Van die sun rice chocolaatjes heerlijk! Ik zag ze in het krantje van de aldi staan, volgende week in de aanbieding dus inslaan Mooie test sun! Zeker na 7 weken worden ze vaak niet zo sterk meer. Pies-ze
Ja die dus, ze komen ook van de Aldi. zijn van vandaag al in de aanbieding ALDI Nederland - Sun Rice happen
Alleen om de naam al zou ik ze moeten kopen SUN rice @rugpijn, geen last van, achter alle andere kwaaltjes kan wel een vinkje
Vandaag maar ff geen chocolade voor mij. Beetje behoorlijk brandend maagzuur nu dus ff rustig aan met gekkigheid eten. En we gaan zo hutspot eten (vega variant), dat vult ook wel. Rugpijn had ik bij de vorige zwangerschap wel al met 6 week, hommel, nu niet. Kan er ook bij horen. Het lukt nu toch niet helemaal om het nieuws van de echo van gisteren uit mijn hoofd te zetten..
Haha, ja ze houden zich schuil onder een jasje van chocola Linky, vervelend zeg, kan me helemaal voorstellen dat het weer spannend is ik denk aan je!
Logisch linky, hoe langer je na kan denken hoe meer het land allemaal. Gelukkig mag je vrijdag al, en niet dat er nog langer tussen zit. Hoop echt dat die kindercardioloog je gerust kan stellen. Hommel rug pijn heb ik ook vrij vroeg last van gekregen.
Linky, ik snap het wel hoor, wat Missjuul zegt hoe langer je erover nadenkt.... Maar het klinkt echt als extra voorzichtigheid hoor! Gelukkig mag je snel, ik hoop dat ze je dan gerust kunnen stellen. Logan, mooie banner *slikt brok in keel weg*
Thanks Sun.. is een zin uit het liedje 'alles is liefde' van blof, op dit lied kwamen wij het gemeentehuis binnen bij ons trouwen.
Mooi nummer is dat Logan, sowieso zijn de teksten van Bløf erg mooi en vaak raak. Ik hoop dat jullie die hoek snel vinden! Mobiel online dus sorry maar meer dan de helft alweer vergeten. Vergat vanmiddag ook al van alles, teveel snot in mijn hoofd denk ik. Dames die ook zo'n last hadden van verkoudheid, merkten jullie daardoor de zwangerschapskwaaltjes ook wat minder? Had voorgaande dagen last van steekjes in mijn buik maar nu voel ik dat niet meer. Rugpijn trouwens wel aanwezig! Je hebt toch twee van die duidelijke botten onderin je rug? Daar voel ik het vooral. Merk dat ik sowieso wat gevoeliger ben, als mijn pyjama scheef zit (ja ik ben een kou kleum ) irriteert dat nu al veel sneller.