Meiden ik schaam me dood.. Maar gezien onze pogingen om een kindje te maken nog steeds zonder resultaat zijn zullen we nog steeds rond mn ei aan de bak moeten... Maar ik heb er soms echt ff geen kracht voor om vl steeds te verleiden. Vaak beginnen we vol goede moed, wbt woorden dan ( vanavond gaan we n kindje maken!) maar als we dan in bed liggen.. Ik wil slapen.. Ik ben zooo klaar met de moetjes op commando en klaar met vl verleiden omdat het tijd is.. Iemand nog een gouden tip..? Alsjeblieft geen commentaar van dat ik wel zal moeten oid.. Dat weet ik zelf ook wel
Heel herkenbaar dit.. het haalt de lol er wel een beetje vanaf voor mij, en voor mijn vriend ook denk ik. Ik doe ook eigenlijk al niet eens mijn best meer om hem te verleiden soms.. we hebben een soort afspraak om het om de dag te doen. Lekker romantisch, maar we maken gewoon echt zin allebei. En als je dan eenmaal bezig bent is het toch wel weer leuk, dan krijgen we vanzelf meer zin haha Echt een gouden tip heb ik niet, behalve dat als je er eenmaal doorheen bent, dat het dan vaak alsnog wel leuk is, in mijn ervaring. Toch zal ik blij zijn als we het weer gewoon alleen als we zin hebben kunnen doen.. dat beviel me beter.
Niet dat ik er verstand van heb, maar leg je er niet onbewust heel veel druk op door te zeggen dat je "vanavond een kindje gaat maken"? Voor mij persoonlijk zou het veel druk geven en alleen daar zou ik al moe van worden. Misschien gewoon lekker genieten van elkaar zonder er ook maar enige vorm van druk op te leggen?
Heel herkenbaar! Zowel mijn man als ik hebben ook echt geen zin meer in elke keer dat 'moetje' Maar we doen het wel braaf omdat we geen kansen willen laten liggen.. Het eerste jaar konden we het nog wel opbrengen om de dag rond de eiprong, maar nu is de lol er wel echt al een aantal maanden af eerlijk gezegd. Dus heel veel herkenning maar helaas geen tip!!
Ja dat snap ik Maria maar na bijna twee jaar zal je toch echt wel rond je ei regelmatig je best moeten doen.. We gaan vanavond n kindje maken is voor ons een manier om te zeggen dat we er weer voor gaan zeg maar Vreemd genoeg heb ik juist robd mn ei totaal geen zin. Maar dan maak ik zin. Is voor n man moeilijker he.. Maar ik kan niet voor 2 zin maken.. 1 is al genoeg. Ik moet ovulatievtesten doen omdat ik na mn eisprong aan de utrogestan moet. Dus onmogelijk om het los te laten.. Vonniej bij ronde 3 had ik er nog geen last van gelukkig en ik hoop dat het bij jullie eerder raak is dan hier! (Bijzondere cycli heb je..??)
Ja juist! Eerste jaar is het nog wel leuk. Meeste mannen zeggen dat vl maar boft met die moetjes maar in de praktijk is er niks boffen aan...
En daarbij is het denk ik ook niet het meest opwindende zinnetje dat je kunt zeggen. Maar ik begrijp je wel hoor. Misschien idd. minder de focus op "een kindje maken" en meer op gewoon van elkaar genieten.
Heel herkenbaar. Wij hebben ook wel eens een moetje in de periode dat het ook echt moet. Anders is mijn eisprong alweer geweest en dan is er een ronde verloren. Dus doen we toch dat moetje in de vruchtbare dagen, want we willen geen ronde onbenut laten. Maar idd leuk is anders. De rest van de maand gaat prima, alleen net die ene keer is het echt een moetje. Ik heb dus ook geen tips helaas...
Dankje voor je reactie Goldfishie.. Pfff zit jij dr ook soms ff doorheen? Heb t echt ff gehad! Mn 2 beste vriendinnen allebei zwanger ( niet gepland) en wij maar ons best doen... Voelt zooooo oneerlijk soms..
