Wat een leuke lunch! Die ga ik zeker uitproberen bij mijn kids. Mocht je nog meer van zulke lunches maken, dan hoop ik dat je die ook hier post. Een beetje variatie in de broodtrommel is een leuke break van dag.
Ja zal ik doen. Hebben ooit hier een bento topic gehad maar die foto's heb ik niet meer...dus zal weer nieuwe sparen
Hier in de brood doos 3 sneetjes brood 2 met vleeswaren of kaas eentje met pindakaas of jam In de vakjes tomaatjes komkommer en een stukje fruit ( appel of druifjes of manderijntje) voor me dochter rauwe paprika. Soms een knijpfruitje. Drank kregen ze sap maar dat heb ik afgeschaft vanaf vandaag water of melk.
Hij vond het super leuk! Morgen moet ik werken dus dan is het altijd hectisch, maar ik ga proberen eerder op te staan en nu iets leuks met zn brood te doen
Haha leuk! Ik doe het hier 1 keer per week omdat ze ook maar 1 keer overblijft. Wel maak ik regelmatig op wo of vr middag een monkeyplatter met stukjes rauwkost in leuke vormpjes en ook brood in vormpjes met beleg erop.
Bij hem hebben ze een continu rooster dus hij eet elke dag op school. Ben benieuwd als hij dat morgen ziet Het is een slechte eter dus misschien dat dit hem ook gaat helpen beter te eten.
Blijven die creaties allemaal wel goed zitten in de broodtrommel? Die broodtrommels (wij hebben mepal) gaan op z'n kant in de rugtas. Ik zou het jammer vinden wanneer ik druk ben geweest met die creaties en het ligt door elkaar in de broodtrommel. Ook niet leuk voor de kids, om dan zo'n rotzooi te vinden in de broodtrommel.
S blijft gemiddeld 1 keer per week over. Vandaag toevallig. Ze heeft bij zich; een boterham met smeerkaas, een boterham met vlokken, een sneetje ontbijtkoek en jus d'orange. S kiest zelf wat ze op haar brood wilt maar 2 boterhammen met zoetigheid vind ik niet goed. Het overblijven op zich is al een feestje dat ik er geen feest-broodtrommel van hoef te maken. Soms doe ik er nog komkommertjes (de enige rauwkost die ze lekker vind) maar die komen bijna altijd onaangeroerd mee terug.
Hier niet hoor, er passen precies 2 boterhammen op elkaar in en door de deksel blijft het op zijn plek. Ik doe verder niets bijzonders, ze krijgen een stuk komkommer mee, en Eva nog 2 snoepjes of een stukje chocola en Lisa een kaasje (la vache qui rit maar dan de neppe van de Lidl )
Ochtend fruit met wicky Middag 2 boterhammen met zoet of vlees. En eventueel een koekje/mini komkommer/mini bifi worstje /plakje ontbijtkoek . Lang niet altijd. Dochter wil hierbij melk of flesje water en zoon beker ranja Fruit, koekje en brood zitten allemaal ik apart bakje .
Hahaah mijn zoon kwam uit school zei ie: "Mama, er zat een gat in mn brood:x." Hij vond het hartje wel leuk maar dat gat wat er door ontstond vond ie maar niks
's morgens fruit en een beker roosvicee, voor tussen de middag 2 of 3 boterhammen met wisselend beleg (zoet/hartig) en een beker melk.
Brooddoos met vakjes kopen. Toevallig heb ik.een brooddoos bij de zeeman gekocht met vakken en een gedeelte voor brood. Heel handig. Daarvoor deed ik.een klein doosje met deksel in hun brooddoos waar de tomaten of komkommer inging
Hmm ben overnight oats aan het maken.. (Nouja.. Die maken zichzelf nu dan..) Klinkt ook wel lunchproof. Moet minimaal 3 uur staan... Maar van half 8 tot 12... Moet dan toch werken zou je denken. Iemand dat al eens geprobeerd?