Roozs meid wat naar, zo had het niet moeten lopen! Ben je naar Winterberg met z'n2? Fijn om nu even bij elkaar te zijn. Sterkte
Bubblez ik heb er geen ervaring mee, maar wel over gehoord en het lijkt me erg lastig voor jou/jullie. Google eens op vaginisme, zo heet het volgens mij officieel. Herken je wat je dan leest? Neem de tijd, ik denk dat het meer voorkomt dan we denken...
Afspraken gyn: MLady: ongeveer 6-3 (in elk geval op cd1) gyn bellen en start IUI 1... Guppymaaike: 9-3 uitslag 3e semenonderzoek DeeDeeBowtie: 10-3 FM Guppymaaike: 13-3 intake ICSI Fabjee 17-3 echo Erasmus MC op dag 16 PrinsesBelle: 27-3 uitslag zaadonderzoek en bloedafname + behandeling bespreken. Goldfishie: in april terug voor extra zaadanalyse Bubblez: 12 mei nieuwe semenanalyse. Bloedonderzoeken in de tussentijd (1e gehad) uitslag datum onbekend. NOD: MLady: 6-3 PrinsesBelle: 8-3 Mamalap: 9-3 Guppymaaike: 11-3 Goldfishie: ? Bubblez: 26-3 DeeDeeBowtie: 30-3 Diagnose en behandeling: MLady: 'eenzijdige eileiderstoornis' (14% zw.kans) - nog 6x IUI met hormonen, dan 3x IVF DeeDeeBowtie: lichamelijk niks mis. 6x IUI in eigen cyclus eventueel kans op verlenging hierop. Mamalap: pcos, ovulatie inductie clomid, 3 rondes zelf dan hsg. PrinsesBelle: PCOS. Behandeling nog onbekend (starten met Clomid maar nog niet bekend wanneer). Guppymaaike: vl zaadaanmaakstoornis (minimaal aantal zaadcellen in sperma), 13-3 start ICSI-traject Fabjee: PCOS eerst clomid proberen als dat niet werkt waarschijnlijk hormoonspuiten Bubblez Slechte zaad kwaliteit, te weinig om te meten. Nu 2 maand wachten en opnieuw. Zwanger (uitgerekend): Miffy82 (half juli 2015) Stephanie87 (eind augustus 2015) LVtje (begin november 2015)
Bubblez ik heb jou een privébericht gestuurd, want wil wel reageren maar niet in dit topic Hopelijk heb je er wat aan.
bedankt voor jullie lieve reacties!! We zijn met mn moeder, haar vriend , ml en mn dochter. Heerlijk even weg. ER ligt sneeuw en net ging het weer sneeuwen, genieten
Nou Ik heb het eerste stukje gelezen en dat is absoluut niet het geval.. Het is puur geen zin.. op dit moment.. ik denk dat het even tijd nodig is. We zullen zien..
Heel veel sterkte roosz niet leuk Ik ben inmiddels weer ongesteld geworden met primolut deze ronde 100mg clomid dag 16 echo ben benieuwd nu flink last van me ongesteldheid pfff
Ik voel echt helemaal niks. Echt muisstil is het hier. Om gek van te worden. Ik ga er vanuit dat ik vrijdag bel met het ziekenhuis om de IUI te starten. Was ergens van plan het mijn manager te vertellen, maar het is zo'n hectische drukke week met bovendien de bizarre situatie vanmiddag van een staande-voet-ontslag van een collega... Volgende week is manager op wintersport, dus dan komt het er ook niet van... Ik denk dat ik het nu maar even laat zitten nog... Hoe pakken jullie het aan? Weten ze op je werk dat je vanwege je zwangerschapswens regelmatig in het ziekenhuis bent? En dat ze dus kunnen verwachten (of: dat jij in elk geval hoopt) dat je dit jaar met verlof gaat?
Mijn werk weet er van zowel nu als bij mijn 1e zwangerschap van Kiki ik heb toen in mijn zwangerschap verlof van Kiki verteld dat ik weer zwanger was. Tot nu toe alleen maar begrip ik gene die de planning maakt is ook kindje verloren dus weet wel waar we inzitten misschien scheeld dat maar ik vind het fijn dat ik er open over kan zijn en gewoon onder werktijd naar ziekenhuis kan als dat nodig is
Bubblez: dikke knuffel! Mlady: hier weten ze het op mijn werk van ons traject af. Ik heb nog maar in 2 rondes een periode gehad dat ik 2x per week eerder weg moest voor de fm of de iui. En ze weten ook dat we nu in de wacht staan en pas weer in april of mei weer terug gaan. Het is hier geen probleem om ervoor eerder weg te gaan. Deedee: hoe is het nu met jou? En met je zus? Mamalap: mooi je kaartje! Hier vanochtend vruchtbaar slijm gespot, dus vanavond sexytime!!
