Weer proberen zwanger te worden, Wie ook?

Discussie in 'Vlinder clubs' gestart door Simmy, 11 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    Hoi meiden ff kort.
    Ik ook getest en omowit maar zit vier dagen voor mijn nod en mijn plasje was erg waterig. Ik drink te veel water haha.
    Verder ben ik licht ontvlambaar en heb ik een pukkeltje! Dat heb ik nooit!
    Dus erg spannend. Maar ik ga woe pas weer testen denk ik. Vorige keer ook op nod posi getest en nog nooit daarvoor. Als ik het volhoud natuurlijk!
    En ik moet niet te veel water drinken die avond ervoor ;)
     
  2. khloe877

    khloe877 Fanatiek lid

    18 nov 2013
    1.455
    569
    113
    Vrouw
    NULL
    noord Holland
    Heey meide

    @anneke
    K moet morge na ziekenhuis gaan ze kweek afnemen.
    Kijke of k blaasontsteking of bacteriën bij me draag.
    Zo ja dan antibiotica.
    Zo nee wk 16 echo cervix meten en krijg hormoon toegevoegd dat je baarmoeder rustig houdt.
    Cerlage deden ze in mijn geval nog niet maar daar kunne ze wk16 op terug komen.
    Of ze kunne bedrust toezegge als k harde buiken krijg of iets zien verandere.
    Mag uit eindelijk niet meer 100% werke

    @conejita k blijf duimen.
    K hadt ook voor nod witte test. Na nod streepje

    Xxx
     
  3. Pluis79

    Pluis79 Actief lid

    23 dec 2014
    377
    40
    28
    NULL
    NULL
    Oz2014 thanx voor je medeleven. Heftig dat je ook kindje bent verloren en gefeli met je nieuwe zw.schap. ik lag in t mmc in veldhoven. Probeer vertrouwen te blijven houden. Het gaat vaker goed dan niet goed. Heb jij onderzoek laten doen naar je hellp dat je al weet dat je kans hebt op vroeggeboorte?
     
  4. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Goedemorgen meiden,

    @khloe: ben benieuwd wat er uit de kweek komt en wat ze met 16 wkn gaan zeggen! Je wordt iig goed in de gaten gehouden en vooral ook doorgeven aan het zh wat jij prettig zou vinden ;)
    Groeit je buikje trouwens al een beetje?

    @conejita: bij jou dus ook al zo spannend!! Irritant he, een neg test, maar wel kwaaltjes die bij zw passen? Ik hoop bij jou ook deze week een pos test!! :D

    @hier: (nog steeds) niet ongesteld...ik heb nu al 2x gedacht dat ik ongesteld was geworden, en dus kwamen er tranen, en al 2x zet het daarna niet door. Ben ik niet gewend van mijn lijf dus ik ben behoorlijk in de war. Vrijdagochtend had ik oudroze slijmverlies en vanaf zaterdagavond af en toe wat bruinig verlies (maar niet meer dan 2 stippen per inlegkruisje). Gisteravond en vanochtend bij het afvegen een beetje rosé afscheiding, maar ook weer heel weinig en ook echt heeeel licht rosé.
    Mn periode na mn ei duurt nu ook langer dan de 2 maanden hiervoor. In dec had ik op dag 18 mn knallertest en duurde mijn cyclus 23 dagen. In jan had ik de knaller op dag 23 en duurde cyclus 33 dagen. Nu had ik de knaller op dag 20 en vandaag zit ik op 32.... Dit allemaal bij elkaar blijft dat ik hoop blijf houden en ik ben zo bang voor alsnog een vette teleurstelling!
    Donderdag ga ik weer testen...hopelijk zet het tot die tijd niet door en heb ik donderdag een pos test!!!

    Fijne dag! xxxx
     
  5. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    Dais, ik vind het toch wel veelbelovend klinken ;)
    Duim duim!

    Oz, welkom meid. Wij kennen elkaar al. Xxx
     
  6. khloe877

    khloe877 Fanatiek lid

    18 nov 2013
    1.455
    569
    113
    Vrouw
    NULL
    noord Holland
    Dais jamn buikje begint te groeien. Met elise was dat pas met 16weken. Maar nu veel eerder.

