Hey dames, Het is weer weggetrokken uiteindelijk... T lijkt inderdaad op een galsteenaanval.. Het gekke is dat mijn galblaas er 7 jaar geleden al uitgehaald is? Groetjes
Fijn dat het weer is weggetrokken! Ik zou gewoon je HA even bellen als het weer eens gebeurt. Misschien had je iets verkeerds gegeten? Misschien zijn je organen zich aan t klaar maken om tijdelijk ergens anders te 'liggen' vanwege de zwangerschap en protesteerden ze even? Ik roep maar wat hoor. Ben geen dokter haha. Maar zoiets zou ik dan bedenken.
Goedemorgen lieve dames! Ik ben heb nog allerlei kwaaltjes. Misselijk en heeeeel moe waardoor ik nog misselijker wordt, pijnlijke borsten en noem ze allemaal maar op. Al 3 goede echo's gehad. As woensdagavond weer een echo en toch nog steeds die angst dat het niet meer leeft. Zo stom en krijg het maar niet uit mn hoofd. Gister de lijst van procenten gezien dus stelt me wel wat gerust. Nog maar 2% kans dat het mis kan gaan. Maar wat nou als ik net bij die 2% hoor? En heb al meerdere miskramen gehad, verhoogd dat de kans niet op een miskraam? Maak mezelf af en toe stapel gek! Ben ook helemaal klaar met die vieze utrogestan. Wat een kliederboel is dat zeg! Maar moet het van de gyn door blijven gebruiken tot de 12 weken. Pfffff... Achtbaaaaaaaan van emoties!
Ik ken het gevoel.... En ik heb bijna geen kwaaltjes meer... Licht pijnlijke borsten .... Dat is alles
Jughi, blij te lezen dat het beter gaat, maar idd snel bellen moest het nog eens gebeuren... Chelsje, fijn zo met je mama rondsnuffelen naar babyspullen enzo hé Geniet ervan! PGE, nog gefeliciteerd met je huwelijksverjaardag! Wij zijn in juni 5 jaar getrouwd, gaat snel Suus, aftellen naar de vakantie dus, gaan jullie ergens naartoe? Colin, het feit dat je al meerdere miskramen hebt gehad wil niet zeggen dat je nu ook meer kans maakt. Ik snap je ongerustheid (ik ben het zelfs zonder miskraam-verleden) maar probeer toch maar te genieten De kwaaltjes liegen er ook niet om hé Hier gisteren de echo gehad, jammer genoeg geen fototjes gekregen aangezien het een niet-officiële echo was. Maar alles was tip top, baby was al heel erg veranderd tegenover 2 weken geleden, zat mooi op schema (bijna 4cm), was goed aan het rondspringen en hartje klopte goed (gezien en gehoord) Mijn rugpijn is beter, maar ik moet dit toch goed in de gaten houden, als het weer terugkomt moet ik wss wel kiné doen. Tegen het overgeven, niets gekregen, enkel gember, gember en nog eens gember, drinken, kauwen, eten... Maar helpt eigenlijk niet. Sinds de geboorte van mijn zoontje ben ik 30uur gaan werken (ervoor 38uur), ik ben altijd thuis op za-zo-ma. En de rest werk ik tot 17u en op vrijdag tot 15u. Echt geweldig, maar nu ik zo vaak ziek ben (zwangerschap) valt het me wel heel erg zwaar. Ook ik ben aan het aftellen naar onze vakantie eind mei, dan gaan we een weekje naar Corfu Nog een fijne dag iedereen!
