Nou ik vertrouwde het niet en heb nog eens getest... 😒 niks te zien. Die andere staat nog altijd een streepje op... Tja dan had ik hierop ook iets moeten zien
Hmm dat hoeft natuurlijk niet. De 1e streep is zo tuur. Dat als je urine iets minder geconcentreerd is of de test net iets minder...... Dus toch nog 2 dagen afwachten
ik heb dagen geleden ook zo'n streepje op de action, gelijk een KV test ook mega licht.. en op de predictor early ook. en nog beter te zien. toen ze helemaal opgedroogd waren zag je ze beter. ook binnen de tijd. dag er na omo wit. vandaag ook. ben ook veels te vroeg. maar toch denk hhhmm ik heb nooit vreemde streepjes alleen als ik zwanger ben. na me bbz wel 5 testen gedaan om te kijken of de hcg eruit was en wit is echt wit. en daarna ook. ben benieuwd fijn om te zien dat er meerdere zijn met deze streepjes ps ivm met moedeloosheid heb ik ze weg gegooid vandaag gggrrr anders had ik ze hier wel geplaatst.
Ja bedoelde gezwollen borsten vlak voor de menstruatie. Die knallen nml wel iedere maand hier zonder enige aanleiding tot nu toe Zie jouw streep ook op de test van gisteren. Maar ja.... Succes komende dagen !!!