Hoe verschillend dat iedereen het ook ervaart! Ik vind het juist niet fijn als mensen er weer over beginnen, het is voorbij en achter de rug en we gaan weer verder. Niet dat ik het vergeet maar mij helpt het juist niet om het elke keer weer op te rakelen en erover te beginnen. Ik voel ook geen verdriet over een verloren kindje, voor mij heeft de natuur beslist dat dit vruchtje niet levensvatbaar was en daar heb ik vrede mee. Het zou voor mij ook erg veel uitmaken of ik het hartje heb zien kloppen, dat is toch echt het moment voor mij dat een hoopje cellen verandert in een levend wezen. Ik heb al sinds gisteren een vreemd wee en stekend gevoel in mijn buik, heel anders dan normaal als mijn menstruatie eraan komt.
Tacita, hier is het ook grijs en somber weer, maar je zonnestraaltje doet zijn best Magnolia, je bent geen hysterische zwangere vrouw hoor. Je hebt gewoon bagage en ik snap dat je die echo's echt geruststellend vindt. Ik had ook graag al een echo gehad, maar kreeg eergisteren het antwoord toen ik vroeg of het niet vroeger kan "dat breng echt niet op". Soit, dan ga ik ook niet verder discussiëren... Ils, ik ben zeer benieuwd naar je testje van vandaag!!
Hier is ie nu ook foetsie hoor Ben zelf nog even naar buiten gegaan, maar dat hielp niet *kom op, duw je door die wolken heen zonnestraal, kom op* :x
Goedemiddag dames, zo ik stap vanaf hier ook weer in! Heb alle terug gelezen maar ben het meeste al weer vergeten. Sorry! Ils, heb je vandaag nog een test gedaan? Wie heeft er gisteren of vandaag nog een echo? Spannend! M ik begrijp je heel goed. Hoe laat mag je? Ik heb al twee keer de gyn gebeld voor wat info maar durf om de een of andere manier niet te vragen of ik tussendoor nog een extra echo mag krijgen. Alsof ik op de een of andere manier toch wil vertrouwen dat het goed gaat.. Maar wil toch wel heel graag weten of het daar binnen goed gaat.
Oooh wat lief Tacita! Die zonnestraal konden we hier vanmorgen goed gebruiken! Het is hier ontzettend bewolkt, maar ik weet nu dat de zonnestraal van vanmorgen bij jou vandaan is gekomen! Jeszss, mooi beschreven hoe je tegenover de goedbedoelde opmerkingen van andere mensen staat. Zo voel ik het ook. Voor onze eerste zwangerschap heb ik ook wel eens dingen tegen mensen gezegd die ik echt goed bedoelde.. daarmee hoopte ik dan echt te zeggen waar ze op dat moment wat aan konden hebben. Tegenwoordig zou ik heel anders reageren! Wanneer mensen ons goed bedoeld advies geven wat er niet zo handig uit komt, probeer ik ook zo te denken en het dan ook goedbedoeld op te vatten. Ik hoop voor ze dat ze er nooit achter komen hoe een dergelijke opmerking op zo'n moment voelt... Hier ben ik inmiddels vrij luchtig positief. Ik heb uiteraard wel uitgerekend wanneer ik ongeveer mijn eisprong zal hebben, maar vertel dit niet aan mijn man. Verder ben ik ook niet van plan om extra ons best te doen, op mijn kop te gaan staan en alle tips en trucs uit te halen... een sterk zaadje en een sterk eitje moeten het ook goed doen zonder deze tips en trucs... des te sterker zal de zwangerschap dan zijn (zo probeer ik nu te denken haha!) Dus geen tips en trucs, geen ovulatietesten en zéker niet testen vóór NOD! Ik ben benieuwd, maar voor nu voel ik mij weer aardig mijzelf en nuchter Verder niet zo heel veel nieuws hier.. maar ik ben blij om met jullie mee te kunnen lezen hoe het op dit moment bij jullie allemaal gaat! Allemaal positieve energie en knuffels voor op het wachtbankje en het zwangerenbankje!