    Ik blijf duimen dat jullie gauw zwanger zijn.
    Gun het jullie zo erg.

    Xx
     
  7. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    Jeetje meiden ik hou jullie echt niet bij!
    Als ik terug ga lezen vergeet ik weer wie wat nou had geschreven. Grrr

    Even een lekkere ego post dus vandaag ;)

    Morgen hebben we de 3e IUI, met 2 hele mooie follikels :). Beide rond de 21 mm gister dus prachtig. Ik heb het gevoel dat dit hem gaat worden!
    Verder gaat het hier weer goed. Lekker samen een weekend vrij geweest. Zaterdag lekker naar het strand geweest met mijn paard, en gister weinig gedaan. Heerlijk.
    Nu alleen wat grieperig, dus ziek thuis. Morgen wil ik namelijk wel echt enigszins fit zijn!!
    Over een weekje naar Düsseldorf voor de bloedtesten, dat is ook wel weer spannend.
     
  8. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    @madelein: Spannend!! Hopelijk lukt het deze keer idd :D En lekker zo'n relaxt weekend!

    @hier: ik heb vanochtend aan de juf op de psz gevraagd wat een goed idee is wat betreft die foto's van je kindje en zijn/haar familie. Aangegeven dat ik het lastig vond. We hebben nu afgesproken dat ik een foto meegeef van de zusjes hun handjes en het dan even af te laten hangen van waar Vienna over praat. Begint ze over haar zusje dan pakken ze de foto erbij. Ook als een ander kindje over broertjes of zusjes praat en Vienna er dan ook over begint, wordt de foto erbij gehaald. De juf vind het zelf juist een prachtig idee om Delilah's foto erbij te doen, omdat ze er nou eenmaal bij hoort. Ik vind dit een mooie oplossing, nu laten we het eigenlijk een beetje aan Vienna over waarover verteld wordt ;)
     
  9. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    #1529 conejita, 2 mrt 2015
    Laatst bewerkt: 2 mrt 2015
    @Dais! wat een mooie en ontzettend lieve en fijne reactie van de juf!
    ben benieuwd wat je dochtertje gaat zeggen. zo´n leuk kind vind ik het!
    wat fijn dat je gesprek bij mw-er en uwv goed ging! en dat het allemaal stapje voor stapje zal gaan. met vrijwilligerswerk en zo. misschien kom je straks wel in een hele leuke baan!
    "live-event"... nou dat is het zéker...:)

    @madelein, ja we kletsen wat af hier :D. fijn dat je je beter voelt. klinkt heerlijk, zo met je paard. dat lijkt me ook heerlijk. spannend dat je follikels goed zijn! duim duim en ook voor Dusseldorf!

    @hier: weer twee pukkeltjes erbij vanmorgen haha ik ben zo benieuwd ik heb een nooooooit pukkeljes

    @khloe, bedankt meid. ja jij had eerst ook nega test en daarna posi, das waar :). waarom moet je kweek afnemen? voor de zekerheid of heb je klachten? fijn dat alles weer goed is. rustig aan meiske dikke knuff!

    @mamabs: gefeliciteerd met je eigen baan ;)! en nu nóg een gesprek, best verwarrend ja. succes meid. en ook met wachten...

    @anneke: fijn dat het rustiger voelt tussen jou en je vriend. wij hebben ook uitbarstingen gehad hoor. heel normaal. jaaaa lente!!! heerlijk. hier kan het 22 graden worden vandaag! :$ zeggen ze ;)

    @laute: grrr wat vervelend en stom dat je zomaar minder geld kreeg. en onterecht :x. knap dat je voor jezelf bent opgekomen! rustig aan inderdaad met terug gaan werken he. dikke knuff rustig aan xx

    @pluis: ik snap best dat je van slag raakt van dat verhaal van die ziekenhuisbacterie hoor en ik ben het er niet mee eens dat je het los moet laten. je moet niks. je mag doen wat jij nodig vindt!
    bij mij werkt het meestal zo dat ik er éérst helemaal in moet duiken, en dán pas kan ik het loslaten. schijnt ook bij een rouwproces te horen en iedereen doet dat op zijn manier.
    hoe gaat het nu hiermee?
    idd knap dat je een vriendschap hebt verbroken. soms moet je voor jezelf opkomen en goed voor jezelf zorgen.
    ik worstel hier soms ook wel mee. soms voel ik dat anderen over me heen walsen. of ik ben veel te aardig en dan later heb ik het pas door.

