Ik zie dat de action een binnen en buiten glijbaan in de aanbieding heeft. Heeft iemand deze? Hoe is de kwaliteit ervan.? Gaat om deze glijbaan: binnen en buiten glijbaan met trap - Action Nederland B.V.
Wij hebben deze jaren geleden gekocht bij een supermarkt in Duitsland. Kwaliteit was opzich goed en ze hebben er jaren mee gespeeld.
Heb m ook. Ze vindt m Nog steeds erg leuk alleen wordt het ding wel echt te klein. Als ze bovenaan zit is ze eigenlijk al bijna beneden dus echt veel te glijden valt er niet. Maar ze vindt het leuk dus ach
be happy, ja dat vind ik wel. dochter heeft toen ze 2 was al een grote glijbaan gekregen. Maar deze is wel erg leuk om bij het zwembadje te gebruiken
Hier vind mijn zoontje hem ook geweldig, ook al is die glijbaan inderdaad wat klein en is hij zo beneden. Kwaliteit vind ik verder wel goed. Het enige wat ik jammer vind, maar ik weet niet of dat aan de glijbaan dan ligt of niet, is dat hij met blote voeten niet echt glijd en dus echt sokjes aan moet. Maar dat is geen reden om spijt te hebben van mijn aankoop.
Haha die kat, super leuk. Ik heb hem vorige week ook gekocht, te zonde om hem te laten liggen. Het fijne aan deze glijbaan vind ik dat hij niet stijl naar beneden loopt, er zit nog een extra stukje aan zeg maar. Hier staat hij nog niet.
Bedankt voor de reacties.. Ik ga hem van de week ook gewoon halen. Ben dan benieuwd hoe de meiden het zullen vinden.. Haha de kat heeft hem al even goed gekeurd.. Super leuk!
Grrr, heb ik net een dino-glijbaan gekocht voor 30 euro Alsof ze het wisten!!! Hij werd vanmorgen bezorgd. Ach ja, hier vond hij hem in ieder geval superleuk.
Leuke glijbaan. Onze buren hebben hem. Vind hem wel iets minder veilig als onze. Omdat ze bovenop niet zo makkelijk kunnen gaan zitten. Bij onze glijbaan zit de armleuning? Boven hoger waardoor een kind zich vast kan blijven houden bij het gaan zitten boven. De O bovenop zeg maar. (Foto is onze glijbaan)Die mist de action glijbaan. Maar opzich is de action glijbaan wel leuk. (Helemaal voor dit kleine bedrag) en liever iets dan niets, maar mocht het budget iets ruimer zijn, zou ik toch voor zoiets als onze gaan.
Wij hebben hem ook. Kwaliteit vind ik voor de prijs best goed eigenlijk al is hij wel snel te klein. Mijn oudste zoontje springt er nu zowat vanaf in plaats van dat hij glijd want ja dat is veel spannender... Maar hij vind hem nog steeds heel leuk.
Wij hebben 'm ook. Prima ding. Ondanks dat mijn oudste er al een beetje te groot voor is, glijdt hij er nog steeds een paar keer per dag vanaf.
Ik ga hem morgen halen! Mijn dochter is al 2,5, maar dol op glijbanen en voor 15 euro kun je niet zo veel verkeerd doen denk ik. Al gaat hij naar een half jaar weer weg... Op het kdv gaat ze urenlang van een nog kortere 'glijbaan' af, grootste lol.
Precies dit! Ik vind 'm ook niet veilig. Er zijn geen handvaten om vast te houden en bovenaan idd dat verhoogde stuk. Ik vind t niks. Ook is deze erg klein, zijn ze al snel te groot voor. Wij hebben er 1 van Little tikes, met 5 tredes. 10 via marktplaats