Punctie ivf/icsi maart/april, meekletsen?

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Esje87v, 7 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nassira

    Nassira Actief lid

    6 nov 2014
    103
    0
    16
    NULL
    NULL
    Iemand hier ervaring hoe snel na de laatste pregnyl prik (1000 eenheden) een menstruatie kan optreden?

    Het wachten maakt me gek en bij elke kramp denk ik het ergste...
     
  2. flower1983

    flower1983 Bekend lid

    22 nov 2013
    848
    322
    63
    NULL
    NULL
    Hallo Dames,

    Graag meld ik me bij jullie clubje aan.
    Wij zijn afgelopen 3-3 begoonen met onze aller laatsts icsi. We volgen het korte protocol en morgen heb ik weer een echo.

    icsi 1; 6weken hormoon spuiten, 23 follikels 10 eicellen, 5 embtyos maar plots alles gedenegeerd voor tp, dus geen tp mogelijk.
    Icsi 2; 14 dgn hormoonspuiten, dag 16 punctie, 26 follikels, 17 goed voor icsi/picsi, 12 embryo's bij de ene laatste tp zwanger maar helaas een mk met 8 weken :'(
    Icsi 3 3-3 gestart met hormoonspuiten.

    xxxx
     
  3. flower1983

    flower1983 Bekend lid

    22 nov 2013
    848
    322
    63
    NULL
    NULL

    Ik had het meestal binnen 8 dgn na pregnyl ...toi toi toi
     
  4. flower1983

    flower1983 Bekend lid

    22 nov 2013
    848
    322
    63
    NULL
    NULL
    Idd is hdt een uitzondering ivm twee terugplaatsingen. Ik ben 31 en heb het tot heden net gehad ondanks de vele tp's....nu als goed is wel daar dit de laatste poging is. Maar uitzonderingen blijven dr altijd.

    Debbie hoe ging je echo?

    Suc6 dames
     
  5. Debbi86

    Debbi86 Bekend lid

    14 jan 2013
    511
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jaa ik heb een terug plaatsing gehad.
    Er waren er 2 bevrucht.
    Hij was 10 cellig en deelde zich nog mooi door .
    Er zat al wat leven in vertelde ze.

    De andere laten ze nog even staan om te kijken of ie nog door deelt en dat hoor ik over 2 weken.
     
  6. flower1983

    flower1983 Bekend lid

    22 nov 2013
    848
    322
    63
    NULL
    NULL
    Debbi dat wordt duimen draaien voor je toi toi toi
     
  7. Maya1982

    Maya1982 Actief lid

    7 okt 2014
    140
    0
    0
    Klopt hoor dat beleid maar 1 tp per keer is! Had ik ook voor getekend, maar gezien resultaat en vooruitzicht door lage AMH (<0,16) is het wel besproken en op grond daarvan uitzondering gemaakt. Zeker niet standaard dus. Medicatie was gonal 225 icm met cetrotide. Op laatst ook nog de pregnyl natuurlijk.

    @debbie, super! Goed nieuws

    @roro, balen van die wachttijd! Had ik mazzel, ik kon een week na gesprek al terecht voor startgesprek en 3 dagen later van start met medicatie.

    Goed nieuws ook hier, mijn spaarzame derde embryo mag de vriezer in. Dus hierna nog 1 kans en dan weer de molen in. Dat is wel keerzijde van lage opbrengst: relatief weinig kansen per volle poging. Jaloers als wel eens leest dat sommige binnen 1 ivf ronde wel 6 of meer tp kans hebben in de opvolgende maanden...
     
  8. Lieke86

    Lieke86 Fanatiek lid

    16 jun 2012
    4.789
    1
    38
    Zwemonderwijzeres
    Zuid-Holland
    wauw das mooi zeg! :) ik duim voor je!

    Als alles goed gaat half april punctie en tp..best spannend aangezien ik nog wel eens voor een verassing kan zorgen haha
     
  9. Roro84

    Roro84 Actief lid

    23 sep 2013
    224
    0
    0
    Zuid Holland
  10. Maya1982

    Maya1982 Actief lid

    7 okt 2014
    140
    0
    0
    @roro: wat een heftig verhaal zeg!! Nou helemaal hopen dat ivf aanslaat.

    @flower: lijkt me bijzonder spannend als het laatste poging is. Hopelijk is deze raak. Zou dat niet zo zijn, stoppen jullie dan omdat zkh heeft aangegeven dat jullie dan uitbehandeld zijn of stoppen jullie dan ivm kosten en emotionele belasting?
     
  11. Roro84

    Roro84 Actief lid

    23 sep 2013
    224
    0
    0
    Zuid Holland
    Na regen komt zonneschijn he zeggen ze, dus daar hopen we op! Is t niet de 1e tp die lukt dan misschien de 2e! Hebben hoop dat ivf gaat lukken.

    Dus op naar veel zwangerschappen in 2015!!
     