Mlady op mijn werk weten ze er ook van. Ik geloof zelf dat openheid in zaken meer begrip voor elkaar teweeg brengt. Dus ik zal zelf als leidinggevende het goede voorbeeld moeten geven. ik merk wel dat ze daardoor ook meer met mij bespreken wat er in hun leven speelt. Thanks goldfishie, maar ik heb eigenlijk altijd een mooi kaartje tot 11 a 12 dpo. Jij sexytime yeah hopelijk in wacht periode raak, aan jouw positiviteit zal het niet liggen, die is altijd uitmuntend! Bubbelz ik denk dat ik wel weet wat je bedoeld. Ik had dat van de zomer, omdat eisprong maar uitbleef. Gewoon een dip in zin om te sexen voelde me onvruchtbaar. Bij jou ook zoiets gaat wel over.
Ik heb wel mijn directe chef ingelicht, maar verder niemand. Ik kreeg wel vragen waarom ik weer naar het ziekenhuis moest, maar gelukkig heb ik nog een darmziekte die ik als excuus kan gebruiken. Ik denk dat ik als we 'echt' het traject ingaan, dat ik het dan wel ga vertellen aangezien ik niet vlakbij het ziekenhuis werk (ik werk in Den Haag en ga naar het Erasmus), maar ik twijfel... Ook omdat mijn vriend het zo min mogelijk mensen wil vertellen. Ik ga het er nog eens met hem over hebben, ik denk dat het beter is om open te zijn tegen directe collega's, vrienden en familie. We hebben mijn eisprong nog wel benut, maar ik ga ervan uit dat we toch het traject in moeten. Minder zin in seks had ik/we meer als het 'op commando' moet om de vruchtbare periode te benutten. Op bepaalde dagen, niet alle standjes etc. Nu zit er veel minder prestatiedrang achter.
Het is al gelukt haha. en wij seksen nooit omdat het 'moet' echt niet.. ik ben van plan om het over 2 weken op stage ook te vertellen. gewoon omdat ik ook wel eens slecht kan reageren als mensen over zwangerschappen enzo praten.. en uiteindelijk op mn werk zal ik het ook zeggen. Ik geloof erg in eerlijkheid. en denk dat je daarmee veel bereikt.. Alle meisjes met een ei, veel plezier
Het heeft bij mij niks te maken met oneerlijkheid hoor! Ik heb een waardeloze uitzendovereenkomst... Dus als het ze uitkomt sta ik zonder opgaaf van reden op straat. Er zit wel steeds een jaarcontract aan te komen, maar dat heeft met centen te maken. Ze durven het nog niet toe te zeggen, ook al is er werk zat. Er moeten eerst nog wat orders binnenkomen. Crisis enzo. Ik heb wel gisteren te horen gekregen dat het met 2 maanden verlengd wordt t/m juni. Hopelijk kunnen ze me dan overnemen. Ik wil het zoooooo graag vertellen, omdat ik veel liever open en eerlijk ben. En ook omdat het ook rust geeft. Maar ben dus bang m'n glazen in te gooien. Ook al mogen ze je formeel niet ontslaan vanwege zwangerschap. Dan bedenken ze wel wat anders. Als uitzendkracht heb je gewoon geen poot om op te staan. Als ik er na de vakantie van manager (heel fijn mens overigens) ook maar een zweem van spanning bij voel dan wil ik het vertellen. Want een baby is mijn droom! Maar ik zou er zo graag een baan bij hebben. Gewoon. Normaal. Zo'n situatie met vastigheid en rust enzo.
Nou duidelijk in jouw geval zou ik ook gewoon mijn mondje houden! Is gewoon heel anders dan al jarenlang dezelfde werkgever hebben. Haha niet even erbij zetten in je eerste vraag.
Mijn werkgever weet het niet. Ik ben er nog geen 2 maanden in dienst en zit in een proef periode. Verder heb ik een jaar contract. Mijn andere baan Is mijn eigen bedrijf. Ik maak gepersonaliseerde cadeaus voor onder andere geboortes en bruiloften. Ik heb besloten om dat wat rustiger aan te doen want het werd te druk en ook de constante confrontatie met baby's werd me soms wat te veel. Dus even een stapje terug.
Nou tis ook lastig hoor.. met een uitzend contract zou ik ook minder happig zijn.. Maar hoe doe je dat dan met alle onderzoeken en echo's? Die kun je niet mooi van te voren plannen en soms moet je wel 3 keer per week heen.. Plus je punctie enzo.. Daarom denk ik juist dat ik het beter kan zeggen.. want hoe krijg ik anders vrij?