Dank je! Jullie ook gefeliciteerd! Dit is m'n 3e zoon en ook de 3e keer dat het geslacht binnen een minuut te zien was, was niet te missen, meneer wijdbeens . En ik weet uit ervaring dat jongens idd totaal niet preuts zijn, zwaaien er mee en plukken er aan zodra ze "hem" ontdekt hebben, haha!
Haha dat zal wel even wennen worden na een meid dus Leuk, drie zonen! Stoere mama moet je zijn om een heus mannengezin te leiden! Fruitvliegje en caatje, allebei een meisje, gefeliciteerd!
Hoi dames, Ik heb aankomende maandag een echo ben dan als goed is 14 weken en 5 dagen dan kan ik dus al het geslacht zien als ik een goeie echo krijg?
Ja vanaf 14 weken kan een echoscoist het zien, sommigen kunnen het al vanaf 13 weken zien(degenen die gespecialiseerd zijn in geslachtsecho's)
Ik heb vandaag echo gehad en ben 14+5 de kleine bewoog heel veel waardoor ik niet echt een geweldige echo foto kon krijgen dus weet niet of hier wat op te zien is:
Kunnen jullie meebeoordelen? De gyno zegt een jongen, maar wil toch graag extra bevestiging hahaha. De foto is van de onderkant van de billetjes genomen zodat je mooi tusse de benen kan kijken.
Wij hebben vandaag een geslachtsbepaling gehad en het lijkt me overduidelijk of het een jongen of meisje is
Wat denken jullie??? echo is van vanochtend. Vrouw durfde het met 90% te zeggen dus mag vrijdag wel terug komen...