb even jullie mening nodig of zo. Ik zit nu op dag 8 na mijn ong, ik vind hem al vrij duidelijk betekend dit dat ik al bijna me eisprong zal hebben? is dat niet erg vroeg? en ik ben ook nog niet zo heel bekend met ovulatietesten. En zit ik nu in mijn vruchtbare periode? Alvast bedankt!
Ik heb vorige maand ook ovulatie test gebruikt een paar dagen maar een aantal waren echt super licht tot bijna geen streepje. Dus de hele maand een streep kan dan? Ik snap het namelijk niet zo goed?
je kunt heel de maand een licht streepje hebben op je ovu testen .. of niks.. maar de meeste vrouwen hebben een heeeel licht streepje op de lh piek zelf na dan
Je hebt inderdaad vaak de hele maand door wel een streepje. Zie mijn foto!! De onderste is pas echt positief. Als hij zo is, springt je ei binnen 24 tot 48 uur.