Gaan voor een "eerste" kindje!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Vlinderbaby, Jul 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    1,241
    78
    48
    oh muzieknootje dat is inderdaad een flinke tegenvaller! Daar mag je ook even om huilen! Digiknuf! Heel veel sterkte!
     
  2. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Ja tis zo alles samen dat het even een flinke domper is :(

    Maar Mirte, Pippers en Vlinderbaby: wij zijn straks samen zwanger! Ik weet het zeker :)
     
  3. Isa2

    Isa2 Actief lid

    Aug 10, 2014
    252
    0
    16
    Friesland
    Muzieknootje: ach meissie wat een kl*tenieuws :(! Logisch hoor dat je moet huilen..knuf!

    Supermooi woman!! Knap gemaakt hoor!
    Hoe was de echo??

    Oehh vlinder wat is het spannend he... de maand dat het bij mij raak was heb ik ook geen last gehad en de maanden daarvoor wel.. Ik duim voor je..
    En voor Mirte natuurlijk! Geniet ervan meis heb je verdiend:)

    Hier gaat het wel goed, wel wat meer emo nu vl weg is maar das altijd zo de eerste twee weekjes. Moet altijd weer ff mijn draai vinden.
    Gister weer controle gehad bij de vk, ze was helemaal tevreden :D
    Mijn buik lijkt zo enorm omdat alles op de voorkant zit. Groei is heel gemiddeld gelukkig.
    Heb wel last van zwangerschaps ischias (google maar :D) Dus loop af en toe ineens als een oud vrouwtje haha. Kan ervoor naar de fysio als ik wil.
     
  4. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    1,241
    78
    48
    Ik heb last van nierstuwing door de zwangerschap.. volgens de doktersassistente dikke vette pech en er is niks aan te doen. Mag paracetemol nemen maar juist dat werkt niet.. Ze kan er niks over zeggen of dit hele zwangerschap gaat duren of dat het nog wegtrekt..
     
  5. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Wat heftig! Hopelijk is het niet nog de rest van de zwangerschap.
     
  6. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    He gatver Woman :( Dat zijn de minder leuke berichten. Bah!
    Ik las je berichtje helaas te laat, was me in de ochtend gauw klaar maken en toen op pad. Was gister avond op tijd naar bed gegaan. Ik vond de negen maanden niet zo druk, dat is goed te doen! Maar huishoudbeurs zou ik dan wel echt vermijden mocht je toch nog gaan.

    Klinkt niet lekker Isa XD Je wordt dus dikker (zwanger he ;)) en je voelt je ook nog eens oud! Waar gaat het heen met de wereld! Wel fijn dat het voor de rest helemaal goed is gekeurd :D

    Muzieknootje, hoe gaat het met jou vandaag?
     
  7. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    1,241
    78
    48
    Nog aankopen gedaan?
     
  8. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Nee valt eigenlijk wel mee, behalve rotzooi om te eten whahaha XD (huishoudbeurs)

    Ik heb eergisteren van m'n stiefmoeder te horen gekregen dat we de kinderwagen die we willen hebben, van hun krijgen ^^ Echt veels te gek!
    Op de stand van Mutsy kreeg ik een kaart mee, waarbij ik de voetenzak gratis toegestuurd zal krijgen van dezelfde serie. Dus dat is eigenlijk mijn winner geweest van de dag :D
    Kleertjes heb ik allemaal al voor maat 50/56, draagdoek kunnen wij goedkoper krijgen omdat babybij van een collega van mijn man is.

    Dus met aankopen heb ik eigenlijk maar €10,50 uitgegeven, vond het wel een erg leuke dag! Lekker neuzen in alle baby spulletjes. Vind het alleen wel sneu om te zien dat een hoop hun pasgeboren kindje meenemen... zou dat zelf nog niet willen zeg maar (Zo'n druk evenement...).
     
  9. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    He wat een nare berichten hier..

    woman, supervervelend nieuws! Hopelijk is het snel over en heb je er niet de rest van de zwangerschap last van!
    muzieknootje, nee... O hier baal ik echt van! Vind het zo erg voor je, wordt er zelf ook echt verdrietig van. Wat een slecht nieuws zeg, maar 1tje goed gedeeld... En latere terugplaatsing... Maar.... Er is er maar eentje nodig en die gaat wachten tot het kan.. En dan... Zwanger!!

    Mirte, fijne vakantie! Geniet ervan! Hoop dat het nog gelukt is met je koffers pakken haha

    Smeetjuh wat knap zo weinig uitgegeven daar!

    Hier verder geen nieuws. Eergisteren iets verkeerds gegeten en was er s avonds en ochtend erna misselijk van. S ochtends ook gespuugd.. Gisteren en vanmorgen ook buikpijn en sinds gisteravonds hoofdpijn erbij. en moe... Kortom.. Griepje denk ik. Maar t is mooi weer. Vandaag nog leuke plannen die ik niet af kon zeggen en de rest van het weekend ga ik rustig aan doen en dan kan ik maandag weer knallen. En voel me wel ziekerig maar niet klote dus kan mooi nog wel genieten van wat ik allemaal doe... T is niet ziek ziek zodat je alleen maar wil slapen en grommen haha
     
  10. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL

    Mooi dat de vk tevreden was! Dat iscias ga ik googlen, maar het is vast niet prettig.... Balen zeg!
    En emo zonder vriendlief snap ik, maar ik vind. Je wel een sterke vrouw en emo tijdens zwangerschap mag sowieso he!
    En thnx voor t duimen! :D
     
  11. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Oh muzieknootje, helemaal overheen gelezen! Man dat is balen zeg!!! Hopelijk is het wel het winnende embryo'tje en ben je in mei gewoon zwanger!

