LM heb je lekker geslapen? Sara heel veel sterkte meid met wachten, het moeilijkste onderdeel van het traject. Hier zo maar douchen en mooi optijd heen Ik heb zenuwen voor mijn vriend, tjonge jonge.
Bedankt liefe schat voor de uitleg, ik heb pregnyl idd de 7 de gebruikt dus nu 9 dan geleden. Nee ik ga niet meer op pregnyl testen, ik moet gewoon wachten
Imke heel veel succes meid straks spannend hoor voor jullie allebei. kan je vriend dan aanwezig zijn bij de punctie? mijn man heeft ook Tese gehad maar uitgebreid operatie ze hebben ook toen geprobeerd het verstopt leider te verhelpen daarom maanden voor dat we me icsi starten de operatie gehad en de zaadcellen ingevroren. uiteindelijk toch verse zaadcellen gebruikt.
Dag 10 is t uit je bloed. Althans je kunt t ook berekenen. Hoeveel dagen heb je pregnyl gebruikt en hoeveel eenheden. Je begint op de dag dat je niks hebt gebruikt. Bv vandaag gestopt met pregnyl. Daarvoor 5800 een. Morgen zit r nog 2400. Overmorgen 1200. Je blijft t door 2 delen tot onder de 20 want dan zit er op die dag geen pregnyl meer in je bloed.
Imke, heel erg veel succes!! Ook veel succes voor je vriend. Zal eens gaan inlezen wat tese precies is. Spannende dag voor jullie!!
Helemaal goed hoor. Ze zeggen dat de pregnyl ong. een dag nodig heeft om te halveren. Maar gemiddeld is dat 33 uur. Maar net als bij alcohol, ieder mens breekt het anders af, de een sneller de ander langzamer.
Imke, heeeeeel veeeeel succes voor jullie beiden vandaag meis! Ik hoop dat hetqua pijn mee valt voor jullie meis! Ik heb niet al te best geslapen helaas. Ben een goeie 5 á 6 x wakker geweest. Ook werd ik meerdere keren "angstig" wakker doordat ik gedroomd had een nega overstimulatie te hebben Kun je na gaan hoe je er onbewust toch mee bezig bent
Als je nu een test doet en je test is licht, en overmorgen is hij donkerder, dan is dat positief. Is hij dan lichter dan is t nog pregnyl
Dat is maar n berekening. Ieder lichaam breekt t weer anders af. En pregnyl heeft 33 uur nodig gemiddeld om te halveren. Maar dat zegt dus nog niks Vorige pogingen testte ik al tussen dag 6 en 9 negatief op 5000 pregnyl
Ik kan het me voorstellen, het doet toch iets met je he, en je hebt het al eens meegemaakt toch overstimulatie? Misschien dat je daardoor er toch extra mee bezig bent. Ik hoop dat goed blijft gaan meis!
Ik heb t inderdaad bij icsi 1 ook gehad ja. Mss idd daarom ook onbewust mijn angst. Gelukkig voel ik me verder wel goed, gewicht en temp is ook goed en stabiel. En t drinken gaat zelfs goed Ik drink normaal gesproken nooit veel behalve in de zomer. Maar k moet nu gewoon van me zelf echt veel drinken. Weliswaar tegen mn zin in maar t moet Dus als k nu n glas water of sap pak moet ik t van me zelf ook gelijk in 1x opdrinken anders blijft t staan. Moet er wel veel van plassen, maar dat is juist een goed teken. Jij veel succes en plezier vandaag met de echo! Ben erg benieuwd Hoe laat mag je?
Imke, heel veel succes voor jullie samen! Franceina, succes met de echo! Plaats je een foto in je album? Sara, wachten is killing hé... Ik heb een urinetestje laten doen op blaasontsteking. Dat was het niet. Wel verhoogde eiwitten, ze vroeg, ben je zwanger? Dus ik zei, nee, denk ik niet. Proberen we al bijna 3 jaar... Ze voelde zich een beetje ongemakkelijk toen ik dat zei... Maar ze gaat overleggen met de huisarts en ik hoor het straks dan wel...
Goed van je dat je jezelf dwingt om te drinken. Je weet waar je het voor doet! En blijf rustig aan doen he! Ook als je je goed voelt want dat is verradelijk natuurlijk! We mogen vanmiddag om 15 uur, ik ben heel benieuwt. Mijn vriend zijn verjaardags kado dus hoop echt dat alles goed is.
Thanks! Foto in album?! Ik moet even kijken hoe dat dat moet maar ik zal het proberen! Hmmm raar verhaal, kan het niet aan al dr hormonen enzo liggen, zoals die utro balletjes?! Of kan je zwanger zijn?
Hebben ze je ook getest op een evt zwangerschap? Of heb je dit toevallig zelf gedaan? En hoe was je menstruatie in februari? Toen ook nog zelf getest na je negatieve test?
Die gebruik ik niet meer... Het was geen proteïne maar eiwitten zei ze net. Ze hebben het op dip gezet en ik kan morgen na 12 uur bellen. Zwanger sluit ik echt uit...