** juli/augustus 2014 mama's**

Discussie in 'De mama's' gestart door mamavanjuul, 14 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Ah wat een schatjes zeg! Wat knap dat ze al alleen zit! Hier soms wel soms niet. Dan kukelt ze snel om haha

    Gisteren hebben we maar een loopstoel gekocht, ze vind het geweldig! Ook weer wat nieuwe kleertjes
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. blauwoogje90

    blauwoogje90 Bekend lid

    5 feb 2013
    920
    0
    16
    Ahww wat enorm schattig meisje, jouw Lotje mamavanjuul! Ziet er leuk uit zo als ze zit. J. wiebelt vaak lekker met zijn kontje als hij in de box zo zit, zittend vind hij leuker dan liggend. Kan hij lekker papa en mama in de gaten houden natuurlijk :D

    Hahaha wat een onwijs stoere knul zo die Levi! Gave foto :D

    Leuke kleertjes zeg Alyssa, jumpsuitje is ook schattig zeg. Ja, heeft ze al door dat ze erin kan lopen of is dat nog te snel?

    Wij hebben een jollyjumper in huis. Hij hangt dan in een zitje, we kunnen hem dan heen en weer schommelen en hij kan er ook in springen. Dat vind ie helemaal super. Hij heeft ook echt door dat ie zelf kan springen. En dan lekker gillen en lachen erbij natuurlijk.
     
  3. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    20150321_115101.jpg

    hier zit ze ook al ffies alleen... paar minuten houdt ze goed vol..
     
  4. blauwoogje90

    blauwoogje90 Bekend lid

    5 feb 2013
    920
    0
    16
    Ah lieff, Silvy wordt ook al een grote meid! Lekker veel haartjes ook.

    Sjonge, onze baby's groeien echt onwijs... ze worden al zo groot! Zeker als ze kunnen zitten zien ze er ouder uit.

    Hoe gaat het verder met de mama's en kindjes?
     
  5. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Aaaaw Silvy. Die gaat ook zo hard. Kruipt ze nu al de kamer door?

    Alyssa, die jumpsuit!!!! Te schattig! Alleen voor de kleertjes zou ik willen dat dit een meisje is :D
     
  6. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    Geen seconde alleen meer op de grond kunnen laten.. ze kruipt de hele kamer rond.. en bliksemsnel ook..
     
  7. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Haha echt???

    Ik heb net het loopstoeltje opgefrist en ze staat nu midden in de kamer lekker te spelen. Oeh aan haar koppie te zien, lekker te poepen :D

    We zijn vandaag naar het zwembad geweest, ze vond het heerlijk! Lekker spetteren en met grote ogen naar haar zussen kijken. Erg grappig!
     
  8. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    Ja echt.. das niet normaal.. soms ook erg lastig want ze kruipt me overal achterna..

    wij gaan morgen met haar zwemmen. Heb er onwijs zin in!
     
  9. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Pfff volgens de oei ik groei app duurt het volgend sprongetje nog 10 dagen, Yinthe is 2 week te vroeg geboren. Man man man wat is ze vermoeiend momenteel! Ze wil niks , als ze bij je op schoot zit en ik eet een broodje dan is het constant eh! En dan draait ze haar hoofd weg haha. Momenteel heb ik mijn handen even vol aan haar ;)

    Ik moet zeggen dat ik er zelf ook wel een beetje doorheen zit, ik begin steeds meer het idee te krijgen dat door de bevalling en het ziekenhuis opname impact hebben op mijn overbezorgdheid. Ik moet echt leren om haar eens een nachtje uit logeren te doen maar ik ben zo bang dat ze zich eenzaam voelt haha, verschrikkelijk! Momenteel werk ik veel, aankomende week 40 uur en eigenlijk wil ik dat gewoon niet. Normaal werk ik tussen de 20/25, dat is prima. Mijn vriend is veel weg met zijn wisselende diensten dus eigenlijk komt er veel op mij neer, opzich geen probleem alleen ik ben zo kapot de laatste dagen, afgelopen weken last van hoofdpijn en zit niet lekker in mijn vel. Zo even afgeschreven ;)

    Wou muts wat knap zeg! Hier zit nog geen beweging in, zodra ik gaar op haar buik leg is het huilen.
     
  10. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Alyssa, kun je niet een paar daagjes vrij nemen? Let op jezelf. Yinthe heeft meer aan haar moeder als die ook goed in haar vel zit. Misschien reageert ze daar op?

    Hier is de zwangerschap bekend gemaakt!
     
  11. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
    Leuk Mi! Wat zijn de reacties?
     
  12. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    Alyssa wel aan jezelf denken he.. waarom moet je 40 uur werken.. wordt je daartoe verplicht gesteld? Ik zou aangeven dat het te zwaar is in combi met de thuis situatie..
     