    Hoop dat je gauw opknapt meis... Hoe gaat het vandaag?
     
  12. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Wij hebben gisteren de box neergezet in de woonkamer, want we zijn de babykamer aan het leegtrekken zodat er wat werk gedaan kan worden. Dan maar de box alvast in de woonkamer, gezellig met alle spulletjes die we al hebben gekregen ^^
    We zijn aan het kijken of we de kamer kunnen laten stucen, want de muren nu zijn absoluut niet mooi. Vorderingen :D

    Morgen weer aan het werk, spannend! Wordt een enorm drukke dag... 12:20 beginnen en om 15:05 uur klaar... hoop dat ik het red whahaha.

    Hoe gaat het verder met iedereen?
     
  13. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Oh leuk! Dat schiet al op zeg!
    Ben heel benieuwd hoe het werken gaat, heb je er zin in?

    Hier gaat het wel, even een korte update:
    Vanaf woensdag tot vrijdag in Gent gelegen. Zelfs vrijdag was ik weer een kilo aangekomen tov donderdag maar toch mocht ik naar huis.
    De nacht van vrijdag op zaterdag veel pijn aan m'n schouder en erg benauwd. :( Gisterochtend dan maar naar de hap hier in het streekziekenhuis en van de hap werd ik doorgestuurd naar de spoedeisende hulp. Na een longfoto en ct-scan was het duidelijk: vocht achter de longen. De dienstdoende longarts heeft dmv een punctie via m'n rug vocht eruit kunnen halen. In totaal 1,6 liter. Daarna was ik al minder benauwd maar werd ik hier weer opgenomen in het steekziekenhuis en ik moet nu nog 1 nachtje blijven en morgen dan eindelijk naar huis.

    Ergens hadden we dan nog een klein gelukje dat er toch nog 1 embryootje zo sterk was dat ze die ook nog konden invriezen. Dus we hebben er nu 2 in de vriezer!

    Ik mag van de artsen komende week ook nog niet werken en mijn lichaam moet ook nog aansterken. Al met al een heel verhaal haha, maar heb dus beetje pech gehad deze week..

    Hoe is het verder met iedereen? Xx
     
  14. Vlinderbaby

    Vlinderbaby Fanatiek lid

    Jul 13, 2014
    1,030
    0
    0
    NULL
    NULL
    Even een korte reactie in het kader van alles bijhouden haha...

    Smeetjuh, goed bezig! En succes weer met werken.

    Muzieknootje, jeetje dat klinkt allemaal erg naar. Nu dan een week rustig aan doen en even bijkomen van alles hoor! Wel heel fijn dat er toch nog een goed embryoo'tje bij zat! Ze liggen nu samen op jou te wachten, nog even en dan ben je zwanger! Ik geloof er helemaal in voor je hoor!

    Hier verder geen nieuws, dag 30 maar een vermoedelijke cyclus van 37 dit keer...
     
  15. Muzieknootje

    Muzieknootje Bekend lid

    Jul 26, 2014
    990
    127
    43
    Klussen
    Zuid-NL
    Ja niet alleen m'n lichaam moet bijkomen maar zelf psychisch ook een beetje.
    Maar jij bent dan wel deze keer een langere cyclus zeg.. Nu maar hopen dat het raak is! Mijn duimen draaien overuren voor je! Xx
     
  16. Smeetjuh1990

    Smeetjuh1990 Bekend lid

    May 11, 2014
    974
    0
    16
    Poe wat een rollercoaster zit je in muzieknootje... Erg zwaar maar knap hoe je je eronder houd. Kan me voorstellen dat dit zowel fysiek als psychisch even heel zwaar is! Goed even de tijd voor jezelf nemen en opknappen.
    En fijn dat er toch nog een klein geluksmomentje was ;) Nu naartoe werken naar je grote geluksmoment!

    Ja heb enorm zin om weer te werken, al vind ik het ook wel weer een beetje spannend (heb ik altijd hoor, na elke 'break'. Komt altijd een hoop op je af en voor je het weet ben je overal weer ingezogen haha. Heb namelijk best wel een pittig mentor klasje (niet vervelend naar mij toe, wel naar mijn collega's) waarvan een hoop ouders ook snel aan de telefoon hangen om verhaal te halen. "Mijn kind heeft dyslexie en moet meer dingen mondeling krijgen, extra hulp krijgen etcetera..." Terwijl die leerling geen kloot uitvoert, of je dingen nu mondeling doet of niet. Ze willen dan graag werk vermindering en trucjes, maar dit wordt later met de examens niet toegestaan en krijgen de leerlingen het helemaal moeilijk... maar dat snappen ouders niet ;) En dit is 1 voorbeeld... ook leerling die is weggelopen van huis, leerling met terminaal zieke moeder, leerling met mogelijk autisme maar het gezin zijn jehova's en willen het niet onderzoeken...

