Hier precies hetzelfde (al is het bij mij tijdens het actief zwanger worden niet misgegaan). Heerlijk gevoel vind ik het. Binnenkort komt het boxkleed en het speeltje binnen, kan ik daar ook weer even mee wegdromen.
Ja, ik heb ook een hoop babyspullen. Heel handig allemaal, ik kon alvast letten op goede aanbiedingen en heb ook flink wat verzameld door de jaren heen. Maar nu blijkt dat er misschien helemaal geen kindje komt. Achteraf wel naïef, want ik was ervan overtuigd dat de MMM ver van mijn bed was en kinderloosheid al helemaal. Heb er geen spijt van, maar wie weet komt dat nog als we alles ooit eens weg moeten doen, maar als ik het over mocht doen zou ik denk ik wel even wachten.. want wie weet hoe het bij jou loopt.
Nee! zeker niet! Niet om jou af te kraken maar ik ga ook voor de eerste en mijn gedachte is: eerst maar zien of het ons gegunt is! Kinderen neem je niet de krijg je met geluk! Mijn angst is dat ik dan van alles in huis heb en dan ineens blijkt dat het niet kan, dat zou voor mij persoonlijk alleen maar zwaarder zijn als ik dan allemaal spulletjes in huis heb. Ik vind het overigens wel goed dat je positief bent! Dit is ook een persoonlijke gedachte he, niets tegen de dames die het wel doen!
Mijn vriend vind het soms ook wel gek hoor, maar ik denk dat als het zover is en hij werkelijk beseft wat een kleintje allemaal nodig heeft, dat hij het dan zal beseffen Ik heb gewoon ook uniseks kleuren gekozen voor de kamer. Limegroen met chocoladebruin...ik vond dat al lang zo'n mooie combinatie!
Guilty hahaha Ik heb; pyama's - sokjes - mutsjes - badjassen - kleedjes - dekentjes - jasjes - spullen om het aan te kondigen bij opa's en oma's - de kamer is zo goed als klaar. Als ik me normaal niet zo fijn voel ga ik dingen kopen voor mezelf. Sinds we hier mee bezig zijn koop ik liever iets voor de baby. Nu ik hier alle reacties zo zit te lezen besef ik me eigenlijk pas hoe naief dat dit is geweest. Ben er eerlijk gezegd nog nooit van uit gegaan dat het niet zo lukken. Ik zag het meer als; het komt wanneer het komt, maar dat er dat komt wist ik zeker. tja.....of ik het nu zal blijven doen? Ik heb dit vooral in het begin gedaan.....nu denk ik eerder, eerst maar eens zien of het lukt.
Ik had de spullen van mijn zus al staan omdat ze ze thuis weg wilde hebben.. nu heeft dat dan ook wel heel lang op zolder gestaan omdat ik nog net een relatie had toen het daar weg moest. Gelukkig vond mijn man, toen vriend, dat niet erg. Toen de wens er was ook wel alvast 2e hands spullen gekeken en daar wat van gekocht. Bij de eerste zwangerschap had ik natuurlijk heel enthousiast vanalles al opgezocht. Dit werd een miskraam maar daarna wel, voor deze zwangerschap, al het kamertje gekocht. Ik wilde dat specifieke kamertje dus ja... toch maar gekocht. Ik heb wel alles zoveel mogelijk ingepakt gelaten en weggezet zodat het niet constant in het zicht lag. Daarnaast hebben we ook altijd geweten dat we een kindje wilde adopteren als het niet zou lukken. Had dat ook niet gemogen dan had ik het weggegeven aan vrienden ofzo. Ik kan ook goed begrijpen dat het juist confronterend kan zijn maar ik had daar persoonlijk geen last van.
Dit dus. Ik had het ook niet kunnen verdragen mocht het nooit zover zijn gekomen. Ik wilde de eerste weken toen ik wel zwanger was ook niets hebben, voor het geval het mis ging en ik dan steeds naar al die spulletjes moest kijken.
Ik zit vaak op internet babykleertjes, kinderwagens, ledikantjes, en wiegjes te speuren maar kopen durf ik echt nog niet! Laatst wel gedroomd dat ik bij Babypark de winkel aan het leegkopen was haha!! Ben er dus wel erg mee bezig maar kopen durf ik echt nog niet. Ik denk wel, dat als ik een positieve test in mijn handen heb me niet meer kan inhouden en naar Babypark scheur om inkopen te doen ha ha!!! Voor mij ook: In het begin erg naief, dit doen we wel ff... Had ook de halve wereld verteld dat we bezig waren, want dacht toch: Binnenkort vertellen wij dat we zwanger zijn! Mooi niet dus... Een baby neem je niet maar moet je gegund zijn en als het lukt, heb je heel veel geluk!
