Onze 'werknaam' is Sjakie. Onze dochter noemden we bij naam vanaf het moment dat we wisten dat we een meisje kregen. Maar vriendlief heeft zich toen een aantal keer versproken waardoor o.a. onze zwager en schoonzus al wisten wat de naam werd. Dat willen we nu voorkomen.
Ja dat dacht ik ook al te zien. Geen idee hoe dat zit dan bij mijn banner..ik zal zo eens checken... maar volgens de verlos op 15-9 uitgerekend. En das het belangrijkste!
Weer alles bij gelezen. Verder hier de lente kriebels van dat lekkere weer afgelopen weekend! Gister een heerlijke dag gehad in het bos . Samen met vrienden. Was wel fijn om met hun en hun zoontjes een relaxte boswandeling te maken. Hun jongste zoon 3jr, heeft neuroblastoom. Ze zitten nu volop in de behandelingen. Dus gisteren "bijna" als vanouds lekker gewandeld en bijgekletst. Dat jongetje had gelukkig ook een super goede dag en heeft lekker gerend en gespeeld met de andere kindjes. Heerlijk! Over cursussen nog; ik heb zojuist 'mindful zwanger zijn' boek ontvangen. Ik heb bij de eerste zwyoga gedaan. Was super fijn om een avondje per week voor mijzelf en de baby te hebben. Toen werd dat vergoed. Nu bij de andere verzekering die ik nu heb niet. Nu dit boek in huis. Om toch regelmatig even 'stil te staan' bij mijzelf en de baby. De andere 2 kids krijgen overdag natuurlijk de nodige aandacht, dan ook nog een momentje voor de baby. Straks de jongste naar de kleuterschool brengen. Een middagje proberen voordat hij over een week voor t echte mag. Zal stil worden in huis! En ik denk dat ik vanmiddag maar eens het terras ga schoonspuiten..... Lenteeeeee!
InCognito... Het is echt m'n buik zelf, het is meer zeurderig. Zei al tegen ML net of de kleine niet wil dat ik op m'n zij ligt. Zodra ik op m'n rug draai is het ook gelijk weg. Helma....Harry II, origineel om de kleine zo te noemen. Vervelend die hoofdpijn, hoop dat je er snel terug vanaf bent. Born2bemom.... Super een meisje.... ik ben stiekem jaloers op iedereen die t al weet, wij moeten nog ruim 3 weken wachten JackieST.... Sjakie is dan een stuk veiliger. Ik wil ook niet dat we als we weten wat het is we het al bij naam gaan noemen. Ik weet zeker dat ML zich dan ook verspreekt. Wat een heerlijke lenteweertje, mag van mij wel blijven, is gewoon genieten met dat zonnetje.
Hier is de ellende weer begonnen morgen een afspraak bij de manueel vanwege mn SI- gewricht die van zn plek is en misschien een nek wervel. Dit geeft veel hoofdpijn en last van mn knie, en zal de rest van de zwangerschap regelmatig mogen komen. Ik ben de flexibel in mn gewrichten hierdoor gaan mn bv mn SI-gewricht makkelijk van zn plek als ik me verstap maar tijdens de zwangerschap id er niet voor nodig. Nog 2 weken en dan weten we of we roze of blauwe muisjes gaan eten . Gaan jullie het bekend maken? Hier wil ik een foto maken waarbij zoontje met verfhandjes de kleur van het geslacht bekend maakt. Straks even met zl naar de dokter want hij is al weer ziek gelijk vragen of ik kan krijgen zodat ik wat makkelijker naar de wc kan want ziet aardig verstopt en dat veroorzaakt buikpijn . Jullie ook zo heerlijk genoten gisteren, oohh ik ben een echt buiten mens en het gaat dan gelijk kriebelen want zo wel de voor als achter tuin moet gebeuren en krijg dan zin om heerlijk met de keukendeur open allerlei lekkers te maken. En vandaag weer grauw :x, maar dat mag de pret niet drukken de mooie dagen komen er weer aan. Donderdag lekker een dagje ( op de fiets) naar het Dolfinarium, vrijdag uiteten voor me verjaardag, zaterdag (als het mooi weer wordt) BBQ en zondag wordt ik 28. lekker weekje zo .
