Goedemorgen dames! Nou hier super slecht geslapen en dat voor normaal gesproken een coma slaper. Maar mijn keelpijn is ook weer toegenomen, dus misschien komt het daardoor. Wat Ongelooflijk balen dat jouw ei zich nog niet laat vinden dayna dag 29 alweer ik heb hem eens op cd 53 gehad. Hoop dat je niet zolang hoeft te wachten. MoodyL ik beschouw het als goed teken, dat er misschien wel iets aan de hand is. 6 dagen lijkt me een mooi streven haakmuts dan zit je hoeveel dpo? Ik denk als ik me zo blijf voelen donderdag 10 dpo ga testen.
Hier af en aan symptomen.. wat drukkende borsten, zeurende gevoel in me buik.. op de raast plekken jeuk. Vandaag 8 dpo, maar eigenlijk 9.. nod is officieel op 7 maart besloten, maar wilde niet buiten de lijst haha. Besloten dat ik woensdag ga testen. Dan dus 10-11 dpo
Nou huisarts gebeld ik krijg toch antibiotica, maar assistent moest even met huisarts overleggen welke ivm zwanger worden.
Mamalap, gezien je hervallen bent is antibiotica misschien best. Wel goed dat ze flink meedenken over welke soort omdat je wil zwanger worden (en misschien wel bent ) Mag ik eens een domme vraag stellen? Was ik eigenlijk daarstraks op de trein naar het werk aan het denken? Begin je te tellen voor dpo op de dag van ovulatie of dag erna? Ik heb mijn ei naar alle waarschijnlijkheid 24/02 gehad en ben dus vandaag 6 of 7 dpo? Niet dat het veel uitmaakt, maar de neuroot in mij wil dat ik het juist heb Over kwaaltjes gesproken deze ochtend zwaar geconstipeerd, maar dit kan uiteraard ook weer van de Pregnyl en Utrogestan komen. Er is maar 1 zekerheid en dat is dat het onaangenaam is
Vandaag 10 dpo en net toch even een action testje gedaan. Negatief natuurlijk, had leuk geweest als ie positief was. Mijn stiefzus is vandaag bevallen, dus zou leuk zijn als ik dan al wist dat de volgende baby er aan komt
Moody ik begin met tellen de dag na ei. Dpo staat ook voor days PAST ovulation, dus denk dat je dus de dag erna moet beginnen met tellen.
Ik heb ook een vraagje, Ik heb waarschijnlijk ringworm (schimmelinfectie) op mijn arm en het is zeer besmettelijk.. Weet iemand of dit ook effect heeft op zwanger worden of eventueel al zwanger zijn? Ik smeer nu hormoonzalf op.
Nope nog geen antibiotica, eerst weer absolute rust en die sterkere pijnstillers als het morgen slechter is of woensdag na rust hetzelfde weer op spreekuur komen. Het was echt beter als mijn lichaam het zelf oplost. Rust is altijd moeilijk geweest voor mij. Dus werk weer gebeld morgen en woensdag weer thuis, gelukkig werk ik al 5 jaar voor het bedrijf en weten ze dat ik niet snel thuis blijf. Maar baal er wel ff van :x Lacey balen, maar action zijn niet heel gevoelig om die op 10 dpo negatief te hebben zegt niks. Dag van eisprong is 0 dpo MoodyL. Inderdaad zorgen pregnyl en utro ook voor zw klachten Ik zou even aan jouw huisarts vragen clarajilla die weten het precies, daarom schrijven ze mij bijvoorbeeld nog geen antibiotica voor.
Wat een kwaaltjes komen er al voorbij, hoop dat dit goede tekenen mogen zijn! Balen van je negatieve test, Lacey - maar 10dpo is ook nog vroeg. Ik zou niet eerder dan over 2 dagen weer gaan testen, maar beter is te wachten tot de nod. Hoop dat je binnenkort een positieve test hebt! Hier nog wachtende op mijn ei. Althans, ik denk niet dat hij al geweest is. Begin nu een beetje rekbare afscheiding te krijgen. Gisteravond geknuffeld. Wel krijg ik last van steken in mijn borst ; hebben meerderen dit? Dat net voor/tijdens de eisprong de borsten gevoelig zijn? Dit blijft trouwens aanhouden tot ik mijn menstruatie heb en dan verdwijnt het als sneeuw voor de zon. Fijne dag allemaal.
Bij mijn dochter testte ik op 9dpo heeeul licht posi met action test. Dag erna met zwanger en kids test met die paarse dop duidelijke streep. Hier nog geen ei.. Mamalap, balen van je keelpijn weer.. Hopelijk ben je snel opgeknapt. MoodyL, idd dag na je eisprong beginnen te tellen
Wil iemand mij (Cosy) van de lijst halen? Ik heb mijn ei nog steeds niet gehad komt waarschijnlijk door mijn koorts/ verkoudheid, maar de 14e ga ik nooit meer halen.
Dit is voor mij ook heel herkenbaar! Ik heb ook altijd last van gevoelige borsten net voor/tijdens de eisprong en dit houdt altijd wel even aan bij mij.
Willen jullie eens even naar mijn kaartje kijken (zie link onderaan in banner)? FF geeft nu mijn eisprong aan op woensdag 25 januari, maar dit is toch onmogelijk? Ik had namelijk op donderdag 26 januari een positieve dipstick in handen! Wie kan dit uitleggen of wat denken jullie?
Zo nu begint het toch wel weer te kriebelen.. maar nog steeds geen ei :S Op dag 15 van mijn cyclus inmiddels, en mijn ovulatietestjes blijven hartstikke wit. Echter, mijn baarmoedermond ligt hoog en is zacht, en ik heb vruchtbaar slijm.. kan dat, ook al is er geen vaag streepje of niets te zien op de testjes?
Allemaal spannend dames! Ik lees allemaal verhalen met ik voel dit en dat, naar ik voel niks.... Voel me prima. Maar geen steekjes krampjes of iets... Zegt niks dus wacht nog rustig af. Naja onrustig afwachten hahahaha Ik heb 12 dpo gezegd dus nog even te gaan.
Zet je temp op zondag eens lager. Miss dat hij hem dan verzet? Zit er veel tijd tussen wanneer je normaal tempt en toen hebt gedaan?
hallo dames, mag ik nog mee in deze ronde? ik twijfel tussen 8 of 9 maart, ben 25 en we gaan voor de 2de, nu in ronde 2. heb wel wat lichte klachten.. hoofdpijn, zonder wekker slaap ik een gat in de dag, beetje dizzy zo nu en dan, maar nu sinds vanavond steken en branderig/gespannen gevoel in mijn onderbuik. voortekenen? rond 15 februari verloor ik bruin bloed. wil zo graag al testen, maar moet wachten van mezelf.! groetjes