  13. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    IMG-20150322-WA0025.jpg

    IMG-20150322-WA0038.jpg

    wij zijn vandaag lekker wezen zwemmen heerlijk!!!
     
  14. mamavanjuul

    mamavanjuul VIP lid

    10 aug 2010
    11.954
    31
    48
    Vrouw
    Publieke sector
  15. blauwoogje90

    blauwoogje90 Bekend lid

    5 feb 2013
    920
    0
    16
    Superleuk Mi, ben ook erg benieuwd hoe de reacties waren :D Hadden ze het shirtje meteen in de gaten?

    Poeh pittig weekje voor jou dan Alyssa. Kun je inderdaad niet aangeven dat je het niet trekt, 40 uur? Voor jezelf opkomen hoor, maar ik snap ook dat dat vaak makkelijker gezegd is dan gedaan. Succes!

    Wat schattig!!! Silvy was duidelijk aan het genieten :D

    Aahh, onze knul is vandaag alweer 8 maanden! Kan iemand de tijd stopzetten??:p
     
  16. roosjuh007

    roosjuh007 Bekend lid

    20 sep 2014
    956
    181
    43
    #3836 roosjuh007, 23 mrt 2015
    Laatst bewerkt: 23 mrt 2015
    Wowie acht maanden! gaat het snel he :) straks vieren we allemaal dat ze een jaar zijn geworden! jeeeeeej....

    Wat een rare regel met je wagentje Mi, het idee dat die idioten jouw waardevolle waggie hebben is zó naar. en cool shirtje voor je kleine man, die grote zonnebril vond ik helemaal geweldig.
    Goed voorbeeld doet goed volgen, wij zijn ook even een weekendje naar center parcs geweest, heerlijk er ff uit en lekker bij t haardvuurtje, fijn hoor.

    wat een superlief snoetje Muts, en MvJ dat bekkie is evenzo om op te vreten, ha heerlijk al die kindjes.

    hier wel wat onrustiger mannetje, komt smiddags en nu vanavond even lastiger is slaap, of niet en dan moet ik er weer ouderwets met de kinderwagen op uit, dan slaapt ie weer wel :)
    hij zit onwijs met zn tong te `blazen`sputteren etc. en inderdaad met zn speen tegen de spijlen ratelen doet hij ook al een poosje. hij valt uiteindelijk in slaap met de poot van zn knuffelkonijn is slaap, de schat.

    even een fotootje erbij van T. in het CP uisje waarbij hij zn box opvreet en een zwemfotootje van toen hij precies 7 mnd was
     
  17. muts4011

    muts4011 Bekend lid

    20 nov 2012
    622
    0
    0
    Tilburg
    Whahahahaha roosje geweldig. . Je moet b hem ook wel eten geven he hahaha
     
  18. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Aaaw wat een waterratten allemaal!!!!

    Roosjuh, ik wist niet dat ze al vleugeltjes omkonden whahaha. Die van ons gilde van plezier in zijn zwemband als de golven kwamen.

    Reacties; de een zag het meteen hahaha, heel serieus lezen en dan bij de laatste woorden mij argwanend aankijken: Nee....nee! Je liegt!
    En anderen lazen niet eens goed of dachten niet verder na. Ook maf whahaha lezen ze het shirtje en dan gaat er GEEN lampje branden whahaha
    Maar ze waren heel blij. Deze foto op fb gezet en veeeeeeeel reacties gehad. Allemaal positief. Ook iemand die van de echo zag dat dit een meisje is...nouja dat wachten we dan af ;)

    Over 3 weken weer echo. Wie weet kunnen we al spieken. Ben dan 15 weken.
     
  19. sneeuwklokje22

    sneeuwklokje22 Niet meer actief

    Ah cool muts en roosjuh! Leuke zwembad foto's!
    Inderdaad, zucht.. Straks zijn ze al een jaar, nog 4 maanden!!

    Mi wat zijn de reacties? Super tof zeg! Je zult vast wel horen dat jullie er geen gras over laten groeien :p

    Wat zouden jullie doen? Ik ga 18 april met tantes en zo naar de primark in Almere, vorige keer heb ik Yinthe meegenomen, toen was ze 2 maandjes. Zal ik haar meenemen? Of bij oma laten..
     
  20. roosjuh007

    roosjuh007 Bekend lid

    20 sep 2014
    956
    181
    43
    leker bij oma laten Alyssa, een band met opas en omas krijgen is belangrijk en jij kan ook wel een break gebruiken!!

    Als je zand te stevig vasthoudt loopt het zo tussen je vingers vandaan, houdt je je hand rustig open dan blijft het bij je. Succes met 'loslaten' ;)
     

Deel Deze Pagina