Hallo, ik wil nu opzoeken van welke drinkbeker met rietje bestellen. Omdat ons zoontje heeft elke keer bijt en ook elke x nieuwe rietje kopen. Hij gebruikt Prenatal - Alles voor de voeding van jouw baby online kopen! | PRENATAL.NL - Drinkbekers online kopen! | PRENATAL.NL - Nuby - Nuby rietjesbeker 12M 355ml Ik wil 'n andere merk voor hem dat hij bijt minder en niet elke keer nieuwe rietje kopen. Welke merk heb je 'n drinkbeker met rietje? Ik twijfel voor Prenatal - Alles voor de voeding van jouw baby online kopen! | PRENATAL.NL - Drinkbekers online kopen! | PRENATAL.NL - PHILIPS/ AVENT - AVENT rietjesbeker 340ml 18m+ Maar ik wil niet anti lekbeker.. Alvast bedankt!
Wij hebben deze; Prenatal - Alles voor de voeding van jouw baby online kopen! | PRENATAL.NL - Drinkbekers online kopen! | PRENATAL.NL - Prenatal - Prénatal fles met rietje Hij is al erg vaak gevallen/gegooid en hij doet het nog steeds. Voor dat geld vond ik het niet erg om steeds een nieuwe te halen, maar hij doet het verrassend goed! Onze zoon had een rietjesbeker van nuby, maar dat rietje beet hij steeds stuk. Nu bijt hij soms nog op het rietje van Prenatal, maar die is veel steviger.
Waarom neem je geen tuitbeker ipv iedere keer het rietje kapot te laten kouwen? Misschien moet hij er even aan wennen maar het zal wel lukken.
Een tuitbeker is niet goed voor de ontwikkeling van de mond, spieren en het gebit. Ik heb de rietjesbeker van Avent, maar ben er niet helemaal tevreden over. Als mijn dochter ervan drinkt en ze gooit hem daarna op de grond dan komt er drinken uit het rietje gelopen. Het rietje is wel heel stevig, mijn dochter bijt er ook graag op (i.p.v drinken helaas) maar kapot gaat ie niet. Toch zou ik hem niet aanraden, want als ze ervan drinkt kan ik er telkens met de dweil achteraan. Oh, ik zie nu dat je geen anti lek beker wilt. Tsja, de Avent zou dit wel moeten zijn maar is dat, in mijn ogen, niet. Dus dan kun je daar wel voor kiezen
ik heb er een paar van nuby gehad. altijd goed, hebben nooit gelekt. nou ja, 1x toen dochter hem van 2 hoog van het balkon gooide
Ik zou 't niet want als ie drinkt altijd tuitbeker dan niet goed voor mondspieren. Ik kies voor drinkbeker met rietje..
Ik zweer bij de rietjesbeker van de kruidvat voor 3 euro. Op de één of andere manier heeft die kruidvatlijn qua flessen, spenen en bekers hier altijd perfect zijn ding gedaan - en nu nog. Vandaag weer een nieuwe stapel bekers en dergelijke gehaald.