  12. flower1983

    flower1983 Bekend lid

    22 nov 2013
    848
    322
    63
    NULL
    NULL
    Maya,

    Ik wil er niet aan denken wat als we nog niet zwanger zijn. We willen evt wel nog een poging zelf betalen maar zijn ook realistisch. Il heb 12 top embryos terug geplaatst gekregen en helaas niet blijvend zwanger....hoeveel tp's moeten we doorstaan. Ik zou het liefst oneindig door gaan maar wil ons ook niet in financiele zwaar water verkeren...ik hoop maar dat de aankomende hopelijk doorgaande verse tp ons een plak baby of plak baby's mogen brengen.

    xxx
     
  13. Debbi86

    Debbi86 Bekend lid

    14 jan 2013
    511
    0
    16
    NULL
    NULL
    Bedankt allemaal dames !!
    Ik lees alles mee hoor maar weet nu niet welk verhaal bij wie hoort om te typen &#128584;

    Ben super super chagrijnig. En kort af Pff
     
  14. Pinkflower

    Pinkflower Fanatiek lid

    11 apr 2014
    1.111
    75
    48
    Hallo allemaal,

    Ik wil ook meekletsen. Als alles op rolletjes verloopt dan verwacht ik de punctie in de week van Pasen. Dit is onze 2e keer IVF.
    Ik heb vanavond de 3e spuit Triptofem gezet. Ik vind het niet prettig vergeleken bij Decapeptyl! Er zit zo'n beetje 5x zoveel vloeistof in wat dus minder fijn is als je het inspuit. Ik heb woensdag de eerste echo. Als mijn eierstokken onderdrukt zijn mag ik aan de Gonal-F. Ik zit even te denken; moet je nou eerst een menstruatie hebben gehad voordat je aan de stimulatie mag? Staat mij iets van de vorige keer bij namelijk. Dat zal krap aan worden. Maandag is dag 28 en mijn cyclus loopt niet strak.
    Ik zal morgen jullie verhalen bijlezen en reageren.
     
  15. Maya1982

    Maya1982 Actief lid

    7 okt 2014
    140
    0
    0
    Flower je hebt gelijk. Het gaat nu gewoon lukken!!!
     
  16. Maya1982

    Maya1982 Actief lid

    7 okt 2014
    140
    0
    0
    Dag pinkflower, welkom dan hier :) . Op jouw vraag: ik begon op derde dag van cyclus met de gonal en 5 dagen later kwam daar de certotide bij. Maar ik heb korte protocol, dus niets hoeven spuiten in cyclus voorafgaand aan deze.
    Succes!!
     
  17. Roro84

    Roro84 Actief lid

    23 sep 2013
    224
    0
    0
    Zuid Holland
    @pinkflower welkom!

    Ik weet niet of je eerst een menstruatie gehad moet hebben. Mijn cyclus hebben ze voor 3 maanden stil gelegt na een bbz operatie. Deze is rond 9 april uitgewerkt en mag als alles goed gaat zelf eind maart beginnen.
     
  18. Jesje82

    Jesje82 Actief lid

    16 jan 2015
    280
    0
    16
    hallo ik kom ff meepraten

    Ik heb 2 mislukte iui achter de rug en nu dus overgestapt op ivf. zaterdag moet ik beginnen met spuiten en waarschijnlijk de 25 heb ik de punctie. Ik reageer altijd heel snel op de hormonen dus mijn cyclus is maar kort. Ik vind het super spannend en ben wel een beetje bang voor de punctie.
     
  19. Pinkflower

    Pinkflower Fanatiek lid

    11 apr 2014
    1.111
    75
    48
    Ik heb een lang protocol. Vanaf dag 21 van mijn cyclus 10-17 dagen Triptofem en daarna 100 EH Gonal-F zo'n 1,5 week erbij. Ik zal het maandag anders even navragen als ik nog niet ben gaan menstrueren. Hiervoor niet aan de pil geweest of medicatie. Een maand geleden was de bedoeling om een cryo in natuurlijke cyclus terug te plaatsen, maar de cryo ontdooide niet goed. Dus nu door naar de 2e IVF.

    Ik lees dat een aantal van jullie al bezig zijn met spuiten en anderen wachten op de start. Iedereen heel veel succes!
    Wie zitten er al op het wachtbankje?

    Flower; heb jij al bloedonderzoeken gehad om bepaalde waardes te laten checken? Lijkt mij erg slopend zoveel tp's en geen zwangerschap. Ik heb 2 tp's gehad & 3 cryo's die niet goed zijn ontdooid en vond dat al zwaar.

    Lieke; jij ook hier! Het andere topic is een beetje stil he...

    Iemand trouwens bekend met het spuiten van Triptofem?
     
  20. decembergirl

    decembergirl Bekend lid

    14 feb 2015
    507
    0
    0
    Wolvega
    Hallo

    Vanmorgen voor de vervolg echo geweest . Ben nu 1 week aan het prikken decapeptyl en 225 E menopur .

    Rechts zaten er 3 waar onder 2 kleintjes en 1 van 10 mm en links zat ook 1 van 10 mm .Baarmoederslijmvlies zag er ook goed uit .
    Ik heb aan de vp gevraagd of het goed was ja hoor zegt ze gaat goed . Ze moeten nog even flink groeien . Ik vertelde dat ik bij de iui pogings meerdere eicellen had maar ik gebruik er nu decapeptyl bij dus dat kun je niet vergelijken zei ze .
    Nu weer verder met prikken en maandag weer voor een echo .

    Ze vroeg hoe het ging .... nou goed zei ik ....maar baal er alleen een beetje van dat ik in de afgelopen week ruim een kilo aan gekomen ben dat is waarschijnlijk vocht wat je vast houd zegt ze .
     

Deel Deze Pagina