Hallo, Ik zou graag gezellig mee willen kletsen. Ik heb vanmorgen licht positief getest, 5 dagen voor nod (9 dpo). Het is dus nog even spannend de komende dagen. Ik heb in februari een mk gehad dus we zijn erg blij dat het zo snel weer gelukt is. Ik ben 24 jaar en dit is ons 3e kindje. De uitgerekende datum is 6 december
Hoi nathalie, welkom! dan zitten wij in hetzelfde schuitje, hier ook 3,5 week na miskraam en weer zwanger. Ik hoop dat je test mooi oploopt. Fijn dat we hier onze onzekerheden kunnen delen. Heb je ook geen menstruatie gehad tussendoor?
Ik heb tussendoor wel een menstruatie gehad. Bewust. Voor mijn gevoel was dat beter. Gelukkig heb ik een korte cyclus. De mk was begin februari met 6 wk. Eerder was ik nooit bang voor een mk maar nu ik het heb meegemaakt toch wel een beetje.
Ja dan houd je die angst. Ik was net zo ver. Maar ze zeggen dat de kans op een goede zwangerschap nu groot is, dus daar houd ik maar aan vast. Wat fijn dat het zo snel weer gelukt is! Ik heb geen menstruatie gehad, dus hoop dat mijn lijf weer optimaal functioneert daar Vind het heel spannend
Nu ik opnieuw zwanger ben helpt het me wel om de mk een plekje te geven. Hoe zit dat bij jou? Ik heb nu weer wat moois om naar uit kijken!
Ik had het op zich wel al een plekje gegeven. Ik weet nog wel dat ik na mijn eerste miskraam daar meer moeite mee had en het toen idd veel beter te verwerken was toen ik snel daarop weer zwanger was. Helaas heb ik lang niet van die zwangerschap kunnen genieten. Ondanks dat ik het nu weer reuze spannend vind kan ik het wel wat meer loslaten en probeer ik er maar van uit te gaan dat het goed gaat.
Bevallingslijst 1 t/m 15 december 2015 ♥ 1 december KleineFee: 27 jaar 2 dochters 3e kindje Fryslangirl: 30 jaar 1e kindje IS88: 26 jaar dochter 2e kindje 2 december 3 december Mavane: 29 jaar dochter 2e kindje 6 december NathalieD: 24 jaar 3e kindje Afspraken ♥ Als je ook op de lijst wilt, of er moet iets aangepast worden kun je het in kleur aangeven. Dan pas ik (KleineFee) het aan. Je mag natuurlijk ook zelf de lijst aanpassen!
Ja als ik die maar haal haha, bij beide miskramen niet verder gekomen dan de 6 weken. NE echt loslaten kan ik het niet, maar merk wel dat ik nu wel relaxter ben dan voorheen. Misschien onbewust een gevoel dat het goed zit deze keer nee ik weet het niet haha
Het gekke is alleen dat ik sinds vorige week zondag al klachten heb die leken op dat ik zwanger ben... Ben toch bang dat het niet goed zit. Elke keer weer spannend als ik naar de wc ga
Ik had bij mijn 2 kinderen altijd het gevoel dat het goed zat. En bij de mk heb ik het me wel eens afgevraagd. Achteraf dus wel een beetje aangevoeld, maar die gevoelens liet ik op dat moment niet toe, waardoor de mk toch nog onverwacht was.
IS88, ik had het gevoel dat ik zwanger kon zijn al 3 dagen na de eisprong. Ga je nog verder testen? Het hoeft niks te betekenen!
Wanneer ga je de vk bellen nathalie? Ik durfde vandaag nog niet, en moet nu 2 dagen werken. Dacht om vrijdag nog een test te doen als die knalt dan te bellen. Maar durf eigenlijk ook niet te testen want zo kwam ik achter de laatste miskraam
M'n man vond deze test al onzin onder het mom zwanger is zwanger, gaat het mis dan kan je er ook niks aan doen... Heel nuchter dus. Ik denk dat ik alleen maar zenuwachtiger wordt van het testen dus probeer een beetje dat relaxte van hem over te nemen
Ik ga de vk wel voor de 5 wk bellen. De vorige keer was er weinig plek voor een echo. Nu wil ik echt de echo met 8 wk en niet later. @IS88: Ik ga testen tot de streep duidelijk is en daarna niet meer, om dezelfde reden als jou. Proberen relax te blijven.
Net moeders voor moeders aan de lijn gehad, eerste stap is gezet! Vk durf ik nog niet te bellen, vind het doodeng. Even de afspraken toegevoegd. Bevallingslijst 1 t/m 15 december 2015 ♥ 29 november Rosalincke ? jaar 2e kindje 1 december KleineFee 27 jaar 3e kindje Fryslangirl 30 jaar 1e kindje IS88 26 jaar 2e kindje 3 december Mavane 29 jaar 2e kindje 6 december NathalieD 24 jaar 3e kindje Afspraken April ♥ 3: KleineFee, intake mvm 22: fryslangirl, eerste echo Afspraken Mei ♥ 8: fryslangirl, intake gesprek Als je ook op de lijst wilt, of er moet iets aangepast worden kun je het in kleur aangeven. Dan pas ik (KleineFee) het aan. Je mag natuurlijk ook zelf de lijst aanpassen!
Hoever ben jij nu kleinefee? Ik durf mvm ook nog niet te bellen. Heb ze twee keer af moeten bellen. Maar misschien moet ik het wel gewoon doen