heb mij zojuist in mijn hand gestoken met een mes tijdens het koken. in het midden van mijn handpalm. het ziet er ogenschijnlijk erg onschuldig uit, sneetje van halve cm en bloed een beetje. denk dat het mes wel meer dan een halve cm in mijn hand is gekomen... wat een pijn!!!!! mijn middelvinger doet zoooon pijn. had gelijk arts gebeld, maar omdat ik wel gevoel heb in mijn vinger en ook kan bewegen, niet pijnloos overigens. kon ik zelf maar ff een druk verbandje aanleggen voor het wondje.. ok....nou werk ik in de zorg, dus zou het wel moeten kunnen, maar die pijn blijft net zo erg, weet gewoon ff niet hoe ik het verbandje erop moet doen, zodat die pijn ook minder word...denk zelf dat er een spiertje geraakt is ofzo, of misschien bij het bot in de buurt? collega's die mij ff richting op kunnen helpen? of miss toch nog hap bellen?
Ik zou toch even naar de huisarts gaan die heeft er meer zicht op dan wij en misschien een tetanusprik halen? Weet niet wanneer je voor het laatst bent geprikt.
heb toch ff de HAP gebeld....om 19uur kan ik terecht. vraag me af of ze uberhaupt mij kunnen helpen....
Bij de meeste diepe wonden wordt er een tentanusvaccinatie gegeven. Zeker als er een mes aan te pas is gekomen. Tenzij je deze prik tussen nu en 10 jaar hebt gekregen, dan niet. Dan ben je al beschermd voor een paar jaar.
goed dat je er even naar laat kijken, maar ben ook wel benieuwd hoe het nu is ? Hopelijk valt het mee..
Even vanuitgaande dat er niets ernstigs uit is gekomen uit de hap: je kunt best nog even last hebben, als je een halve cm in de hand bent gegaan zul je zeker het bot hebben geraakt. Houd je nog een tijdje een soort van kneuzingspijn. Heb ik gehad toen ik met een (gelukkig schone) naald 4-5 cm mijn hand in schoot vlak langs botten af. Maar hoe is het met je hand? Wat zei de arts?
Nou ik wou nog ff laten weten hoe het was. Dit verhaal dus haha. Heb nog erg veel pijn, maar geen zenuw of pees geraakt, wel echt pijn alsof het zwaar gekneusd is. Ff tijd geven om te laten genezen dus!