Dames wie kan mij helpen .....vanochtend nog een cb gedaan heb twee verpakking staat erop niet zwanger ?............ Gaat het nu dan fout?? Hoop zo van niet
Misschien ben je iets minder ver zwanger? en dat daarom CB nog geen zwanger aangeeft..is het die met weekindicatie of die andere want die andere heeft meer HCG nodig dacht ik.
Wil ik hier over zeggen dat mijn hcg in het begin ook nooit als een speer gaat en dat schijnt (volgens de artsen) niet erg te zijn. Zolang hij maar stijgt. Ik zou toch morgen om een herhaling van de bloedtest vragen. Dat geeft meer duidelijkheid.
Je HCG was gisteren nog in de 20. Mss dat de digitale nog niet reageert nu? Ik zou zoals Jordan aanhaalt toch nog eens een 2de maal bloedprikken om te kijken of je HCG stijgt of niet. Dan weet je het direct. Ik duim!
Ik heb nog geen 1x bloed geprikt dus denk niet dat als ik bel ze zeggen dat het mag... En gister middag kreeg ik van de cb wel zwangrer 1-2
Heb ook een van cbgedaan verlede weekheb ik ook negatief na een licht positieve kv test en kijk nu 2x dikke strepenoen vanavind bloedprikken bij ha
En ik daar in tegen had vrijdags een hcg van 9..... En cb gaf wel 1-2 aan. Bizar hoor!! Kan je ook niks van op aan
Ja sorry, ik zie het net. Was gisteren aan het converseren met een andere Flower hier waarvan het HCG vrij laag was. Excuses... Ik zou dan nu idd wel eens naar de ha gaan om bloed te prikken. Heb je de 2de test ook gedaan? Mss was het een fout?
Ik raak met mijn eigen vragen ook in de war met die flower en volgens mij zijn we ook allebei even ver .... Ja gister middag andere gedaan die gaf aan positief 1-2 weken