Alvast melden bij de politie?

Discussion in 'De lounge' started by sannever, Feb 27, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    Apr 16, 2013
    4,184
    1
    0
    Als jij in Nederland woont en hij in Duitsland zal er sowieso nooit echt veel "omgangsregeling" komen. Of hij moet al gaan verhuizen.

    Maar het blijft wel straf dat hij die geboorte-akte zomaar kan laten wijzigen :x.
     
  2. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Hij vertelde vorige keer dat hij naar nederland wil verhuizen...:(:(,echt zodra ik mijn huis verkocht heb en verhuizen kan krijgt hij mijn nieuwe adres niet!

    Ik kreeg net een email van hem met het ontwerp voor de erkenning van zl bij de notaris en ook de mededeling dat hij als ik niet mee werk bij alle instanties langs gaat om te vertellen dat hij de vader is...ik heb het druk morgen met bellen..:x:x
     
  3. Misha85

    Misha85 Fanatiek lid

    Dec 17, 2013
    1,326
    0
    0
    #43 Misha85, Mar 18, 2015
    Last edited: Mar 18, 2015
    Sorry hoor maar wat een ykel jou lekker dwingen tot iets wat jij niet wil sneu mannetje .
    Net ff terug gelezen.
    Maar serieus joh het lef :$ en die ambtenaar is ook niet echt lekker bezig geweest.
    Idd aangifte doen en zsm een advocaat in de arm nemen.
     
  4. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    Feb 8, 2013
    3,713
    1,060
    113
    Kan jij je je paspoort niet als vermist opgeven, want daar heeft hij de gegevens toch ook van?
    Dan kan je en een nieuwe aanvragen met hierop een ander nummer etc

    Wat een vreselijke toestand!
     
  5. Mir78

    Mir78 Bekend lid

    Nov 21, 2014
    838
    81
    28
    Female
    Dit is wel een hele goede, aangifte doen bij de politie dat je ex kopiën van in handen heeft en het document nietig laten verklaren en ander aanvragen. Dan komt er een melding als ze het nummer invoeren en kan je aantonen als hij alsnog andere documenten of iets regelt dat per bepaalde datum aangifte van is gedaan en je dan niet verantwoordelijk kan worden gehouden voor dingen die na die datum met dat document zijn afgeven. ( hij kan ook bijv telefoonabonnement afsluiten met kopie van jou legitimatie etc) Zou dit eigenlijk als eerst doen morgen en ook de nieuwe aanvraag indienen, dit komt dan ook in systeem van de gemeente en dan kunnen ze zien dat het niet klopt en kan je daar meteen melding van maken en dat ze bij je gegevens een pop up zetten zodat hij nis kan daar omdat er melding staat bij je gemeente.

    En verhuizen zodra het kan, desnoods woningruil zodat hij je niet meer kan vinden.
     
  6. Mir78

    Mir78 Bekend lid

    Nov 21, 2014
    838
    81
    28
    Female
    Oh hij had alvast een akte opgesteld zoals hij die wil laten onderteken bij de notaris? Heb je gereageerd op zijn mail. Als je reageerd, blijf heel zakelijk en verlaag je niet ( hoe moeilijk ook) tot dreigementen of scheldpartijen. Laat dat maar aan hem over, dat is allemaal bewijs in jou voordeel. Zou hem op de mail laten weten dat ke niet mee wil en hij dat ook weet omdat je dat hem eerder die dag hebt medegedeeld en verder met rust gelaten wens te worden. Zakelijk en duidelijk en alle correspondentie bewaren! Kan je nog nodig gaan hebben. Sterkte meid, niet niks allemaal
     
  7. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Goeie tip om melding te maken van misbruik van mijn id kaart!ik ga morgen gelijk informeren hoe ik dat het beste kan doen!
    ik heb mijn ex al laten weten dat ik vrijdag echt niet naar de notaris ga en als hij voor mijn deur staat dat ik dan de politie bel.
    was het maar vast morgen....ik wil alles kunnen regelen...
    woningruil heb ik over nagedacht maar ik denk dat ik morgen eerst eens met de makelaar ga bellen of ze mijn huis niet op een andere manier versneld kunnen verkopen...ik moet me nl wel aan bepaalde regels houden omdat ik anders met een restschuld blijf zitten..:(
     
  8. Spikkel19

    Spikkel19 VIP lid

    Oct 18, 2011
    8,460
    361
    83
    Jeetje meid wat heftig, ik zou idd of je paspoort als vermist opgeven Zodat je in ieder geval een nieuw paspoort krijgt, en Melding maken bij de politie dat hij langs wil komen en jij dit niet wil hebben en misschien met de mededeling erbij dat je valsheid in geschrifte vermoed? wie weet hebben ze tips ofzo?
     
  9. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Hij heeft al een plan uitgedacht om zl regelmatig te zien....1 keer per 2 weken een paar dagen bij mij in huis zitten zodat hij hem kan zien...dit zag ik al helemaal niet zitten maar goed wat ik zeg doet er niet toe bij hem...alleen hou ik deze keer mijn poot stijf!
     