    @wendy succes woensdag en ik hoop ook op pannenkoeken eten voor jullie!!

    @Daan& Joybas: hoe is het met jullie?

    @iemand vergeten? excuses, knuff en zwaai!
     
  10. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    @dais: wat een mooie oplossing! Super lieve juf zo te lezen. Fijn dat Vienna nu de ruimte krijgt om over haar zusje tr praten, of niet als ze dat niet wil. Zo wordt er niks opgedrongen, ik vind het echt heel mooi!

    @pluis: net pas je post gelezen over die bacterie. Gatverdamme. Ongelofelijk he. Het is idd wel een onderschat iets denk ik, infecties in het algemeen. Ik kreeg vanaf 10 weken harde buiken, en heb vanaf die tijd minimaal 1x maar vaak 2 of 3x in de week contact opgenomen met de vk omdat ik zo'n last had. Maar er was niks aan de hand met het kindje dus er werd niet verder gekeken, ondanks dat ik zei dat ik delen van de slijmprop verloor. En nu was het dus te laat.
    Ik denk idd dat het maar heel weinig voorkomt, maar dat je op een forum als dit snel mensen treft die hetzelfde meegemaakt hebben. Daardoor lijkt het alsof het veel vaker gebeurd. Hetzelfde hebben wij op het werk. Ik werk op een grote intensive care in een academisch ziekenhuis. Daar hebben we ook wel eens het idee dat iedereen dood gaat aan een of andere zeldzame aandoening, terwijl alle patiënten die dat hebben naar ons zh komen. Dus ja wij zien het vaak, maar op de hele bevolking zijn er maär heel weinig mensen die het overkomt.

    Ligt er voor jullie een plan voor een volgende zwangerschap? Extra controles en kweken enzo?

    @mambs: gefeliciteerd met je nieuwe baan!! Super zeg!
     
  11. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    #1531 OZ2014, 2 mrt 2015
    Laatst bewerkt: 2 mrt 2015
    Pluis bedankt voor je reactie, was al beetje bang dat je in MMC lag ivm verwijzing naar Maastricht (daar ben ik dus ook onder behandeling nu in het MMC :(). Nu vind ik het toch wel heel eng. Denk dat ik het maar met gyn bespreek ook, jij zei dat er 3 kindjes aan dezelfde bacterie overleden zijn? Vind het echt heel erg voor jullie!

    Ik heb geen officieel HELLP onderzoek laten doen omdat dit ons eerste kindje was en we eigenlijk geen "keus" hebben en we graag een kindje willen dus ik wilde zo en zo nog een keer proberen. We hebben wel alle stolingsonderzoeken laten doen en andere zaken (na deze zwangerschap 3 miskramen gehad :(). Uiteindelijk is er in Gent pas een oorzaak gevonden doordat ze op Factor VIII getest hebben. Dit is een bloedstollings afwijking die in NL bij mij niet getest is. Daarnaast gebruik ik ook prednison tot 14 weken (op advies Gent) omdat dat je immuun systeem onderdrukt en daardoor voor betere innesteling zorgt in baarmoeder. HELLP is of een bloedvaten probleem (die test dus in Maastricht) en als dat zo is kan er eigenlijk ook weinig aan gedaan worden of toch gerelateerd aan immuun vandaar dat het vaker bij een eerste zwangerschap voorkomt. In Leiden doen ze hier nu onderzoek naar, als je wil kan ik je een filmpje sturen van Prof. Bloemkamp waarin dat uitgelegd wordt maar helaas schrijven ze de prednison nog niet voor vandaar onze uitstap naar gent. Wat je nog kan testen ook is homocysteine.

    O en door mijn vroege HELLP (met 24 weken al 4 weken groeiachterstand + HELLP) wordt de herhaalkans zo en zo op 50% geschat. Ik hoop dus echt de 28 + weken te halen. Tot nu toe ziet het er goed uit. Wordt elke week gecontroleerd, bloeddruk, groei en waar nodig bloedwaardes.
     