Jaa nog een meid! Gefeliciteerd borntobemom! Hier vandaag controle gehad.. Alles okay.. Mooi hartje gehoord!! Wel een stuk rustigere hartslag dan zoontjelief destijds dat ging veel sneller hihi.. 20 maart geslachtsecho bij jan koning 7 april controle vk Ik heb verder veel last van hartsprongetjes.. Volgens huisarts omdat ik een lage bloedruk heb en mn lijf en hart moet wennen aan meer bloed.. Vk wou het laten controleren bij de huisarts voor de zekerheid. Maar alles was goed tot zover.
Hai hai Leuk een meid ! Born to be mom. Ik moet nog tot 20 maart wachten dan krijg ik m'n pret echo! Gaat gelukkig opschieten nu! Vandaag heb ik het hartje gehoord bij de vk ! Wat een opluchting weer Alles was goed ik moet alleen wat extra vitamine d slikken . Maar dat is normaal in de winter ! M'n volgende afspraak is 5 april. En dan zijn we alweer bijna op de helft ! Gelukkig voel ik me nog prima hoop dat dat zo blijft .
Wat balen hè Helma die hoofdpijn. Hier ook steeds! Aiii koekiemonster.. klinkt ongemakkelijk. Hopelijk helpt de manueel je een eindje op weg. Hier vanochtend ool contact gehad met de vk. Krentenbaard op school.. vroeg me af of dat kwaad kon. Maar volgens de vk niet. Idd heeeerlijk dat lenteweer! Gisterenochtend de hele badkamer overhoop gehaald. Alle zooi weggegooid en alles helemaal schoon gemaakt. Vorige zs deed ik zo iedere kamer een keer en dat scheelde.aan het einde echt een hoop zooi in huis. Wil dat nu eogenlijk weer doen als mijn lijf en mijn zoontje het toelaten hahaha. Het weer helpt daar echt bij. Ramen en deuren open, muziek aan en gaaan!
Wat leuk Borntobemom, een meisje!! Hier hebben we ook weer een ongemakje erbij. Zaterdag flink in de tuin aan het snoeien geweest. Niks aan het handje. S'avonds wil ik van de bank af, zak ik compleet door mijn been heen, zo,n raar!!! Geen pijn in been, heel iets in mijn rug. Manlief me naar boven getild en zondag niks meer aan de hand. Waarschijnlijk toch iets te hard gesnoeid Nog twee weekjes en than we know.....girl/boy. Liefs
Bedankt voor t beantwoorden van mijn vraag hihi ik zit nog op school maar moet ik dan alsnog verlof gaan aanvragen met zon verklaring?
Zucht... Bij mij begint de misselijkheid bij 12,5 week... Normaal zou het nu juist af moeten nemen en bij mij begint het vanaf de middag... Tja ben dan ook een uniek geval
Wat vervelend dat jullie nu nog misselijk worden. Ik was er ook even bang voor vorige week maar bij mij bleek het buikgriep te zijn. Bij ons komt de datum dat we het geslacht weten al lekker dichtbij. Overmorgen weten we het! Gisteren was mijn vrije dag en ik heb geprobeerd wat foto's te maken van mijn dochter met haar 'grote zus' tshirt aan en blauwe en roze ballonnen. Maar dat viel nog niet mee met een dreumes die absoluut niet meer wil poseren. Op zich zit er wel wat bruikbaars bij maar het is niet wat ik in gedachten had. Als we het geslacht weten gaan we het ook op FB zetten. Veel mensen weten nu nog niet dat ik zwanger ben. Verder niet veel bijzonders. Fijne dag allemaal!
Ah gelukkig, ben niet de enige. Bij mij wordt t ook alsmaar erger. De hele dag door wel misselijk met pieken bij t opstaan en 's avonds rond 21:00.
De rest van de dag ging het prima hoor. Heb na.mijn knuffel met de wcpot ook gewoon weer een boterham opgegeten. Geen idee wat het was..
Dit verschilt, de ene wel en de andere niet. Je verlof gaat dan niet via een werkgever of UWV, maar via de decaan of studiebegeleider van de school. Je moet even contact opnemen met de decaan of studiebegeleider die kan je vertellen of de school iets op papier wilt, hoe het zit met evt studiefinanciering en dat soort dingen.
Als je studiefinanciering ontvangt, heb je als kindje er is ook recht op meer financiering. (kreeg mijn stiefbroer ook) Dit kan je beter bij duo navragen dan bij decaan. As vrijdag met vriendin mee die suikertest moet doen. Even supporten. Daarna hartje luisteren bij vk. Hopelijk kunnen ze hem vinden