We gaan voor een tweede kindje 2015

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door kimmie1987, 21 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Reeva

    Reeva Actief lid

    13 jan 2015
    289
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ok dus ff die afspraak afwachten. Maak je jezelf zorgen of is dat alleen omdat je vriendin je gek heeft zitten maken?

    Oke gezellig! Hobby's? :D Nee niet echt... Ik werk veel al lijkt het soms niet zo ;) Ik heb leuke honden waar ik graag mee wandel..
    Haha zegt mijn vriend net 'he schat ik krijg een telefoon van het werk...kan ik eindelijk makkelijker contact onderhouden met al mijn andere vriendinnen'. :D Die gaat eraan straks....ff neerbeuken die handel :D
     
  2. knofjebob

    knofjebob Actief lid

    8 feb 2015
    110
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja sindsdien maak ik me wel zorgen inderdaad!
    Ik wandel idd ook veel met de hond!ik mag het van mijn vriend geen hond noemen hij noemt hem rat:p de hond en de man vinden elkaar niet zo leuk:p
    Wat voor honden heb jij?
    HAHA geen eten vanavond voor jou vent!
     
  3. Boefje2012

    Boefje2012 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.006
    0
    36
    NULL
    NULL
    Zoooo jullie gaan hard!

    Druk aan het werk. Korte reactie van mij.... Heb geprobeerd alles beetje te lezen...

    @reeva. Ik hoop dat je jullie gegund is meid!!!

    @kimmuts. Wachtbankje is vreselijk :(

    @lamama. Fijn van de test!! Nu genieten? :)

    @mustkuh 😂 hahahaha
     
  4. flieentje

    flieentje Fanatiek lid

    26 jun 2012
    1.225
    0
    0
    Hollandia
    Mijn enige hobby is shoppen 😀 leuke dingen doen met me gezinnetje/ me zusje en vriendin
    doe niet aan.sport ben ik te lui voor en ik moet iemand erbij hebben die me motiveert


    Caatje zal wel in de Spaanse zo'n liggen zag dat t rond de 20 graden daar is.

    Knof het komt goed duurt even maar dan word het alleen maar beter!
     
  5. flieentje

    flieentje Fanatiek lid

    26 jun 2012
    1.225
    0
    0
    Hollandia
    Werkse boefje!
     
  6. flieentje

    flieentje Fanatiek lid

    26 jun 2012
    1.225
    0
    0
    Hollandia
    Ik ga verder met me Hollandse maaltijd koken.

    Moeten straks naar de condoleance toe 😐
     

    Bijgevoegde bestanden:

  7. LaMama77

    LaMama77 Actief lid

    6 mei 2013
    307
    0
    16
    Hobby's niet veel tijd voor. Spelen met onze meid, elke paar weken op mijn vrije dag met haar naar de KNO (hoop dat dat snel voorbij is).
    Verder hebben we veel vrienden die regelmatig langskomen, spreek ik af met vrienden/vriendinnen die wel of geen kids hebben. Ik probeer 1xper week te sporten maar dat lukt niet altijd. Ik zal blij zijn als het weer beter wordt, lekker eropuit en buiten spelen.
     
  8. Bolleke83

    Bolleke83 Fanatiek lid

    23 mrt 2013
    1.352
    2
    38
    NULL
    NULL
    :$ wat een geklets weer! Gezellig zeg. Ga mijn best doen te reageren terwijl de kleine hier de tent afbreekt :D.

    @Reeva wat heb je dat mooi verwoord! Respect! Heel sterk dat jullie zo bewust bezig zijn met de grenzen bepalen. Vind ik echt heel moedig! Ik durf het nog niet aan om daar heel diep over na te denken... Maar ik denk wel dat we een medisch traject in zouden gaan als het niet mocht lukken. Maar we gaan er vanuit dat het bij ons allemaal niet nodig is!

    :$@Knof: jeetje wat een 'vriendin' zeg. Spannend binnenkort naar de gyn... Goed om te laten checken, hoop natuurlijk dat alles goed is! Ben jij zo onregelmatig dan?