  12. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Hi conejita idd xx
     
  13. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38

    Madelein, hoe is het met jullie? Zie dat je bijna voor de iui staat weer, hoop zo dat deze het gaat worden voor jullie!! ga je naar Dr. P voor de bloedtesten in Dusseldorf? ben benieuwd idd wat eruit komt. Sterkte en hopelijk snel mooi nieuws van jullie kant.
     
  14. dewendy

    dewendy Actief lid

    17 nov 2014
    282
    0
    16
    NULL
    NULL
    Binalo, wat moeilijk om het geheim te houden. Waarom wil je het graag geheim houden? Bang voor de reacties?
    Wij gingen bij elke uitslag of echo pannekoeken eten. Dus de eerste keer bij het vertellen. De 10 wkn echt, de 13 wkn echo. En daarna toen we net gehoord hadden dat ze overleden was. Toch pannekoeken gaan eten. Was wel ff lastig. Nu hoop ik weer gezellig pannekoeken eten.

    Pluis, daar ben ik ook wel benieuwd naar of het dezelfde vriendin was als die zat te zeuren dat ze niet bij het afscheid mocht zijn. Was het een goede vriendin?

    Daisy wat fijn dat het uwv begrip heeft. Kan naar mijn mening ook niet anders. Maar ja ik werk niet bij het uwv.
    En wat ontzettend spannend die bloedstipjes. Het houdt je zo enorm bezig. 1000 keer naar de wc op een dag. En elke keer idd rennen als je denkt dat er wat is.
    Ik heb 1 keer eerder stipjes gehad en dat was toch echt de innesteling van Eva. En toen testte ik zelfs op nod nog wit. Pas 4 dgn later positief. Nu op nod met early test een lichte streep.
    Wat fijn dat je juf van de psz zo reageerde. Heel lief!

    Mambs, gefeliciteerd met je bestaande functie!! En heel bizar dat solliciteren. Idioot.

    Anneke, gelukkig dat je zoontje normaal wel doorslaapt!! Heb de tip zelf van het weekend nog kunnen gebruiken, want mijn neefje kwam logeren. Die wilde moeilijk gaan slapen. Heb uiteindelijk ook een hand op zijn hoofd gelegd. Toen werd hij wel rustig.
    Fijn dat het weer wat rustiger is thuis. Wat zal jij je ellendig gevoeld hebben. Hebben jullie nog wel een poging gewaagd? Of is deze maand afgeschreven?

    Laute, wat irritant dat het zoveel uitzoekwerk is. En dan te weinig betaald krijgen kan er ook nog wel bij. Wat een idioten.
    Heftig om de as op te halen. Weet je al of je er iets speciaals mee gaat doen? Hier nog steeds uitstelgedrag. De as staat in de kast. Want dochter vindt het te eng. En wil het liever niet zien. De urn en de tas ook niet. Vorige week zei ze ‘als ik doodga, dan wil ik bij Eva uitgestrooid worden’. Dus ik ‘Dat duurt gelukkig nog vreselijk lang en jij mag niet bij het sterretjesveld, want daar mogen alleen kindjes tot 24 wkn’. Zij ‘Maar ik wil wel dat ze op het sterretjesveld gestrooid wordt, want daar ligt M* (zusje 20 wkn overleden van vriendinnetje van dochter) Dus ik denk dat het toch het sterretjesveld wordt. Maar wat een besluit zeg. Maar hier in de kast is ook niks.

    Khloe, wat heerlijk van het goede nieuws!!! Jammer he, van de rose wolk. Die zullen we helaas allemaal niet meer hebben. Maar af en toe kan je je wel blij voelen met het nieuwe wondertje. Al zal de angst om weer te verliezen overheersen.
    Heel goed dat ze je zo in de gaten houden.

    Conejita, wat moeilijk he, dat afwachten. Gatverdamme. En wat kan je blij zijn met pukkeltjes!! Haha

    Madelein, succes weer met IUI. En de duimen gaan draaien!!