  10. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Zo ,ik ben de hele dag bezig geweest met bellen...mijn ex heeft zelfs al gebeld met de gemeente van mijn woonplaats dat hij als vader erkend wil worden en dat ik hem daar toestemming voor gegeven heb met een machtiging!Ik heb deze mevrouw uitgelegd dat er niets van klopt, gelukkig kan hij ook niets bereiken hiermee behalve dat het voor mij een bewijs is dat hij de boel belazerd!Ze vertelde me ook dat het in Duitsland wel mogelijk is om met een machtiging erkenning te krijgen ,echter is deze pas van kracht als de moeder zelf getekend heeft en toestemming gegeven heeft....kleine opluchting...
    De notaris heb ik ook gebeld, de afspraak gaat niet door als ik er niet bij ben, ik heb de notaris ook gezegd dat het mogelijk is dat mijn ex met een vervalste machtiging komt maar daar bereikt hij ook niets mee bij de notaris omdat ik er zelf niet bij ben.
    Over een uur heb ik een afspraak op het politieburo om eea vast te laten leggen, oa het misbruik maken van mijn id kaart enz.
    Daarna ga ik weg, ik ga naar familie toe, hij weet mijn familie wel te vinden maar ik ben daar veiliger als hier, ik heb nl een portiekwoning en er is altijd wel een sukkel die zomaar de deur open doet en daar zit ik niet op te wachten.
    Mijn ex zal dit niet laten rusten voor hij erkend is dus mijn volgende stap is een advocaat zoeken die me kan helpen....
     
  11. Snoeki

    Snoeki Fanatiek lid

    Jan 30, 2014
    2,334
    258
    83
    Meid wat heftig allemaal zeg hopelijk komt er snel rust dit is te bizar voor woorden wat die ex allemaal uitspookt.
     
  12. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Inmiddels weer thuis maar nog niet gerustgesteld, ik heb niets gehoord van mijn ex behalve dat hij rare verhalen zat te appen naar mijn zus, hij hangt natuurlijk de zielepoot uit en schildert mij af als een leugenaar en bedrieger.Hij vertelde dat hij in NL een advocaat in de arm genomen heeft, de svb ,cb en de gemeente gebeld heeft (klopt helaas) en hij heeft me daar aardig zwart proberen te maken.Gelukkig werd ik zeer serieus genomen op het politieburo.Aangifte kon ik nog niet doen omdat hij in NL mijn id kaart nog niet misbruikt heeft ,wel is het nr genoteerd voor het geval dat.Maandag kan ik weer naar het politieburo voor een aanvulling.
    Mijn ex heeft mijn zus verteld dat ik vanaf maandag heel veel problemen kan gaan verwachten van hem....ik word er zo moe van....het gaat volgens hem een hele moeilijke en dure toekomst worden voor me...word helaas vervolgd....:(
     
  13. Danielle1987

    Danielle1987 Fanatiek lid

    Jan 13, 2015
    1,437
    46
    48
    Female
    Persoonlijk begeleider verstandelijkgehandicaptenz
    Amersfoort
    He bah wat een gedoe allemaal... Heel veel sterkte
     
  14. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    Mar 15, 2012
    4,592
    20
    38
    Female
    Noord Holland
    Jeetje wat heftig !! En wat een engerd zeg !!

    Ik wil je heel veel sterkte wensen en goed dat je overal al meldingen laat maken. Pff weet ff niet wat ik moet zeggen...
     
  15. Manoya

    Manoya Niet meer actief

    Heel veel sterkte!
    Wat een nare situatie
     
  16. Mir78

    Mir78 Bekend lid

    Nov 21, 2014
    838
    81
    28
    Female
    Jeetje, wat een vervelende situatie, en dat is heel zacht uitgedrukt. Naar persoontje die ex van jou. Alle berichtjes die hij aan je zus heeft gestuurd allemaal laten toevoegen aan het politiedossier, hoe meer ze weten hoe sterker je staat. Ik zou alsnog je paspoort / id kaart vervangen. Zo kan je ook aantonen, dat mocht hij er in Duitsland nog dingen mee gaan doen dat alles na die datum in ieder geval niet klopt, zo sta je zelf sterker. Alles wat je voor kan wezen proberen voor te wezen. Sterkte, want kan me voorstellen dat je niet op je gemak zit nu je weer thuis bent.
     
  17. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Jeetje meid wat heftig! Geen tips maar wilde je even sterkte wensen!
     
  18. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Jeetje wat een klote situatie, vind je heel sterk hoor!
     
  19. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    Jan 24, 2014
    1,689
    110
    63
    Wat een nare vent die ex van jou zeg. Fijn dat cb, gemeente en svb achter je staat. Maar wat een zieke ex heb je zeg. Ik zou ook alle berichten van je ex gericht aan je zus bewaren en aan het dossier maandag toevoegen. Sterkte.
     
  20. Hoela

    Hoela Lid

    Mar 20, 2015
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heftig allemaal!


    Maar niet om het een of ander. hij heeft recht om zijn kind te erkennen en er omgang mee te hebben. Besef dat goed. Je hebt er ook voor gekozen om een kind met deze man te nemen, dus probeer de strijd om te zetten in een goede regeling.
    Daar kan de situatie alleen maar beter van worden.
    Laat hem het kind erkennen en regel dat hij alimentatie betaald. Dat dat van jouw uitkering gekort wordt is niet erg. Zolang hij maar betaalt.
    Kies er voor welke omgangsregeling je wilt, een weekend mee met vader of het vader het weekend bij jou.
    Denk in het belang van je kind.
     

Share This Page