Zo dacht mijn vriend er ook over al had ik wel aantal dingentjes van mijzelf en mini luiers gekocht... maar nu al 3 jaar verder alles maar opgeborgen want het is nu niet zo leuk om er nog naar te kijken pas als ik eens een positieve test heb maar we geven niet op!
Hier niet hoor! Veel te confronterend... Zeker nu het wachten langer duurt, vermijd ik liever elk contact met prenatal en andere winkels. Ga wel los als ik een positieve test in handen heb. In het begin wel vaak al aan het nadenken over namen en deze noteren in een schriftje, maar ook dit inmiddels los gelaten.
Nog niks gekocht, lijkt me persoonlijk veel te confronterend. Heb begin december vroege miskraam gehad, heb me toen heel enthousiast aangemeld voor De zwangerschapsbox, 1x gebeld en 2mailtjes gestuurd om af te zeggen echter kreeg ik toch een uitnodiging om de box te gaan halen, dus die wel opgehaald, zul je net zien dat ik binnenkort zwanger ben en er dan geen recht meer op heb, doos zit nog wel dicht
Zo zie je maar hoe verschillend het voor iedereen is. Ik snap dat het confronterend kan zijn! Voor mij verlicht het eigenlijk alleen maar. Ik koop ook weleens iets voor de baby als ik me niet goed voel of als ik ongesteld ben geworden. Ik weet natuurlijk niet hoe dat in de loop van tijd voor mij zal zijn (als het niet lukt), maar dat zie ik dan wel... dan berg ik het maar goed op. Meiden die (langer) bezig zijn met zwanger worden; ik wens jullie heel veel geluk en liefde toe!
Wij hebben helaas veel te veel gekregen twee jaar geleden, toen ik nog zwanger was. Dat ligt me hier nu aan te kijken en doet me veel verdriet. Zelf koop ik daarom ook echt niks. De kans dat ik, als ik eindelijk zwanger ben, iets anders mooier vind is ook nog aanwezig.
Toen ik nog aan de pil zat zei ik ook altijd, dat zou ik nou nooit doen .... Maar sinds ik de pil niet meer slik is de wens zo groot dat ik meteen al rompertjes kocht bij Prénatal, van rompertjes ging het over op een Maxi-Cosi (Gekregen van een vriendin) van Maxi-Cosi naar een combi-kinderwagen die ik ook voor een heel leuk prijsje mocht overkopen en bijna niet gebruikt is ! Ik kon het gewoon niet laten .. Heb dus nu 2 Maxi-Cosi's .. Vind het nog steeds leuk om naar baby winkels te gaan, helemaal als mijn eisprong is geweest en je weer de kriebels krijgt van misschien is het nu wel gelukt. Maar weet me nu wel in te houden, en laat het bij kijken. Mijn vriend denkt soms wel van neehe daar gaan we weer, maar eenmaal in de winkel kijkt hij ook naar de kleertjes en spulletjes.
Logan; wat rot voor je! Ik snap je heel goed. Ik zal voor je duimen. Het moet goed komen! Chann1992; zo begon ik dus ook... voordat ik met de pil stopte, had ik zoiets van; ik wacht wel tot ik zwanger ben... maar ja, dan ze je van die lieve dingen die ook nog eens in de aanbieding zijn... nou, dan kan ik ze niet laten liggen! Hier overigens alleen maar kleine spullen (op het boxkleed na). Het boxkleed wordt morgen bezorgd... ben benieuwd hoe hij in het echt is.
Nee, ik koop ook nog niks voor hopelijk aankomende baby. Stel je in het ergste geval eens voor dat ik onvruchtbaar ben, dan heb ik niks aan al die spullen en is het alleen nog maar nog confronterender. ook lijkt het me leuker om als ik een paar maanden zwanger ben om dan samen met mijn vriend spulletjes te gaan uitzoeken. En misschien zie je dan nog iets leukers dan datje in eerste instantie had gekocht. Nee, ik wil eerst daadwerkelijk zwanger zijn en me dan bezig houden met spulletjes. Het voelt nu nog te ver weg en ik vermijd het liefst die winkels.
Een paar weken geleden heb ik een superschattige roze baby jumpsuit gekocht. Kon het niet laten. Het is wel een droom van me om ooit een dochtertje te krijgen...maar worden we verwend met nog een jochie of komt er verder geen kindje meer, dan is het ook een prachtig kraamkadootje...
Ben benieuwd naar je boxkleed post je geen foto morgen? Hopelijk kan er ook snel een kleine uk van meegenieten