Hallo meiden, Mijn schoonouders zijn een jaar geleden gescheiden en na tijdje is mijn schoonmoeder een tijdje de rust op gaan zoeken. Ze kwam terug en had nog even een goede band met mijn schoonvader, maar sinds een half jaar geleden is dat tot ruzie gekomen. Met gevolg schoonvader depri en zelfmoordpogingen gedaan en helemaal de weg kwijt. Er was geen contact mee te krijgen. Nou vanmiddag was het zo ver. Ik liep in de action maar hij leek helemaal niet meer op hoe ik hem kende. Ik moest echt even kijken of hij het echt was. Nou ja heb gewoon gevraagd jij bent toch de vader van vriendlief? Ik had hem nog niet zo vaak gezien. Hij was er nooit als wij kwamen dus zei die nee. Dus ik liep weg en had zoiets van jaa je bent het wel en toen gaf die het toe. Ik vroeg hoe het met hem ging en we maakten ons zorgen om hem. Maar hij liet niemand wat weten waar die zat maar moest alleen maar tegen vriendlief zeggen dat hij geen contact meer wil met hem en zijn zussen en broers. Maar nu weet ik niet of het überhaupt mijn taak is om het tegen vriendlief te zeggen en hoe ik het moet zeggen. Hij zag er goed uit niet in de war ofzo en hij vertelde nog wel even dat al zijn geld en alle beslissingen door zijn begeleider wordt gedaan en die heeft maar gezegd dat hij maar afstand moet nemen van zijn kinderen... Sorry voor het lange verhaal weet het echt even niet.
sorry maar zonder punten en komma's is erg moeilijk lezen. Je kunt je vriend toch gewoon vertellen wat je hier typt?
On topic, Je kunt best tegen je vriend zeggen dat je zijn vader hebt gezien vandaag. Echter is zijn vader een volwassen man en als hij geen contact wil met zijn kinderen, dan is dat zijn keuze.
Zeg hem maar niks, dat is beter voor hem. Wie wil er nou horen dat het slecht met zijn vader gaat en dan ook nog eens dat zijn vader geen contact met hem wil? Over een tijdje trekt het misschien wel weer bij en zijn de gevoelens om niks gekwetst. Jij hebt hem niet gezien en niet gesproken 'die dag', misschien vergist hij zich met iemand anders. Hij zat immers best wel diep in zijn eigen gevoel. Wellicht dacht hij dat jij het was - jullie hebben elkaar namelijk zo weinig gezien voordat het mis ging.
Sorry typ niet lekker op mijn telefoon vind het rot om mijn vriend. Te vertellen dat zijn vader geen contact wil
Danku. On topic; ja het is pijnlijk, maar wel de waarheid. Jij kent je vriend het beste, jij kan misschien wel inschatten of je dit wel of niet kunt vertellen aan hem?
Ik zou wel eerlijk zijn naar je partner toe. Het is niet dat jij hem hebt opgezocht ofzo, hé. Je kwam je schoonvader gewoon toevallig tegen. Toch niet meer dan normaal dat je dan effe een praatje slaat? En ja, dat hij voorlopig zo min mogelijk contact wil met de familie, dat is zijn eigen keuze. Ik zou het net "fijn nieuws" vinden dat het momenteel goed met hem gaat. Ook al wil ie dan nauwelijks contact. Bij mijn schoonzus moeten we 't ook hebben van zulke vluchtige contacten in de stad. Ze woont hier een paar straten verder, maar als je belt, neemt ze 9 van de 10 haar telefoon niet op, als je voor de deur staat laat ze je niet binnen en zelf contact opnemen doet ze nooit. De gesprekjes op straat zijn altijd ultrakort, maar het zorgt er wel voor dat we tenminste weten dat ze nog buitenkomt. Mijn schoonmoeder blijft het moeilijk hebben dat haar dochter geen / zo min mogelijk contact meer wil met de familie. Maar tegelijkertijd is elke sprankel nieuws wel "nieuws" en is ze blij om. Of zou jij het niet willen weten als je man jouw moeder was tegengekomen in de stad? Zeker als je elkaar al een tijd niet meer gezien hebt.
Zo iets zeker wel tegen je vriend vertellen. Het kan ook grootspraak zijn van je sv dat hij geen contact wil. Het beste is denk ik toch om dit verhaal tegen je vriend te vertellen. Zo te lezen heeft je sv het ontzettend moeilijk met zijn scheiding. Dat is een rouw proces. Zo te lezen nam je sm het voortouw in de scheiding. Het ging even goed en toch ruzie uit eindelijk. Als je het verteld. Is het aan jou vriend wat gij er mee gaat doen. Mijn eerste ingeving is toch dat jouw vriend contact zoekt om het zeker te weten. Iemand zo als je sv. Zm depr heeft is. Zit in een bepaalde fase in zijn leven. De kans is groot dat hij wel afstand wil maar ook ergens niet. Altijd als kind zijnde of fam navraag dien Vaak zeggen ze het van uit verdriet. Angst schaamte. Ect. Juist omdat je vertelde dat hun band goed was. Dat ijs niet zo Maar verdwenen ik als kind of gaan zou het persoonlijk willen weten.
ze wilden beide scheiden, ze hadden 2 verdiepingen en de een leefde boven en de andere beneden. Ze zijn al die tijd bij elkaar gebleven voor de kinderen en hij heeft tot nu toe met 4 kinderen het contact verbroken maar ga het morgen aan mijn vriend vertellen. En denk dan wel dat hij hem op gaat zoeken
Zou het juist heel graag willen weten. hoe het met een vader of moeder gaat, me vriend heeft al bijna geen contact met zijn moeder niet zo,n goede band samen dus zou het echt erg vinden als hij het contact met z,n vader verliest.
Natuurlijk aan je vriend vertellen, snap eerlijk gezegd niet dat je daar nog over twijfelt. Denk echt wel dat je vriend dit wil weten, ookal is het niet fijn om te horen. Succes met vertellen, snap dat je er misschien tegenop ziet!
Maar wil je vriend wel contact dan? Schijnbaar heeft hij dus ook een jaar geen pogingen gedaan om met zijn vader in contact te komen. Nu lees ik dat hij hem gaat opzoeken maar waarom heeft hij dat niet eerder gedaan?