oktober 2015

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by mom13, Jan 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Hallo meiden,

    Hier ben ik weer. Ik heb eigenlijk niet zo veel bijzonders. Ik heb nergens last van. Geen misselijkheid en mijn borsten deden alleen erg pijn van de 5de t/m de 7de week. Ik ben zaterdag naar de 9 maandenbeurs geweest en daar een gratis echo gehad. Daar kon je je voor inschrijven en die kans wilde ik natuurlijk niet voorbij laten gaan.

    Ze kon het vruchtje niet echt goed zien. Hij zat er wel maar erg onduidelijk. Ook op de foto moeilijk te zien. Ze zei dat mijn baarmoeder gekanteld is en mijn darmen in de weg zaten. Ze is heel lang bezig geweest met zoeken en duuwde nogal hard met het echo apparaat om mijn darmen aan de kant te duwen. Ik had daar op dat moment geen last van en vertrouwde er op dat dit geen kwaad kan. Het waren ervaren echoscopisten van een bekend echobureau. Later op de dag begon ik toch wel wat te voelen en s'avonds had ik er toch wel veel last van. S'nachts werd ik wakker van de krampen in mijn buik en heb het zo nog een paar dagen gevoelt. Het is nu weer een stuk minder. Zouden mijn darmen geirriteerd zijn of zou het iets anders zijn....? Ik hoop dat het van binnen nog allemaal goed zit en geen schade heeft op gelopen. Nu maar afwachten tot 11 maart. Dan heb ik de termijnecho bij mijn vk.
     
  2. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Deze echo was dus uitwendig?
    Dan is het sowieso natuurlijk moeilijker te zien. Meis, je had beter kunnen wachten op de eerste echo bij verloskundige. Dat is toch fijner, ook als het slecht nieuws is.
    Ik denk niet dat er iets mis is hoor, beepje zit veilig achter je schaambot. Het zijn waarschijnlijk inderdaad de darmen. Doet mij denken aan een behandeling die ik een keer van de osteopaat heb gehad. Ook voor mijn darmen. Was helemaal beurs daarna terwijl ik niet echt het gevoel had dat ze enorm hard duwde. Is gewoon enorm gevoelig gebiedje daar.
     
  3. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,996
    0
    36
    kop van n-h
    I know heel eigenwijs....net weer testen gehaald, ga die van t weekend doen... als ze nog net zo knal zijn bel ik volgende week...
     
  4. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Sowieso zou ik bellen lieverd. Doe het nou! Alsjeblieft...Je bent nu al 8 weken zwanger dus een echo moet je sowieso gaan doen. Het is prenetale zorg he, je doet het ook voor je kleintje... En het geeft je zelf ook meer zekerheid. Een test kan nog lang positief blijven na een miskraam. Heb ik toen ook gehad dus zegt eigenlijk niks.....
     
  5. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland

    Dankjewel! Hopelijk treffen we elkaar snel in een ander zwanger topic!
     
  6. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    Marijke! Ga bellen..je kan dit niet blijven uitstellen. .als er iets is dan kunnen ze dat meteen zien..niet blijven afwachten
     
  7. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Bedankt voor je berichtje Pitahaya. ik dacht gratis echo. En met 9+2 weken valt er wel wat te zien. Jammer maar helaas. Toch nog maar geduldig afwachten op de termijnecho volgende week woensdag. Zijn er al meer mensen naar de VK geweest? En hebben jullie er al over na gedacht om een combinatietest te laten doen?

    Ik hoor graag jullie mening hierover.
     
  8. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Ohja, jij had wel al een goede inwendige echo gehad toch?? Dat is dan wel fijn inderdaad.
     
  9. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Ja idd. 13-2 heb ik de inwendige echo gehad dus ik weet dat er zowiezo iets zit. Hartje deed het toen ook goed:)
    Van het weekeind viert mijn oma haar verjaardag. Dan gaan we het haar en mijn oom en tante vertellen. Leuk veverjaardagscadeau dacht ik zo;)
    Toen ik nog kind was zei ze altijd dat ze hoopte dit nog mee te mogen maken:D
    Onze ouders, broers en aanhang hebben we het vertelt op 15 februari. Toen waren wij 12,5 jaar samen en hebben we ze daar voor uitgenodigt.
     
  10. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Jij loopt echt wel voor op de rest he? Haha... tenminste, dat idee heb ik. Jij hebt gewoon al bijna je 2e echo!