Laat t een tijdje los Heb eens een maand sex als je wil en niet omdat t moet Wij zijn 3.5 jaar verder en t doet je relatie geen goed als t om moeten blijft gaan Succes
Ik ben een behoorlijke controlfreak, en ongeduldig en stiekem bang dat er iets mis is ofzo. En ja, idd.. hele bijzondere cycli. De eerste na het stoppen met de pil snapte ik nog, die was 37 dagen en die tel ik dus ook maar ff niet mee. Maar in Dec ineens 19 dagen, toen eind dec 24 dagen, januari weer 19 dagen en toen ineens in februari 33 dagen Joh, schiet mij maar lek Vandaar nu ovulatietesten, omdat ik géén idee heb hoe het nu precies zit.
Meiske80: ja, soms wel. Vooral als je al twee jaar bezig bent is het soms productie draaien. (zo noemt mijn man het moetje in de vruchtbare dagen, alleen helaas nog geen product...)
Erg herkenbaar. De gouden tip heb ik niet voor je. Ik heb ook een tijd gehad dat we de moed niet op kon brengen. Na zo'n lange periode is het echt moeten. en je wil geen kans voor bij laten gaan. misschien niet wachten tot je moe ben maar wat eerder op de avond? of als de tijd het toelaat s morgens. Ik hoop dat het snel raak is voor jullie.
Ohh lieve dames... voor mij is het helemaal niet herkenbaar... ik zit nog maar in mijn vierde ronde, maar wat kan ik mij voorstellen dat je er soms de kracht niet meer voor hebt!! Gouden tips heb ik niet... maar ik hoop wel voor jullie dat het binnenkort toch een keer raak is...!
Mijn vriend heeft er niet zo een moeite elke keer. Ik daarintegen wel... Voor mij is het ook echt een moeten. Tsja, gouden tip? Geen idee... Ik zie het niet meer als heerlijke seks, maar gewoon iets wat moet gebeuren om onze droom waar te maken. Als je er te veel op focust (oh nu moeten we seks hebben en het moet leuk en lekker blijven) dan krijg je er minder en minder zin in. Ik bekijk de veplichte nummertjes nu gewoon anders.. Op die manier valt het ook niet meer zo tegen.. Succes er mee...!
Ik heb wel een tip. Op de dagen dat je geen zin hebt werken met een potje en een spuitje. Waarom jezelf de druk opleggen als je echt geen zin hebt wanneer het ook makkelijk kan. Het kindje wordt ook dan echt wel uit liefde geboren. En dat je hier het eerste jaar nog niet aan wil beginnen kan ik begrijpen. Maar na een hele lange tijd geeft het echt niets als je probeert de druk eraf te halen. Dan kan je weer vrijen als de zin er wel is.
Jeetje meid kan het me helemaal voorstellen. In bed viel ik ook als blok in slaap. en had dan helemaal geen zin meer. Wat mijn partner en ik hebben gedaan is rond de vruchtbare periode er niet uitgebreid op gevreeën maar gewoon vluggertje gedaan. Hij heeft moeite met klaarkomen en zeker als de druk hoger lag. Hij bevredigde zichzelf deelde de zaadjes en klaar. Leek haast wel kunstmatige inseminatie. Zo onromantisch maar werkte wel. de tijd voor elkaar maakte we wel wanneer we allebei zin hadde, niet op commando.
Aan de ene kant begrijp ik het.. het deel dat je geen kans wilt laten gaan.. maar.. Hier hebben wij er totaal geen druk op, gaan geen kindje maken maar wij vrijen als we er zin in hebben.. Ik denk dat er bij jullie nou een blokkade zit rond je ei. Omdat je weet dat het moet. Hier hebben we afgesproken om het alleen te doen als we willen.. en tuurlijk wij hebben ook gemeenschap rond mn ei. Alleen niet 4 dagen lang. Hier hebben we geen zin in verplichte moetjes.. ookal zit ik in ronde 21.. het is wel iets wat leuk moet blijven.. En als je het moeilijk los kunt laten.. Kun je bijv ook een spel kopen, haalt dr druk wat van de ketel en kun je alsnog tot het eindresultaat komen die jullie graag willen zien.. leg er geen druk op maar maak het leuk. En heb je een dag geen zin? Dan doe je het toch een dag niet? Hele dikke knuffel, ik begrijp compleet dat het kak is en je het liefst deze periode overslaat.. ik wens ook elke maand voor een twee weekje winterslaap..