Mijn moeder is bij mij begonnen met borstvoeding, tot ik op een gegeven moment het bloed in m'n mond had, ik had de tepels kapot gezogen. Toen is ze toch maar over gegaan op flesvoeding. Weet eigenlijk niet hoe oud ik toen was.
Allemaal ongeveer 3 maanden borstvoeding. Daarna vond mn moeder het wel leuk geweest Bijvoeding weet ik eigenlijk niet, moet ik nog maar eens navragen.
Borstvoeding, weet niet precies hoe lang maar zeker een half jaar. Gelukkig kerngezond evenals mijn kinderen die allemaal langere tijd borstvoeding hebben gehad.
Mijn verhaal, alleen zelf ook nog eczeem erbij. Moet de twins nu bijvoeden omdat ze erg veel gaan drinken en kies daarbij voor biologische kV naast de bv.
Kunstvoeding. Ik ben van 73 en volgens mij was flesvoeding toen heel gebruikelijk. Ben kerngezond overigens.
Hier alleen maar kunstvoeding gehad, mijn broertje ook en we zijn er allebei (te) groot mee geworden, al denk ik niet dat het daaraan lag hoor. Nu ik veel over voeding weet zie ik bijv dat de verhouding bij mijn ouders van het eten echt niet goed was. Veel aardappels, te weinig groenten (terwijl we wel iedere avond groente aten) en vlees. Veel sapjes, en veel te zoet en ga zo maar door. Heb mijn zoontje wel bv gegeven en let goed op zijn eten.
Dan moet ik toch even wat delen ben geschrokken van de uitzending van Zembla maar ook dit vond ik... Baby-voeding vol met GMO’s | Gewoon-Nieuws.nl
Ik heb kv gehad. Mijn beide zussen bv, maar ik kwam 10 jaar later en toen liep de bv niet lekker, dus kv. Ik ben gewoon gezond, nergens last van. Ik vind die grote heilige borstvoedingcultus hier ook wel overdreven hoor. Hartstikke goed om te krijgen natuurlijk, maar zoniet dan groei je op kv ook prima en gezond op.
Ik heb kv gehad. Mijn moeder heeft eclampsie,HELLP en stuipen gehad en ik ben meg een spoed ks geboren. Mijn moeder heeft daarna nog een maand in comagelegen dus kon duidelijk geen bv geven. Wel eczeemen astma maar dat is hoedan ook erfelijk hij ons. Mijn 3 kinderen hebben het ook allemaal, ondanks dat zij wel bv hebben gekregen.
Haha ik kunstvoeding en kreeg met 3 maanden gepureerde tomaat met uitgeperste sinaasappel. Moet een verrukkelijke combi zijn 😜 Mijn moeder heeft maar 1 ontwikkelde borst; andere is prothese en ze zegt dat borstvoeding geven niet kon maar ik heb het nooit mogen proberen. Bijna 33 jaar geleden was de informatie vast nog niet zo goed als nu....
Volgens mij is Corn syrup siroop glucose fructose stroop. Dat zit inderdaad in sommige opvolkmelkproducten. Ook de alpro soya voor kinderen
Kv, ben gezond, geen allergieën, geen overgewicht. Mijn oudste die het langste bv heeft gehad was/is trouwens heel erg allergisch voor bepaalde voedingsmiddelen. Mijn jongste zoon zonder enige bv heeft als enige geen allergieën. Hebben ze trouwens geërfd van hun vader die wel bv kreeg maar oa wel astma heeft en dus allergieën. Ik denk dat wanneer je aanleg hebt voor zulke zaken je het toch wel krijgt, of je nou fv of bv geeft. Wel denk ik dat bv beter is qua voeding.