    Ik krijg hier steeds beter gevoel over deze zwangerschap. Het helpt echt om in de avond met handen op mijn buik positieve energie naar de baby uit te stralen.
     
  11. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Ja idd. Ik loop 2+3 weken voor op jou Pitahaya. Gaat ook snel hoor. Wij zijn nu inmiddels al wel gewent aan het idee dat we in verwachting zijn. ik heb ook al echt een buikje. Alsof ik al 12 weken zwanger ben ofzo. Is ook moeilijk verbergen nu. Pas mijn gewone broeken al weken niet meer.
    Ik loop nu ogv gelijk met Poefie en Milapalou. Die zitten net na mij op de lijst. Ik zal wel even een foto van mijn buik in het volgende bericht plaatsen. Heb je een beetje een idee.
     
  12. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Hier ben ik 9+3 weken zwanger. Jullie weten natuurlijk niet hoe mijn gewone bouw was, maar ik ben normaal gewoon slank. 65 kg en 1.73 cm. Nu ben ik 68 kg.
     

    Attached Files:

  13. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Mooi buikje hoor!! Moet zeggen dat ik ook al een buikje heb hoor...
    Vind ik alleen maar leuk.
    Ga denk na de volgende goede echo misschien al iets van zwangerschapskleding kopen. Al is dat alleen al lekker gewoon om op je vrije dagen aan te trekken... Hihi!
    Heb nu een jurkje aan met legging maar die legging zit dan precies op mijn buik dus misschien koop ik ook wel snel al een zwangerschapslegging. Dat ziet toch nog niemand en dan kan ik wel gewoon mijn jurkjes nog lekker lang aan.
     
  14. Mayson

    Mayson Bekend lid

    Nov 22, 2014
    648
    430
    63
    Female
    Ja, leuk he zo'n buikje. Alleen voor de buitenwereld kan ik nu geen jurkjes of strakke shirtjes aan. Dan zien ze gelijk dat ik zwanger ben. Wil hier nog ff mee wachten tot we de gevarenzone voorbij zijn dus draag nu van die wijde losse shirtjes. Aan de andere kant vind ik dat wel jammer. Wil mijn buikje zo graag laten zien. Nog 2+2 weken wachten en dan ben ik 12 weken zwanger. Ik denk dat we het dan ook iedereen vertellen. Heerlijk hoor van die zwangerschapsbroeken. Heb er 2. Gewone broeken knellen zo af. Doet gewoon zeer.

    Ik ga nu zo naar het werk dus antwoord dan niet meer op berichten. Dan weet je dat. Fijne dag nog allemaal.
    Groetjes
     
  15. disneymama88

    disneymama88 Bekend lid

    Jan 6, 2015
    601
    0
    16
    Female
    Verkoopmedewerkster
    Zuid-Holland
    Ik ben net bij de verloskundige geweest en er was zo goed als niets meer te zien. Dus wat ik al verwachtte.

    Aan alle andere dames, geniet van jullie zwangerschap en hoop dat ik jullie gauw mag volgen met blij nieuws :).
     
  16. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Ach, dat is wel even moeilijk dan denk ik. Veel sterkte meis.
    Ik hoop dat je snel weer zwanger raakt. Laat je het dan hier nog even weten?
     
  17. disneymama88

    disneymama88 Bekend lid

    Jan 6, 2015
    601
    0
    16
    Female
    Verkoopmedewerkster
    Zuid-Holland
    Ja mocht het zover zijn dan laat ik het nog even weten :)!
    Ja is niet makkelijk, maar ik heb nu ook nog niet een echo gehad waar ik het hartje op heb gehoord, dus het valt mee. Ja vind het niet leuk, maar ben er niet zo kapot van als de 1e x.
     
  18. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    Jun 16, 2012
    4,789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    We gaan ervoor Disneymama!
     
  19. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    Dec 13, 2014
    1,858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    lieke en disneymama vind t echt zo verschrikkelijk erg :( veel sterkte meiden! knuffel!

    Marijke: heb je nu nog steeds geen afspraak? zou nu toch wel eens laten kijken hoor dan heb je of nog positief nieuws of kan je verder.. knuffel!
     
  20. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    Dec 13, 2014
    1,858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    zo fijn om dit van je te lezn :)
     

Share This Page