M: Hoi!!! Gewoon doen! Gewoon vragen, wanneer staat de volgende in de planning? Ze zijn bij mij natuurlijk ook heel makkelijk omdat ik steeds bloedverlies heb. Toch zou ik het proberen hoor. Het is wel heel erg fijn. Lizzy, het klinkt alsof je goed in je vel zit meid! Goed om te lezen. Hier, vandaag weer een echo gehad. Alles is goed. Goed gegroeid, hartje klopt mooi. Geen vuiltje aan de lucht. Volgende week weer een echo. Die stond al in de planning. En dan zullen we een intake afspraak gaan maken en ook de afspraken voor prenatale screening. Dit hebben we bij onze dochter niet gedaan maar juist omdat we haar nu hebben wil het weten mocht er iets zijn.
De volgende staat 15 april gepland, dan ben ik ongeveer 10 en halve week.. Vind dat het zo lang duren. Zeker ook omdat de eerste keer een MA was. Ik wil ze graag weten of het nu goed gaat. Maar omdat ik verder geen klachten heb, gelukkig, die er op zouden duiden dat het fout gaat wil ik ook niet hysterisch gaan lopen doen.. Wat fijn dat jouw echo in orde was!
Hoi meiden! Bedankt voor de zonnestralen! hier geen zonnestraal (meer) te bekennen. Ik heb vandaag wel weer een testje gedaan. Er komt wel een streepje weer, maar het blijft wel een tuurstreepje hoor. Wel lijkt het streepje roze te zijn en heb ik dezelfde klachten als de vorige keer. Hij is nog zo licht dat ik voor nu nog van het negatieve uitga. Het is nog wel vroeg natuurlijk, want ik weet ook niet zeker of maandag wel mijn nod is. Ik ga nu van het weekend pas weer een testje doen denk ik. Ik tuur mezelf scheel haha! ... We wachten het af! Kan proberen een foto te plaatsen, maar ik denk niet dat jullie wat zien Wat fijn dat alles goed was Magnolia, goed nieuws! Hoe is het verder Butterfly? Als je echt ongerust bent zou ik het gewoon vragen. Je kan het altijd proberen en ik denk dat ze daar echt niet moeilijk over doen hoor!
Yeah!!! ik doe precies met je mee deze maand! Ga je mij helpen na mn eisprong t vol te houden, help ik jou daarna ps. op de kop staan heb ik serieus nog nooit gedaan hoor, lijkt me ook niet zo romantisch na die tijd, op de kop knuffelen .
Goed gezegd Lizzy! Ik ga me aan die goede gedachten vasthouden. In ieder geval niet meer testen voor NOD. Dat wil ik echt niet meer! Ennu, op de kop gaan staan lijkt mij ook niet zo romantisch haha.
Haha denk wel dat wij inmiddels ervaren tuurders zijn Maar goed er staat een streepje en als idd rond maandag je NOD is, is een tuurstreepje een streepje! Maar dat het nog zo onduidelijk is zo vroeg en onzeker herken ik wel heel erg. Oh ik duim heel hard voor je!
Hallo dames, @Ucks: hoe is het nu met jou? Gaat het weer een beetje na dat gesprek bij de gyn. @Tacita: bedankt voor je positieve bericht vanmorgen. Met zulke woorden kun je niks anders dan je dag goed beginnen. @Butterfly: gewoon vragen hoor! Wie weet doen ze daar helemaal niet moeilijk over. @ Lizzy: wat goed dat je zo positief bent. Dat is de juiste instelling. Hopelijk heb je snel goed nieuws. @Magnolia: wat fijn dat je een goede echo had. Wat lijkt het me schrikken iedere keer dat bloedverlies. Fijn dat je volgende week weer een echo hebt. Je kunt niet vaak genoeg kijken denk ik. Hier voel ik me zoooooo belabberd. Ben zwaar verkouden en heb barstende koppijn. Voel me gewoon BLEHHHHHHH Denk dat ik zo naar huis ga en mijn bedje inkruip. Op het wachtbankje gaat het goed. Niet meer zo in spanning als vorige maand. Ik wacht rustig mijn NOD af. Hoe is het met de andere dames op het wachtbankje? Trekken jullie het een beetje?
