'Ik gaf mijn adoptiezoontje terug'|Mama| Telegraaf.nl Wat vinden jullie hier van? Ik snap eerlijk gezegd niet dat iemand dit over zijn hart kan verdragen. Dan pas is adopteren echt egoïstisch. Zo van, het zint me niet dus geef ik hem maar terug. Had je dat ook gedaan als je per ongeluk zwanger was geraakt en je kwam er bij de geboorte achter dat het kindje gehandicapt is, zou je hem dan ook weggeven? In andere landen kan ik me goed voorstellen dat mensen de middelen niet hebben om zo'n kindje te verzorgen, maar kom op we hebben het hier over iemand die al bakken met geld moet hebben om überhaupt te kunnen adopteren en daarbij is de situatie in Nederland wel compleet anders.
Ik vind het eigenlijk niet kunnen. Als je een kindje adopteert dan ga je toch onvoorwaardelijk voor zo'n kindje! Ook al blijkt een kindje dan niet helemaal gezond, als je zelf een kind krijgt kun je toch ook niet altijd 'kiezen' voor een kind dat niks mankeert? Nee ... het is geen winkel!
Dat jochie zag hem als zijn moeder. Ook tijdens zijn epileptie-aanvallen. En toen deed mama hem gewoon weg. Hij was toch geadopteerd, dus kun je hem gewoon wegdoen. Of inruilen in haar geval, want over een half jaar gaat ze opnieuw adopteren. Geen woorden voor. Alhoewel ze bij de adoptie wel duidelijk had aangegeven geen kindje met een handicap te willen. Maar goed, straks raakt het nieuwe adoptiekindje over een paar jaar betrokken bij een ongeluk waardoor hij/zij gehandicapt raakt. Doet ze deze dan ook gewoon weer weg? Het leven heb je namelijk niet zelf in de hand. Er gebeuren altijd onverwachte dingen!
Ik snap eigenlijk ook niet goed dat ze dan gewoon een 'nieuwe' krijgt. Alsof we het over kapotte schoenen hebben
Dit! Wat een afschuwelijk mens! Hoe is het mogelijk dat ze over een half jaar een ander kindje krijgt???
Adoption Disruption UK | Support Group for Parents who have experienced Adoption Disruption 'I loved my child but in the end I couldn't cope' Hoe doen moeders dat dan die een kind hebben gebaard die gehandicapt is (geworden)? Die sta je dan toch ook niet af? Kan er echt boos om worden!
Dit breekt m'n hart. Het moet echt beschadigend zijn voor zo'n klein hummeltje om z'n 'moeder' nooit meer terug te zien. Wat als de volgende hem ook teruggeeft omdat ie niet perfect is? Zo iemand moeten ze dus uitsluiten om ooit weer te kunnen adopteren
Ach wat vreselijk. En dan weer adopteren, dat ze daar überhaupt weer voor in aanmerking komt is echt belachelijk. Straks is het volgende kindje ook ziek, of word ziek gaat die dan weer terug? Onvoorwaardelijke liefde zou toxh wel een van de belangrijkere eisen moeten zijn voor een adoptie lijkt mij
Wat ontzettend zielig! Als je dit niet aankunt lijkt terug geven me de meest heftige beslissing die je kunt moeten nemen. Ik zou het niet kunnen. Maar goed ze is alleen en heeft niet de middelen gaf ze zelf al vaste voren aan. Maar dat je dan wel een nieuw kind wil :x
Nee...gewoon nee.. Ik begrijp wel dat ze niet in haar eentje 24/7 de zorg kan doen. Dat jongetje heeft zoveel zorg nodig, dat je daar meerdere mensen voor nodig hebt. Maar...waarom teruggeven?? Waarom kon zij zijn moeder niet blijven en hulp voor de zorg inschakelen? Dat arme kind, voor de tweede keer zijn mama kwijt. Vind het echt ontzettend sneu voor dat ventje. Hoop dat hij snel went aan zijn nieuwe thuis en daar ook echt mag blijven. Dat deze vrouw nooit meer mag adopteren!! Bah:x
Hoe is dit in hemelsnaam mogelijk? Dat zo'n onmens van een vrouw überhaupt in aanmerking komt voor adoptie en nadat ze een kindje dumpt, die in eerste instantie al was afgestaan (wat zal hij zich later, of misschien nu al, waardeloos voelen) dan gewoon nóg een keer mag adopteren. Ontzettend krom. Zulke mensen zouden nou echt kinderloos moeten blijven.
Ik vind het walgelijk. Zij moet een verbod krijgen op het opnieuw adopteren van kinderen... Het is geen stuk speelgoed wat je inruilt als het je niet meer bevalt. Echt om te kotsen dit