    Oz, ook welkom hier. Wat een ellende heb jij ook al meegemaakt. Nu al aardig op weg en de magische 24 wkn grens voorbij. Maar laat dat maar 37 weken worden!! En dan een heel hard brullend kindje!

    Hier, stress want nog 2 nachtjes tot de echo. Was vrijdag op zaterdag al enorm aan het dromen/halfwaken. Dat je net niet slaapt, maar je gedachten met je aan de haal gaan. Dus ik kreeg een tweeling. Helemaal blij. Keer erna 1 hartje gestopt en de mededeling dat de ander ws ook wel zal gaan. Dus stress. Zaterdag en zondagavond zo laat mogelijk naar bed gegaan. Kan ’s avonds bijna niet meer uit mijn ogen kijken. Maar ik moet de nacht doorslapen. Gisteravond jongste ziek. Keelpijn, bijna niet kunnen slikken. Idee dat hij stikte. Dus die heeft een uur bij mij op schoot gezeten en toen hem maar naast me in bed gelegd en daar filmpje afgekeken. Nashville. Leuke serie trouwens!
    Vandaag de baby gezien waarmee ik gelijk uitgerekend was. Deed me zoals ik al dacht niet zoveel. Blijft wel apart dat ons kindje nu ook zo groot zou zijn. Maar ja, het zwanger zijn hebben we samen gedaan een stuk. De rest niet. Besefte me afgelopen weekend wel dat Eva nu wel echt geboren zou zijn. Meestal loop ik nogal overtijd, maar 15 dgn is toch wel de max.
    De vakantie van de kinderen is weer voorbij, maar nu zit ik nog 1 dagje met halfziek neefje waar het snot uitloopt. Daar kan ik echt zo misselijk van worden. De poepbroeken die doe ik zonder kokhalzen. Maar die vieze gore snottebellen tot zijn mond, daar kan ik echt van gaan kotsen. Wat vies. Helemaal als moeders de snottebellen met een slab wegveegt en ze die slab om zijn nek laat hangen. GATVER.
    Zijn jullie trouwens al bezig met vakantie plannen? Wij moeten het door gaan geven op het werk van man. Maar ik vind het zo'n eng idee. Ik durf iig nog niks vast te leggen qua kamperen ofzo. Geen idee hoe ik er dan bijloop. Verdrietig of 30+ wkn zwanger. We gaan het zien. Liefst zou ik dit jaar nog voor voorlopig de laatste keer kamperen in frankrijk. Maar we gaan het zien. Eerst woensdag.
    We gaan de komende maanden ook aardig wat verbouwen in huis. We zijn al hard met de zolder bezig. En we gaan ws beneden een uitbouw maken. Maar dan moet er ook een nieuwe keuken en nieuwe vloer…… Pfff spannend allemaal, maar wel leuk en goede afleiding om mee bezig te zijn.
    Ik hoop de komende week het wat beter bij te houden. Want hoe langer je niet leest, hoe langer het duurt om een reactie te schrijven, want vind het wel leuk om iedereen even te noemen!

    Liefs
     
  15. Pluis79

    Pluis79 Actief lid

    23 dec 2014
    377
    40
    28
    NULL
    NULL
    Ladies
    OZ jij ook bedankt voor je berichtje. Er zijn 2 van de drie overleden aan de gevolgen van die bacterie, ander kindje door andere bacterie. De bacterie die ons meisje had (en dat ander kindje) was zo agressief dat het naar de hersenen is gegaan en daardoor hersenvliesontsteking. Ze zou hierdoor lich. en geestelijk zwaar gehandicapt worden. Goed om inderdaad met de gyn te bespreken, als je je zorgen maakt. Ik ben aan het overwegen om zelf ook nog met het zh in gesprek te gaan omdat ik er ook nog vragen over heb.

    Zoals ik hoor, wordt je in ieder geval goed gecontroleerd en loopt het tot nu toe nog allemaal goed.

    Mijn gyn vond ik daar minder maar de NICU afdeling wel prettig.

    Verder raak ik weer even in paniek door jouw berichten over het helpp. Heb je even privebericht gestuurd ivm een vraag.

