16 t/m 30 September 2015 Mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lovely123, 10 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovely123

    Lovely123 Fanatiek lid

    28 nov 2013
    1.249
    228
    63
    Leiden
    Woepietje
    Inderdaad alleen maar goed om het uit te spreken als je ergens mee zit:)

    Alou
    Ik heb nog nooit gehoord van de "12 weken screening".
    Is dat niet de combinatietest? (Bloedprikken & nekplooimeting) of is het een ander onderzoek?

    @ Facebook
    Ik ben nog steeds voor:D
    Als we allemaal de 12 weken grens bereikt hebben wil ik best een geheime groep aanmaken :)
     
  2. woepietje

    woepietje Actief lid

    8 aug 2012
    355
    0
    0
    Ik dacht ook dat de 12 weken screening de combinatietest was. Wij hebben as maandag een gesprek over de verschillende prenatale testen die je kunt laten doen. De verpleegkundige gaf aan dat er de afgelopen jaren nogal wat veranderd is. Ik heb net even op Google gezocht op 12 weken screening en dan kom ik toch overal uit op combinatietest/ nekplooimeting. @Alou, wat is volgens jou dan de 12 weken screening of wat hebben ze jou gezegd?

    @KellSo, ja, idd domme pech, misschien stom maar ergens stelt het me ook gerust. Er zal nu veel meer controle zijn en mijn baarmoederhals zal ook regelmatig gemeten worden. Als het zo is dan is het zo, helaas. Niet alles valt te regelen. Dus ja, ik ga er nu voor tot ik het ZAT ben. Moet wel heel eerlijk zeggen dat ik dat op het eind best moeilijk vond als ik andere meiden hoorden zeggen dat ze het zat waren. Maar ja, ik heb dat nooit ervaren dus weet het niet, het is gewoon geen vergelijk.

    @intiemere vragen..................... Hebben jullie ook last van andere/ meer afscheiding :( Ik had dit bij mijn dochter ook en nu weer, weet dat het erbij hoort maar vind het zo niet fijn :(
     
  3. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    Ik ben ook nog steeds voor een facebook groepje hoor! Gezellig!
    Maar inderdaad, eerst die 12 weken grens voorbij, dan melden we het ook op facebook.

    Ik heb ook wel wat meer last van meer afscheiding voor mijn gevoel.
    Gelukkig is het niet heel hevig ofzo. :)

    Veel echo's vandaag trouwens! Veel plezier!
    Ik mag straks bloedprikken voor de combinatietest.
    Ik heb toch liever een echo :D
     
  4. woepietje

    woepietje Actief lid

    8 aug 2012
    355
    0
    0
    @Tylmare, de Facebook groep zal dan afgesloten zijn dus dan kunnen alleen leden erbij, verder niemand. Ja, dat snap ik dat je liever een echo hebt, ik had maandag 10 buisjes! echt niet grappig. Staat deze echo al gepland, voor de nekplooimeting?
     
  5. minniemo

    minniemo Actief lid

    28 aug 2014
    229
    8
    18
    Voor de 12 weken moet iedereen bloed prikken volgens mij? Gaan ze je bloedgroep bepalen en bepaalde afwijkingen in het bloed onderzoeken wat van belang kan zijn in de zwangerschap en bevalling.

    Moeders voor moeders Begrijp me niet verkeerd maar het gaat mij niet om het cadeau wat ik krijg hoor, was gewoon benieuwd! ;) Ik doe het voor het goede doel!!

    Ik had ook wat vanmorgen hoor! Ik was onderweg naar m'n werk met de auto en iemand had het op de radio erover dat de lente eraan komt en opeens stroomde de tranen van blijdschap over m'n wangen! Heb de laatste tijd zo vaak geroepen dat ik zo blij ben als ik het lente is omdat we dan het 1e trimester achter de rug hebben! En nu is het bijna zover! Nog nooit zo blij geweest met de lente! Haha hormonen!!

    Facebook vind ik ook een leuk idee! Gezellig!
     
  6. Alou

    Alou Bekend lid

    14 nov 2013
    635
    0
    0
    Je bent het niet verplicht, maar dat was inderdaad wat ik bedoelde.
    Soort van 'screening' vond ik dat of je bepaalde ziektes of andere afwijkingen hebt. ;)

    Net belde de verloskundige praktijk dat ik volgende week vrijdag naar een gyn moet in het ziekenhuis, niet mijn vaste gyn. Ze wilde toch voor de zekerheid van hem horen over mijn leveranonoom op mijn lever.. (dit is bij toeval 1,5 jaar geleden ontdekt tijdens een echo voor mijn darmen)
    Ik had dat bij de intake aangegeven en dat mijn gyn dit al besproken heeft met de arts van mdl afdeling en dat het geen kwaad kon omdat het maar 2 cm is.
    Maar ze willen het blijkbaar toch opnieuw onderzoeken. Ook zeker weer goed maar ga me dan weer zorgen maken.. Ik hoop niet dat ik dan medisch wordt en bij het ziekenhuis moet blijven de rest van mijn zwangerschap..
     
