Ik vind je niet onredelijk, maar ik vind wel dat je het je onnodig moeilijk maakt.. Waarom geen oppas voor de voetbal? (en ja, snap dat het nu erg kort dag is en waarschijnlijk niet meer lukt, maar als je weken geleden al wist dat je erheen wilde..)
Ik snap je gevoel. Of je onredelijk bent? Een beetje wel, en wel op 2 punten. 1) Verwachten dat je man voertbal (een teamsport dus) afzegt, en 2) Ik zou zeggen: Toch een oppas regelen, of je kind meenemen. Is niet ideaal, maar jullie zijn toch met z'n allen? Dan kunnen jullie die 'last' ook delen. Er zijn veel meer vrouwen met kinderen daar... Of op een andere dag gaan, maar dan niet met je familie. Dat werkt zo niet bij een teamsport. Misschien wel bij belangrijke zaken, zoals begrafenis, bruiloft, etc. Maar als iedereen met zo'n reden af zou kunnen bellen, dan is het hek van de dam en heb je geen stabiel team meer. Dit soort dingen zijn echt not done bij voetbal.
Er zijn mensen die zeggen dat ts er wel erg laat mee is, zij heeft t al veel eerder aangegeven. Er zijn er die zeggen regel een oppas, er staat al dat er geen oppas beschikbaar is (los van t feit dat ze die niet wil regelen voor t voetbal). Man zei gewoon meteen al nee zonder een poging te doen iets te regelen.
Je neemt het je man kwalijk, dat je er weken geleden al aangegeven hebt, maar je wist dus ook weken geleden al, dat hij het niet ging doen. Je hebt dus ook al weken de tijd gehad om iets anders te regelen qua oppas. Heel makkelijk om te zeggen 'we hebben niemand anders', maar dat geloof ik niet. Als je echt wil, dan is er wel iemand te vinden. Een buurmeisje, nichtje, juf, iemand van de kinderopvang (die doen het er vaak náást), een vriendin, de zus van een vriendin, noem maar op, Je komt hier heel star in over en dat maakt het onredelijk. Niet je wens om naar de beurs te gaan.
Fijn dat iedereen zijn eerlijke mening hier geeft. We hebben het rustig erover gehad. En zijn beide tot de conclusie gekomen dat we het er beter en duidelijker met elkaar over hadden moeten hebben. We gaan dus ook iemand van de partners van de voetbal vragen om de paar uurtjes op onze kinderen te passen. Het gaat tegen mijn gevoel maar ik zie ook in dat het belangrijk is om tijd voor mezelf in te lassen en dat heb ik op dit moment hard nodig met die razende hormonen. Nogmaals super dat jullie eerlijk je mening geven. Ik heb hierdoor wel wat duidelijkheid voor mezelf gekregen.
Idd! Kom op zeg hij zal vast niet op professioneel niveau spelen nou dan kan je echt wel een keer missen. Zeker als je normaal dus altijd gaat. Het is geven en nemen he. Ik geef je groot gelijk en zou precies zo reageren
Ik vind ook dat haar man haar had moeten helpen met het regelen van een oppas maar door te zeggen dat ze geen oppas WIL regelen voor het voetballen EIST ze van haar man dat hij thuis blijft en dat kan niet. Ze maakt zijn hobby, die voor hem heel belangrijk is, ook tot iets heel onbelangrijks. Dan gaan mannen niet meewerken hoor.
Dat wilde ik net opperen, dat er misschien wel iemand bij de voetbal is die tijdens de wedstrijd op jullie kinderen wil passen...en de volgende keer gelijk duidelijk zijn ja, niet wachten tot het laatste moment of iemand "toegeeft" of iemand oppas regelt....veel plezier!
Ze kan prima als haar vent gewoon zijn veantwoordelijkheid neemt. T zijn ook zijn kinderen he. Ts geeft aan dat ze weggaat die dag. Nou dan blijft hij een keertje thuis of regelt zelf een oppas
Hier een man en hockey op zondag. Zondag is 'gewoon' zijn dag. Dus als ik iets wil: niet op zondag. TS weet dat zaterdag sportdag is. Dus 9maandenbeurs is leuk, maar niet op zaterdag. Training is idd anders, maar (competitie)wedstrijd... Je teamgenoten rekenen gewoon op je. Je had tegen je familie moeten zeggen: 'ik wil echt heel graag mee, maar op zaterdag kan ik niet' Sorry, mijn mening.
Ja en... zij wist het ook op tijd en dphad dus ook meteen oppas kunnen regelen. Mijn man voetbalt ook, en ik kan mij er ook heel erg aan storen hoeveel tijd hij hieraan kwijt is, maar voor de huishoudbeurs zou mijn man echt niet afzeggen en al helemaal niet omdat anderen dat wel doen. En ik verwacht dat ook niet. Als ik geen oppas kan regelen dan ga ik niet of later als dat mogelijk is.
Ik vind trouwens dat hij een gewone training wel een keer kan laten schieten. Een wedstrijd dan weer niet, dat is toch eigenlijk meer een verplichting, dat kun je niet zomaar afzeggen.