Jughi; fijn dat het is weg getrokken. Colinn; snap dat je onzeker bent, het is ook allemaal niet niks en het is iets wat we allemaal gezond ter wereld willen brengen. Probeer positief te blijven, je kwaaltjes zijn vervelend maar vertellen je ook dat er heel wat met je lijf gebeurd Kim; nee we gaan nergens naar toe, mannetje gaat onze slaapkamer opknappen en we gaan lekker een dagje weg met zn 2en. Wat jij hebt wb werken heb ik ook, ik werk nu 32 uur maar zodra allerlei kwaaltjes opduiken heb ik echt een energie level onder 0. Wel lekker een weekje naar Corfu , is wat om naar uit te kijken. Ik heb sinds een paar dagen last van duizelingen, vooral als ik te snel beweeg. Morgen op t werk mn bloeddruk maar eens meten en het er maandag met de verloskundige over hebben. *nog even een 11 weken dansje* Fijne dag allemaal
Junghi hopelijk blijft het weg nu! Ik zou wel bellen een volgende keer denk ik. Dan weet je misschien de oorzaak. Dikke knuffel voor jou Colinn! Het moet gewoon goed gaan. Ken je misschien iemand met een Angelsound? Misschien dat je dan kan proberen het hartje te horen (met volle blaas) en dat een geruststelling is? Maar kan misschien ook extra stress geven als t niet lukt... Ik heb het vanochtend nog een keer gedaan. Binnen 10 sec gevonden: echt een prachtig geluid en fijn om dan even een teken van leven te hebben (onze volgende echo pas met 16 wk). Kim: fijn dat de echo goed was! 4 cm klinkt al best groot he! Suus: lage bloeddruk kan op zich geen kwaad. Had mijn beste vriendin ook de hele zwangerschap. Vooral voor jezelf vervelend. Misschien dropjes eten? Ik werk zelf ook vier (lange) dagen. Vanaf half juli ga ik waarschijnlijk minder werken. Ik denk 28 uur en daarvan 4 uur thuis zodat ik maar 3 dg naar het werk hoef.
Wat lief dankjewel! Mn schoonzus is ook zwanger en volgens mij hebben zij een angelsound. Alleen vraag me af of het daar nu nog niet te vroeg voor is?
Ikzelf ben nu ook aan het twijfelen geslagen om zo een angelsound te kopen. Heb het niet gebruikt bij mijn zoontje, maar nu begint het precies te kriebelen
liva: super! wat een verschil van grootte dan al he zalig dat je kindje er zo leuk op reageerd mooie echo! mamatom: bedankt inderdaad op naar jaartje nummer 5 zeehondje: ik heb nu een vriendin die haar 1e ivf poging ondergaat. vandaag zijn haar eitjes uitgehaald en ik leef zo met haar mee.. spring: ja het gaat inderdaad snel. wij zijn 20mei 6jaar samen jughi: ik zou toch ff langs de ha gaan voor de zekerheid molly: happy birthday! xxx ik ben niet zo voor de angelsounds, blijkt niet echt gezond te zijn voor de kleine ..
Gefeliciteerd molly! Wat een mooi cadeau, een echo op je verjaardag Meiden, hartelijk dank voor jullie felicitaties, had tot 23 uur ook echt een mooie dag. Dan moest ik (sorry voor de details) overgeven, met bloed. Dat had ik pas later door, toen ik dacht, heh, niets roods vandaag gegeten. Dus vanochtend naar de huisarts, door het vele overgeven waarschijnlijk een ontstoken slokdarm. Krijg nu maagzuurremmers en rustig aan doen. Meiden die vandaag moeten werken, sterkte! Gelukkig mogen sommige van jullie aangeven welke werktijden je fijner vindt.
Gefeliciteerd molly !! @mammatom , Jakkie bah kan dat verder geen kwaad dan ? hier vandaag weer trotse tante geworden van een prachtig mannetje ! , blije dag vandaag ( helaas kon ik niet heen vanwege heersende waterpokken op de psz van mijn zoon )
PrettyGreenEye, ik zag dat je maatje 34 hebt? Bij de h&m zijn heel veel positiebroeken in de online sale in die maat, dacht meteen aan jou. Geen idee of het überhaupt je smaak is, maar toch even melden.
DeBJjJ, nee, kan geen kwaad. Krijg ook een middel dat in de zwangerschap gewoon gebruikt mag worden. Wel vervelend... Gefeliciteerd met je neefje, wat super leuk dat jullie kindjes straks maar 7 maanden schelen! Ook leuk voor je zoontje, kan hij ook alvast aan een baby wennen