Hoi!!! Wij twijfelen tussen Tom en David!!!! Welke naam is leuker en welke associaties heb je bij de namen: Tom en David!! Ben al 38 weken.... Wahahaha
Ik vindt david leuker dan tom maar dan wel op zijn engels/amerikaans uitgesproken. Beide namen zijn niet mijn smaak.
David natuurlijk, de mooiste jongensnaam die er is . Ik stel me er altijd een knappe, slimme jongeman bij voor . Tom vind ik overigens ook een leuke naam, maar David vind ik wat 'mannelijker'.
Absoluut Tom! Bij Tom zie ik een stoere vlotte jongen/vent voor me, terwijl ik bij David een nogal 'gristelijke' associatie heb. Maar dat is natuurlijk heel persoonlijk en puur gebaseerd op gevoel! Succes met kiezen! En alvast met je bevalling
Tom. Kort, krachtig, niet per se aan een klasse gebonden. David is mij een beetje een stichtelijke naam. Ken alleen mensen van de Gereformeerde Gemeente in Nederland en de Jehovah's getuigen met die naam.
Ik vind David leuker, iets vlotter. En anders Tim leuker dan Tom. In mijn hoofd hoor ik altijd 'TomStom'. Beetje raar, maar daar moet ik dus aan denken .
Ja nu je het zegt, volgens mij is het inderdaad een Joodse naam. Ik dacht trouwens eerder aan David & Goliath uit de bijbel. Hoe dan ook, mijn favoriet blijft Tom. @spring1982: waarom zou de naam TE simpel zijn? Niks mis met korte krachtige duidelijke namen vind ik.