    Daisy en Wendy; het is een andere vriendin. De crematievriendin weet ik nog niet zo goed wat ik daar mee wil. Gelukkig meer lieve mensen om me heen dan de mensen die me tegenvallen tot nu toe.

    Ik reageer later even wat uitgebreider. Heb mezelf weer wat overschat. Werken en daarna meteen afspraak bij de psych was iets teveel van het goede. Ik ben dus weer even emo en er een beetje vanaf :(

    Dikke knuffel voor jullie
     
  16. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    @oz: hey! Tijdje niet gesproken! Je gaat hard zie ik aan je onderschrift, hoe voel je je?
    Hier gaat alles z'n gangetje. Na Sam werd ik niet meer spontaan zwanger, dus mochten we in oktober met IUI beginnen. De eerste was gelijk raak, maar toch weer snel mis gegaan. Nu gaan we idd voor de derde poging. Heb er een goed gevoel bij deze keer, hopelijk zegt dat iets goeds. De vorige poging wist ik al voor de inseminatie dat het hem niet ging worden gek genoeg.
    W gaan idd naar dr. P voor de immuuntests, omdat ik zelf heel sterk het gevoel heb dat de crux daar zit. Toen ik p mailde met mijn voorgeschiedenis gaf hij aan dat de kans idd heel groot is mijn systeem gewoon te actief is. Dus we gaan voor zekerheid.

    @dewendy: o dat half dromen ken ik maar al te goed, vreselijk is dat! Zo droomde ik vrijdag dat we een baby hadden, was er allemaal mooie foto's van aan het maken, en toen gingen we slapen met het ukje in mijn armen. Werd wakker met m'n kussen in m'n armen :(.
    Maar die 2 nachtjes ga je echt redden meis!! Je kunt het!!
    Vakanties plannen wij inmiddels weer gewoon, maar wel met annuleringsverzekering. We gaan in mei naar sicilie, mijn zusje gaat daar trouwen en we plakken er een week aan. In oktober heb ik dan nog 2 weken, maar daarvoor nog niks gepland. Als er een kleintje is willen we graag weer terug naar de USA en een flinke roadtrip maken met een Campervan. Dat hebben we 2 jaar geleden gedaan en was echt fantastisch! Nu eerst even lekker doorsparen.
    Zoek je een rustige camping in Frankrijk? Mijn vader heeft een kleine camping in de auvernge, leclapas.fr. Mag je vast gewoon annuleren als je toch niet wilt gaan ;)
     
  17. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Hi Madelein, hoop dat je gevoel klopt dit keer! Het is jullie echt gegund! Ben benieuwd of er iets bij Dr. P uitkomt. Wij hebben het ook gedaan toen, had wel wat afwijkingen maar niet super duidelijk. Kreeg toen wel prednison. Daarna via Gent nog bevestigd en ook via hun de prednison gekregen. Heb ook nog fraxiparine en asperine (voor de bloedstolling ivm historie & factor VIII te hoog) dus we zitten aan een volledige medicijnen cocktail dit keer.

    PS laat je door Pfeiffer niet te snel weg sturen met hoge visolie. Dat is wat hij eerst wil doen. Je kan zo en zo al visolie nemen nu.
     
  18. madelein

    madelein VIP lid

    28 feb 2011
    6.758
    623
    113
    @oz: wat goed dat Gent die bevindingen bevestigd heeft, en het dus geholpen heeft voor jou! Super!
    Wij gaan in mei naar Gent, tenzij ik voor die tijd zwanger mag zijn... In mei de intake en dan in juli naar de S.
    Visolie alleen wil ik idd niet als er wat gevonden wordt. Ik gebruik nu al tijden prenafem, daar zit ook visolie in.
     
  19. Anneke83

    Anneke83 Actief lid

    3 jun 2014
    231
    0
    16
    Ik reageer morgen uitgebreid, maar wilde dit wel even kwijt...

    Komt mijn vriend thuis met mijn zoontje, die draagt een grote bos bloemen en hij zelf een heel stel rozen! Wist niet waar ik dat aan verdiend had. Zegt hij omdat we nu eigenlijk met zijn vieren hadden moeten zijn... Hij had dat eigenlijk zaterdag al willen doen omdat dat de laatste dag van februari was, even de maand afsluiten, maar was het toen vergeten, te druk met andere dingen geweest. Maakt mij niets uit, vind het kei lief!!