Hey meiden, wat een heerlijke positiviteit, mooie echo's en.....slecht weer buiten whahaa! Dat hele kleine zonnetje vanmorgen is omgeslagen in mega herfstweer lijkt het wel! Hier wel tenminste. Zo de kinders van school halen en dan lekker film voor de buis. Ben de hele dag zo druk geweest met alles voorbereiden, dat ik dan even met m'n kids wil genieten van de rust. Die positieve flow is heerlijk die jullie beschrijven. Vooral niet pushen, niet testen voor NoD (dan ben je heel sterk hihi) en de mk als een ervaren iets beschouwen. Doe ik inmiddels ook. T is geweest. Bij mij is het rustig. Geen bloed. Geen test gedaan nog. Wel mega rommelende onderkant buik, soms opgezette darmen totaal vanuit t niets. Verder geen bijzonderheden. We wachten gewoon af....al wachtende.....😄😄 Mijn NoD, waarvan ik dénk dat ik hem heb, 2 weken nadat de nega pijn in m'n buik was, is morgen of aankomend weekend. We'l see... Knuf!
HCG loopt niet zo snel op dus mocht je zwanger zijn dan hoop ik dat je over een paar dagen toch een mooie test in handen hebt. Duim voor je! Verder gaat het redelijk, nog steeds moe en voel steekjes waarvan ik hoop dat het goed is. Misselijkheid is er ook nog en mijn borsten doen ook nog pijn. Allemaal hopelijk goede dingen die er op wijzen dat het kleintje in mijn buik goed groeit.. Toch laat het me niet los dat mijn lichaam me eerder voor de gek heeft gehouden, al voelde het toen wel anders.. Kan het inderdaad proberen maar toch zie ik een drempel.. En denk ik ook, er zijn vrouwen die veel langer moeten wachten.. Ja soms word ik best moe van mezelf
Jaaa ik ga je helpen!! Blij dat je mij daarna gaat helpen 😄! Dat op de kop staan was meer bij wijze van spreke 😉 ik kan niet eens de handstand haha! Maar ik bleef wel altijd bewust nog even liggen (oke ik geef toe, soms met mijn handen gevuist onder m'n achterste om de zwaartekracht een handje te helpen haha!) en niet direct douchen na die tijd.. Allemaal van die gekke dingen die je zogenaamd moet doen om de kansen op zwangerschap te vergroten.. Manlief stimuleerde me heel erg om dit soort dingen te doen hoor, dus dat maakte het wel weer een leuk dingetje 😉
Magnolia, wat fijn dat de echo opnieuw zo goed was!! Je zou bijna gaan denken dat het gewoon niet meer mis kán gaan, zo goed doet Boontje het! ButterflyNova, ik zou ook gewoon vragen.. Nee heb je, ja kun je krijgen.. al is het maar voor de geruststelling..
Voor nu voel ik me inderdaad best goed! Maar denk dat je het wel herkent dat ik van een extreem positieve flow opeens vijf minuten later het gevoel kan hebben dat het nooit gaat lukken en dat wij nooit een eigen kindje in onze armen mogen sluiten om alle liefde te geven die we hebben.. Ik heb zo wel mijn momenten, maar probeer daarna vooral weer met twee benen op de grond te staan. Verder weet ik nog niet wat mijn hormonen met me gaan doen als ik straks mijn eisprong voel aankomen 😉 hopelijk blijf ik dan net zo rustig als nu haha!