Ik hou zelf helemaa niet van namen met een hoog verzonnen gehalte. Ik vind Iris sowieso een mooie naam, dus ik zou zeker daarvoor gaan!
Apart wel dat sommige het vooraf al weten dat ze haar naam moet gaan spellen etc... Volgens mij zijn er veel gekkere namen die kinderen niet eens uit kunnen spreken laat staan spellen. Wij willen gewoon een naam die bijzonder is voor onze meid 💗
Ik vind het een geknutselde naam. Ik krijg het idee dat dit voor jullie de naam is. Als dat zo is, dan ga er gewoon voor.
ik vind het niet leuk. t is of Iris of Inez anders niet. Ik snap persoonlijk niet zo dat mensen bijzonder willen zijn om een naam anders te schrijven. Het blijft dezelfde naam in mijn ogen ben je dan niet bijzonder.
Ik vind hem ook leuk! Ik zou me niet teveel aantrekken van die reacties dat het 'te geknutseld is'. En daarnaast: wie moet zijn naam normaal gesproken niet spellen? We heten niet allemaal Jan of Ina. Mijn naam werd altijd fout geschreven terwijl ik een doodnormale naam heb. Die van mijn man moet ook altijd gespeld worden, hij heeft ook een normale veel voorkomende naam. Daar is helemaal niks zieligs aan.
Ik vind m ook mooi! Vind het toch echt heel anders klinken dan Iris of Inez. En tjah, dan moeten ze maar later vragen hoe je het spelt Moeten ze met mijn naam ook en alsnog doen ze het fout
Leuke naam, en eerlijk vind ik hem nieteens geknutselt overkomen. Vind het altijd apart de reacties die hier komen op namen die niet standaart zijn, die zijn of te gegeknutselt, of ordi of zielig voor het kind Beetje jammer vind ik dat altijd
Het lijkt me geen naam die je vaak moet spellen. Je gaat het uitspreken zoals je het schrijft. Mensen zullen hooguit twijfelen of er een S of een Z achteraan komt.
ik dacht in eerste instantie aan een typefout en dat het inez moest zijn, maar denk dat het prima kan. in eerste instantie zullen mensen misschien denken, huh hoe heet ze maar als ze er eenmaal aan gewend zijn zal het een normale naam zijn. Ik vind het in elk geval geen super ingewikkelde geknutselde naam zooals d"shianelly ofzo . als het voor jullie de naam is, gewoon lekker doen. hier wordt al gauw iets zielig gevonden
Ah hier word ik blij van 😄 Leuke reacties erbij gekregen. Wij zijn er helemaal blij mee. Lief dat jullie reageren en mee helpen/denken 👍👍👍😍😍😍 Nu nog 2 of max 4 weken wachten op onze kleine meid
Ik neem aan dat je het uitspreekt als Irèz (klemtoon op ès), en niet als Iris (met klemtoon op de eerste I). Dan vind ik hem leuk! niet teveel aantrekken van negatieve reacties. Mijn 1e dochter heeft ook een naam die weinig voorkomt en ze is er reuzetrots op dat zij de enige is die zo heet.
Gewoon doen wat goed voelt hoor Valt me op dat mensen hier snel een naam afkraken. Een naam is zooooo persoonlijk. En natuurlijk is het leuk als mensen de naam mooi vinden, maar het belangrijkste is dat jullie het mooi vinden Ik hou juist van aparte namen. Ok, het moet niet ál te ingewikkeld zijn haha, maar iets anders mag juist wel vind ik. We kunnen niet allemaal Fleur of Sophie heten....zou behoorlijk saai zijn hahaha
Gelukkig zijn er nog honderden andere 'normale' namen om uit te kiezen niet? Anyway, TO vraagt zelf wat iedereen er van vindt, dan krijg je nu eenmaal verschillende meningen... Maar ik word ook steeds verdrietiger van de namen die ik tegenwoordig bij de geboorteberichten in de krant lees..