    Maarja :D We gaan het zien en beleven.

    Dus het blijft nog even spannend Vlinder! Lange cyclus dit keer... maar wie weet ;)
     
  17. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    1,241
    78
    48
    Lekker klasse esmee ;) maar inderdaad ouders die alleen maar op de rechten van het kind (met rugzak) zitten te hameren en niet verder kijken. Ik weet er alles van. Dat kind lief geen zak uitvoert op school vergeten ze maar ff..
    Muzieknootje wat heb ik met je te doen! Zo'n punctie lijkt me ook geen pretje.
    Hier ging het 2 dagen redelijk goed. Vandaag hele dag al meer pijn en veel harde buiken en net toen we bij mn schoonouders weg wilden gaan kreeg ik weer zo'n aanval. Heb liggen janken in de auto. Thuis meteen op zn hondjes gaan zitten (haalt de druk van baarmoeder op nieren weg) en toen zakte het weg. Aanval duurde ongeveer half uurtje denk ik maar man wat een hel :(
    Ik heb morgen eerste uren vrij gekregen om te kijken hoe het gaat en ga eventueel proberen te werken van 11 tot 15.00.. morgen ook maar eens verloskundige bellen.. dat kleintje moet er toch haast last van hebben dat ik zoveel pijn heb? :s
     
  18. mirte85

    mirte85 Fanatiek lid

    May 15, 2014
    1,062
    0
    36
    Noord Brabant
    jeetje wat een ziekenboeg hiero!

    muzieknootje t zit je niet mee meis, dikke knuffel voor jou!
    woman, ook balen! hoop dat de pijn mee valt
    hier in NY sneeuw t, dus we zitten even binnen, maar gister en vandaag al veel gedaan.

    ennn...... vandaag nod! niets te zien!
    geen bruinverlies, gisteren temp daling van 0.1 dag daarvoor ook al 0.1 gedaald en vanochtend 0,4 gestegen!
    weet nu niet of t wat betekend of dat t door tijdsverschil/verbrand gezicht komt (de zon scheen gister nogal en we hebben op een boot gezeten dus ben een beetje verbrand)
    morgen testje doen maar ben zo bang dat t weer niets is, maar hoop t wel heel erg, heb wel al week zo'n gevoel.....
    jullie horen t!
     
  19. woman1988

    woman1988 Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    1,241
    78
    48
    Oooh spannend Mirte!! En hoe gaat je bent gewoon in New York!
     
  20. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    Aug 6, 2014
    1,580
    2
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Wat heftig Woman!
    Kan me voorstellen dat jij je zorgen maakt om je kleine..
    Hopelijk is alles goed ermee!
    Is het wel verstandig om dan te werken meid, je moet wel aan jezelf denken he!

    Esmee, veel succes en plezier vandaag op je werk!
    Gaat vast goed komen!! Zo te horen heb je leuke leerlingen en dat scheelt weer een hoop..

    Mirte, mijn duimen draaien nog overuren voor je! Ik hoop het zo..
    Zal nu inmiddels zo'n half 5 zijn in NY! Spannend hoor meid.

    Muzieknootje, jee meid wat verschrikkelijk.
    En wat veel vocht!
    Dikke (voorzichtige) knuffel meid.. Hoop dat het snel weer de goede kant op gaat.
    Wel goed om te lezen dat ze alsnog een eitje gevonden hebben die sterk genoeg was om straks terug te plaatsen, dat is er al weer eentje erbij!!

    Ik heb een hele dubbele ervaring gehad op de huishoudbeurs laatst, door alle drukte moest ik ineens overgeven ;)
    Gelukkig stond ik naast de prullenbak en ging het daarna snel over.
    Toen heerlijk geshopt, 1 trolley vol plus een extra shopper tas, en daarna (met een omweg) terug naar huis. Helaas tijdens de omweg bijna flauw gevallen want we stonden als sardientjes in een hete sauna in de metro naar A'dam Centraal.. Geen idee meer hoe ik van de metro naar het bankje gelopen ben, maar eenmaal daar aangekomen voelde ik me weer opknappen. Uiteindelijk heelhuids thuis gekomen, ondanks wat zorgen van manlief en m'n schoonzusje. Volgende dag stront en stront verkouden geworden, maar begint nu weer wat te zakken eindelijk!
    M'n stoelgang is nog niet helemaal op orde, maar met de zakjes van de huisarts en de roosvicee laxo moet dat vast goed komen!

    Ik ben inmiddels alweer aan het zoeken naar vacatures en probeer zo goed mogelijk te helpen in het huishouden.
    De kinderkamer is ondertussen geverfd, en manlief heeft gisteren de kozijnen geschuurd. Deze worden dan na de 20 weken echo geverfd in een leuke kleur passend bij het geslacht.
    Nog 23 dagen! :D
     

Share This Page