Hallo, Iemand die mij een beetje kan helpen? Ik heb een nogal scheve grote teen en daardoor is mijn knokkel aan de zijkant ook een stuk groter. Nu wil ik graag weer eens een keer een paar mooie pumps kopen, maar ik heb geen idee welke. Ik begreep dat die van Gabor wel redelijk oke zijn, maar ik durf het niet aan, want die dingen zijn nog vrij prijzig. Heeft iemand nog goede suggesties?
Dat merk vind ik juist vrij smal vallen. En ik heb niet eens hele brede voeten.. maar kan ook soms het model zijn. Ik heb een pump van gewoon de scapino en die is vrij breed. Zusje heeft speciale schoenen daarvoor en die past ze zelfs!
Het leer van gabor is superzacht, net een pantoffel. De schoen gaat precies naar je voet staan. Vandaar de prijs. Bestel anders een paar online zodat je er in huis even op kunt lopen en eventueel terug sturen?
o.a. footnotes, durea, verhulst hebben breedtematen (wijdte H, K, en soms ook M voor extreem brede voeten). Zijn erg duur, maar ook super kwaliteit.
Niet echt antwoord op je vraag. Maar die knobbel kun je je aan laten helpen anders wordt het steeds erger. Dat heet een hallux valgus; https://www.ortho-care.eu/page/33/hallux-valgus/
Peter Kaiser heeft een speciale collectie voor bredere voeten. Heb laatst per ongeluk de verkeerde gekocht daarom weet ik het toevallig
Ik zweer bij Gabor of Ara. Kosten wat maar echt dan heb je ook wat. Ik heb ook maat 42-43 en brede voeten maar die schoenen zijn perfect. Ik heb hele dure hoge laarzen gekocht vijf jaar geleden, maar heb ze nog steeds!
Gabor, durea, footnootes, think!. Onlangs laarzen besteld van dream in green, ze zaten gelijk goed. Je kunt Marc o'polo ook nog proberen. Succes!