Heel herkenbaar hoor, op een gegeven moment heb je alles af en ben je helemaal klaar voor je kindje. Helaas je kindje nog niet voor jou, haha! Ik ben ook echt aan het aftellen, al heb ik het 'geluk' dat ik ingeleid ga worden met 37 weken, dus dat is alweer een stukje dichterbij.
@ladyyyD: jaaa, ik herken je gevoel van mijn eerste. Vooral de dagen vanaf de uitgerekende datum gaan heeeeeel langzaam voorbij he? Hoop dat je snel je kindje in je armen hebt! @flowersoflove: oh wat spannend, dat komt dan inderdaad al dichtbij zeg! Mag ik vragen om welke reden je ingeleid word?
Ik heb gewoon een app geïnstalleerd op mijn telefoon om af te tellen.. Bijna te zielig! Nu nog maar 26 dagen voordat ik al met verlof kan! Hoop dat ik me kan vermaken in mijn verlof en niet dat de dagen langer duren.
Ik tel vooralsnog af per week, dus nu 10...9...8... Etc. heb geen verlof want geen werk, dus daar valt weinig aan te verheugen alles blijft hetzelfde, het word alleen wat zwaarder mer een dikke buik, haha. Manlief is as we speak bezig met de kinderkamer, yeah!! Ik had gezegd als die voor1 april maar af is, maanden geleden al. Daar heb ik nu spijt van want voor mijn gevoel zijn we veeeeeeeel te laat met alles! Ik wil kleertjes wassen en vouwen, maar we hebben nog geeneens een kamer om de kast (die we ook nog moeten kopen) in te zetten haha! Maar daar wordt nu dus hard aan gewerkt ik zou zograag helpen et kozijntjes schilderen, muurtje witten... Maar dat mag ik niet van hem. Straks al we gaan behangen mag ik weer helpen dus nu heb ik me maar vermaakt met alles netjes afplakken met schilderstape, verfbakjes alvast klaarzetten en zo. Haha. Als ons zoontje straks wakker is dan gaan wij naar de bouwmarkt, nieuwe stopcontacten en lichtschakelaar halen ook leuk! Nouja, ik heb mijn tien weken nog wel nodig geloof ik, haha. Over de aanstaande bevalling, ik ben erg benieuwd wanneer dat gaat gebeuren. Met zoontje spontaan bij 39.2 bevallen, dus het zou voor mij al gek voelen om de 40 weken te halen!
Inderdaad, vanaf de uitgerekende datum gaat de tijd nu nog langzamer Wij hopen ook snel de beeb te kunnen ontmoeten
Hier hetzelfde Mags.. Er moet nog veel gebeuren. We hebben er een kamer bij moeten bouwen. Alles is nu geverfd etc, maar de meubels komen pas over een paar weken binnen. Dus tot die tijd wacht ik ook met bv wassen vd kleertjes. Heb de weken eigenlijk dus ook wel nodig! Maar fijn dat je kerel aan het werk is. Stukje bij beetje schiet het dan op. Wel grappig dat stopcontacten etc halen kan veranderen in iets leuks!
Laat nog maar lekker zitten hoor! Met 30 weken een baby krijgen is echt niet grappig..... Die laatste 10 weken zijn hard nodig voor de afwerking en het krijgen van spekkies!
...er is ook niemand van ons die zegt dat de kleine nu wel mag komen.... We zeggen alleen dat die tien weken heeeel hard mogen gaan!
Ik ben ook aan het aftellen. Moet eigenlijk nog bijna 5weken werken maar doordat mn bi me steeds meer gaat belemmeren heb ik besloten dat ik vanaf eind volgende week 1kindje minder ga opvangen. (Ben gastouder van oa een jongetjebdat motorisch wat achter loopt dus best zwaar) Hopelijk blijft mn bi dan een beetje stabiel en kan ik ook nog eens wat leuks doen met mn eigen kinderen als ik niet aan het werk ben. Hier is bijna alles op orde, alleen nog wat details op de babykamer (schilderijtje, plintje en een krukje schilderen) en de babywas.
Nou ik ben dr ook wel klaar mee. Mag van mezelf en manlief ook niet meer autorijden dus verveel me echt te pletter...
Hier ook enorm ongeduldig. Maar dat ben ik de hele zwangerschap al. Het kan me niet snel genoeg gaan!