    Fijne avond allemaal!

    Daisy, conejita en mamabs, duimen draaien nog steeds!
    Madelein, succes morgen met de iui, ook voor jou gaan mijn duimen draaien!

    X
     
  20. Daan01

    Daan01 Lid

    20 aug 2014
    69
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo meiden,

    Eindelijk de energie om te reageren, al dag of 5 flink ziek. Nu eindelijk vandaag iets beter.

    Joybas, Nog gefeliciteerd hoor, sorry beetje laat. Hartstikke fijn! wanneer heb je je eerste echo?

    Binalo, wij schelen inderdaad bijna niks! Snap dat het lastig is met dingen verzinnen op je werk, daarom heb ik het ook gezegd. Ja, mijn leidinggevende weet het ook sinds vorige week, zei vraagt heel erg regelmatig aan me hoe het met me gaat en ik had daarom ook geen zin om het te verzwijgen en nu snapt ze tenminste ook waarom ik soms onder werk weg ga moeten. Ik denk dat ik het tegen de rest maar na de 12 weken echo ga zeggen, het wordt lastig om het verborgen te gaan houden, me buik krijgt echt een bolletje al en met omkleden op het werk wordt het wat lastig dan. Snap dat je het eerst je familie wil zeggen! ik kies zelf voor die combinatietest, krijg het niet vergoed omdat er geen medische reden voor is, ons zoontje was helemaal gezond.

    Conejita, jeetje wat wordt het spannend zeg, hoop echt dat je net wat te vroeg had getest, zal flink voor je duimen, spannend hoor. Ik heb aanstaande donderdag de combi test.

    daisy, wat fijn dat je een goed gesprek hebt gehad met die mw'er en de uwv, het is fijn om het inderdaad van andere te horen. Spannend zeg dat je ongesteldheid nog blijftheid, klinkt veelbelovend, ik hoop echt dat de volgende test een flinke streep geeft, ik duim voor je!! wat fijn zeg hoe de juf het gaat doen met foto's, inderdaad hele mooie oplossing.

    pluis, zal best moeilijk geweest zijn om die vriendschap te verbreken maar goed van je hoor! Het gedenksteentje komt bij zijn grafje te staan en bestaat helemaal uit glas. Het is een vierkante glasplaat waar de tekst op komt te staan en daarvoor komt een glazen nijntje die een blauwe ballon vasthoudt, mijn vriend heeft het ontwerp gemaakt. zal een foto plaatsen als hij staat! donderdag is de echo!

    mammabs, Wat goed zeg van je solicitatie!! Wat spannend ook bijna gaan testen, ga je het volhouden tot donderdag?

    anneke, wat fijn dat de rust weer terug is bij jullie. Inderdaad, knalt het overal wel een keer. Vind het ook een hoop schelen dat het weer langer licht is, word je toch weer iets vrolijker van als het zonnetje schijnt. Wat ontzettend lief zeg van je vriend!!

    Laute, neem er inderdaad de tijd voor hoor, 5 weken is nog helemaal niks, ook ik ben 16 weken thuis geweest en dan nog komen er heel veel moeilijke momenten daarna. Sterkte hoor.

    khloe, fijn hoor dat alles goed was, hele opluchting toch weer. Knap dat je naar die beurs geweest bent, ik zou het niet kunnen, als die blije mensen, voel me zelf ook helemaal niet zo en ik heb ook alles in huis al. Spannend weer naar de 16 weken toe, klinkt al best wel weer ver dan! hoef je nu 4 weken niet te komen? Lange tijd is dat.

    madelein, spannend hoor morgen de iui, heel veel succes, hoop echt dat het 3x scheepsrecht voor je is! ik zal voor je duimen!

    dewendy, wat spannend zeg, bijna de echo. Vervelend he die dromen allemaal, je slaapt vast een stuk beter als je het hartje van de kleine hebt gezien! ik heb nog niets gepland voor de vakanties, vind dat erg moeilijk want je weet niks meer zeker...

    Rest dikke knuffel en fijne avond nog!!
    xxx
     

Deel Deze Pagina