    Wauw als ik jullie verhalen zo hoor, van jou ook flieentje, weet ik weer hoe ik het getroffen heb met mijn vriendinnen. Wauw ben zo blij met ze! Zijn ook echt heeeeeel belangrijk voor me. Een paar ken ik vanaf de kleuterklas en de rest van de middelbare school. We zien elkaar best vaak, hebben bijna allemaal kindje(s) en gaan 1 keer per jaar een lang weekend weg samen. Zonder mannen en kids. Heerlijk! Dat is dus één van mijn hobby's :).

    @lamama: wauw fijn die CB digital! Ik zou echt even stoppen met testen nu hoor, maak jezelf niet gek. Positieve test = zwanger! Ga genieten!

    @Kimmuts: verschrikkelijk hè dat wachtbankje. We slepen je er doorheen. We slepen elkaar er allemaal doorheen! Zo fijn om het hier (en nu op FB) te kunnen delen. Alleen mijn zus weet echt dat we bezig zijn en in ronde 3 zitten. Hoewel de meesten om ons heen het wel verwachten denk ik...

    @flieentje: eten ziet er lekker uit! Veel sterkte bij de condoleance... Knuffel! Hopelijk vannacht beter slapen, breekt je meteen op hè zo'n slechte nacht... Hoe was de eerste werkdag van je man?

    @mutskuh: whahahaha man erop en weer wegwezen! Fantástisch! Jullie hebben er in ieder geval alles aan gedaan...

    @Googel: ben ook wel benieuwd wat voor opleiding je doet!

    @Caatje: spannende week voor jou ook! Ben heel benieuwd wat de gyn vrijdag zegt.. En hopelijk vind je snel je ei met testen!

    @Engel: succes met wachten meid! Is spannend hè voordat je een echo hebt gehad... Het enige waar je vanuit kunt gaan is een streepje op zo'n stomme test en wat je misschien voelt aan symptomen.

    @MissSter: leuk dat je ouders het nu weten en dat ze zo verrast waren!

    @hobby's: ik merk ook dat er weinig tijd over blijft met een baan van 28 uur, een vriend die veel werkt en opleiding doet en de kleine erbij. Maar spreek dus graag met vriendinnen af en ben ook heel hecht met mijn zus. Die heeft twee dochtertjes van 4 1/2 en 2 1/2 inmiddels. Doe donderdagavond aan yoga. Kijk graag film en ben eigenlijk altijd wel een boek aan het lezen. Hou van lekker eten en mijn allerallerallergrootste hobby die helaas nu even wat minder lukt is: REIZEN! Vind ik echt het mooiste wat er is!
     
  9. Bolleke83

    Bolleke83 Fanatiek lid

    23 mrt 2013
    1.352
    2
    38
    NULL
    NULL
    O @lamama vergeet nog: naar de KNO arts met je meisje? Ik hoop niks ernstigs?
     
  10. mutskuh

    mutskuh Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.407
    1.200
    113

    Idd ff beuken haha! Hoeft mijn vent niet te zeggen, dan kunnen blikken doden hoor :D graag gedaan! Jij heb mijn verhaal ook aangehoord ;)

    @ knofjebob hobby's.. mn paarden, poetsen, (ja poetsen :D ) en kleine vent bezig houden.. en jij? Wanneer mag je naar de gynea?

    @ flieentje eet smakelijk ziet er heerlijk uit!! En sterkte straks, nooit leuk, en altijd lastig vind ik persoonlijk!
     
  11. knofjebob

    knofjebob Actief lid

    8 feb 2015
    110
    0
    0
    NULL
    NULL
    leuk om te lezen wat iedereen zoal doet!
    Ik haak van a tot z haha dus alles kan ik wel maken maar het leukste om te maken vind ik slofjes en knuffeltjes.
    Daarnaast heb ik heel lang paardgereden en gaf ik tot recentelijk paardrijles op zondag.met expertiece voltige en dressuur
     
  12. LaMama77

    LaMama77 Actief lid

    6 mei 2013
    307
    0
    16
    @ flieentje, gezondere maaltijd dan onze pizza vanavond!
    Sterkte vanavond!

