Ahh balen, jij moet dus ook een cyclus wachten? Bij mij is er godzijdank inmiddels één week om... Nog 3 te gaan voordat ik mag starten met de cryo cyclus. Ik moet aan de Progynova op de eerste dag van de nieuwe menstruatie. Kent iemand dat?
Ik testte bij icsi 1 al vroeg negatief op pregnyl. En een week na de tp (van 3 dgn oude emmy) positief op een zwangerschap... Hoe oud was jouw emmy? Toen hij werd terug geplaatst?
Heb geen pregnyl gespoten. Decapeptyl is 12 dagen geleden. Daarnaast heb ik gonal f, ovetrella en ustro.
Dan is dit dag 11 na de Ovitrella, ik zou morgen weer een testje doen! Kijken of hij oploopt!!! Ohhhhh, wat spannend zeg!!!!!
T kan nog van de ovitrelle zijn. Maar, als je morgen ochtend nog een keer test en hij is weer wat donkerder dan denk ik dat t er positief uit ziet meis! Je zit nu in principe 10 dpo. Je moet de punctie zien als eisprong datum. Ik denk dat je safe test vanaf 12dpo.
Ooh spannend! Heb net de apotheek gebeld en die zei na dag 10 is ov uit bloed. Maar doe morgen n test...
Ja, rotspul is het hé! Waar spuit je het? Ik prikte op den duur wat lager de deca, ongeveer waar je broekrand zit... Daar deed het echt VÉÉL minder zeer! Die naaldjes lijken zo bot... Snap dat ook niet zo goed... En een half uurtje van te voren uit de koelkast helpt ook wel iets...
Er zijn meerdere meiden die 7dgn na de tp positief testte op zwangerschap. Spannend meis. Ik zou morgen nog een testje doen en dan pas maandag weer.
Ja de deca heeft idd stompe naaldjes. Rot dingen zijn et gewoon Ik moet wel ter hoogte van mn navel gaan spuiten, omdat ik veel striae heb op mn onderbuik. En door littekenweefsel heen prikken doet echt gruwelijk veel zeer. Dus k heb weinig keus qua prikken en in mn been wil ik niet prikken.