  7. woepietje

    woepietje Actief lid

    8 aug 2012
    355
    0
    0
    @MinnieMo, zo heb ik het ook niet gelezen hoor ;) Maar het was je al verteld. Ik was stiekem wel een beetje teleurgesteld de vorige keer kreeg je een extra cadeau als je vroeg meedeed (dus vanaf de 6e week) maar nu niet. Ik beken :)

    @Alou, ze kunnen het maar beter controleren toch? En nee, ik hoop ook niet voor je dat je in het ziekenhuis moet blijven lopen dan. Ik heb nu ook een cyste op mijn eierstok van 2 cm waar ik me ook best zorgen om maakte. De gyn van afgelopen maandag heeft nu goed en rustig uitgelegd wat het is en gaf aan dat wanneer ik daar behoefte aan had er eventueel nog een echo gemaakt kon worden na de bevalling om te kijken of alles goed was.
     
  8. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    24 sep 2014
    1.111
    333
    83
    Vrouw
    Gastouder
    Amersfoort
    Klopt, maar ik geloof dat mensen wel kunnen zien dat je bij zo'n aangesloten club bent aangesloten :)

    De echo voor de nekplooimeting is volgende week vrijdag :)

    10 buisjes?! Wauw, ik vond 3 al veel! Dit keer gelukkig maar 1 :)
     
  9. AnoniemMeisje18

    AnoniemMeisje18 Actief lid

    26 mrt 2014
    364
    0
    16
    Hier mooie echo gehad !!
    Ben terug gezet naar 24 september

    Het zwaaide al zo mooi naar ons en bewoog zo mooi 😍😍
     
  10. True love

    True love Actief lid

    27 okt 2014
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb geen Facebook dus hoop dat er straks ook nog een paar blijven kletsen...

    Er wordt standaard bloed geprikt rond de 12 weken. Voor de combinatie test hebben ze liever dat er voor de 11 weken bloed wordt afgenomen. Ik doe de combinatie test dus er zijn vorige week 4 buisjes bij mij afgenomen. Maandag de echo voor de nekplooimeting. Toch weer spannend!

    Mooie echo's iedereen!
     
  11. Lief87

    Lief87 Actief lid

    19 nov 2014
    317
    119
    43
    Vrouw
    Klopt ik heb met 9 weken bloed moeten prikken voor zowel de verloskundige als voor de combinatie test in totaal 8 buisjes. Facebook lijkt me leuk! Mooie echo Anoniemmeisje18!! Volgende week met plus minus 12 + 3 weken de combinatie test en vanmiddag de termijnecho! Pfff nog 50 minuten!
     
  12. woepietje

    woepietje Actief lid

    8 aug 2012
    355
    0
    0
    @Alou, nee niemand kan dat dan ook zien. Ik heb het toen bij de zwangerschap van mijn dochter ook gedaan en we hebben dit toen uitgebreid getest ;) Fijn maar 1 buisje!
     
  13. woepietje

    woepietje Actief lid

    8 aug 2012
    355
    0
    0
    @AnoniemMeisje18, gefeliciteerd met de mooie echo!
     
  14. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    13 dec 2011
    2.444
    372
    83
    in een huis
    @ annoniemmeidje18 mooie echo! 😀
     
  15. minniemo

    minniemo Actief lid

    28 aug 2014
    229
    8
    18
    Wow mooie echo weer zeg!
    Ik ben weer 8 buisjes bloed armer! Laten we hopen dat de uitslag goed is!
     
  16. AnoniemMeisje18

    AnoniemMeisje18 Actief lid

    26 mrt 2014
    364
    0
    16
    De geslachtsbepaling van 16 maart word nu veranderd in 19 maart
     
  17. Marijke78

    Marijke78 Lid

    17 mei 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    @woepietje : ik heb ook een cyste, 2,5 à 3 cm groot. Maar ze deden er heel luchtig over... Maakte me er geen zorgen over tot ik jouw berichtje las? Wat hebben ze er bij jou over gezegd?
     
  18. Ilona0

    Ilona0 Actief lid

    22 jan 2015
    482
    318
    63
    Vrouw
    Wat een mooie echo anoniemmeisje!

    Die van mij was gelukkig ook goed! Het was een mooi, beweeglijk kindje. Ik ben zelfs een week vooruit gezet! mijn uitgerekende datum is nu 18 september. Op 11 maart is de nekplooimeting, hopelijk is dat ook allemaal goed :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      18,1 KB
      Weergaven:
      6
  19. Marijke78

    Marijke78 Lid

    17 mei 2011
    21
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lijkt wel of die kleine van jou zit te roken op de echo Ilona! Hahaha!
     
  20. minniemo

    minniemo Actief lid

    28 aug 2014
    229
    8
    18
    Mooie echo Ilona! Haha ik dacht precies hetzelfde! Lekkere sigaar! ;)
    Zo ik mag weer starten met plassen in een kannetje! Weer een heerlijke omslagdoek gehad! En uiteraard een knaller van een test!
     

Deel Deze Pagina