    @Bolleke, gelukkig niets ernstigs, maar wel vervelend. In december heeft onze mup buisjes gekregen, na tig keer oorontsteking, en sindsdien lopen haar beide oren continu. Ze is ook constant verkouden. Moet elke 2 a 3 weken terug op controle. Baal dr echt van, maar ben blij dat de troep eruit kan nu.

    Wat vriendinnen betreft, die heb ik veel, en ook een paar waarbij ik altijd terecht kan. Tijdens mijn PND ook veel hulp gekregen, echt super.

    @Caatje en Knofje, succes bij de gynaecoloog!
     
  13. mutskuh

    mutskuh Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.407
    1.200
    113
    Heb je pagina eens bezocht, tuttels toch? Kei leuke dingen maak je!! Heb nog wel slofjes voor de kleine man nodig! :) wat gaaf dat je altijd gereden/lesgegeven heb! Mis je het niet?
     
  14. mutskuh

    mutskuh Fanatiek lid

    10 dec 2014
    2.407
    1.200
    113
    @ laMama wat zielig voor je kleine meid! Hoop dat ze snel ervan af is!
     
  15. Bolleke83

    Bolleke83 Fanatiek lid

    23 mrt 2013
    1.352
    2
    38
    NULL
    NULL
    x2, sluit ik me bij aan. Arm ding!
     
  16. knofjebob

    knofjebob Actief lid

    8 feb 2015
    110
    0
    0
    NULL
    NULL
    klopt inderdaad!

    Ja ik mis het onwijs maar rijden gaat zoooo slecht sinds ik mijn dochter heb (blijkbaar toch ergens angst ofzo) ik ben veel te gespannen in mijn bekken waardoor ik loop te stuiteren als een gek haha!
     
  17. Boefje2012

    Boefje2012 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.006
    0
    36
    NULL
    NULL
    @lamama. Vervelend voor jullie meisje!

    En hobby's gezellig met vriendinnen afspreken. Of bij vrienden op bezoek. 1 vriendin heeft een kleintje. Op de Zwangerschapsyoga ontmoet. 1 vriendin is zwanger en rest van vriendinnen zijn bezig/op de planning :). En gezamenlijke vrienden van ons nu ook 1 stel kleine baby en 2 andere stellen voorlopig nog niet.

    Verder 1 avond hockey, probeer soms hard te lopen. Lezen, kleding naaien (al een jaar niks gedaan...) shoppen, lunchen etc. :)
     
  18. Boefje2012

    Boefje2012 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.006
    0
    36
    NULL
    NULL
    Naam___________☺️ NOD 😊______🎌 Ronde 🎌______❤️ Zwanger ❤️

    Reeva ______________ 12-03 __________ 📊 3

    Kimmie ____________ 15-03 __________ 📊 2

    Mutskuh ____________ 16-03 __________ 📊 3

    Knofjebob __________ 16-03 __________ 📊 1

    Flieentje _____________ 20-03? __________ 📊 2

    Bolleke83 ____________ 24-03 __________ 📊 3

    Anouk112 __________ 24-03 __________ 📊 ?

    Boefje2012 __________ 26-03 __________ 📊 4

    CaatjeM ____________ 29-03 __________ 📊 2

    PC1985 ________ ?

    Lamama77 ________________ ❤️ Voorzichtig Zwanger ❤️ 📊 2

    MISSster ________________ ❤️ Zwanger ❤️ 📊 2

    Engeltje1985 _____________ ❤️ Zwanger ❤️ 📊 2

    NKD _____________________ ❤️ Zwanger ❤️ 📊 2

    Googelplex _______________ ❤️ Zwanger ❤️ 📊 1
     
  19. Boefje2012

    Boefje2012 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.006
    0
    36
    NULL
    NULL
    Zo even weer overzicht... Dag hard gewerkt en oudergesprekken gehad!! Lange dag dus.

    @engeltje. Jij ook deze week?

    @kimmuts. Wanneer is jouw nod? Welke ronde?
     
  20. knofjebob

    knofjebob Actief lid

    8 feb 2015
    110
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gezellig! hockey lijkt me dus echt super leuk!
     

Deel Deze Pagina