's Ochtends mogen de kinderen eieren zoeken en daarna houden wij bij ons een paasbrunch met schoonouders. 2e paasdag wellicht op bezoek bij mijn zus.
Zondag brunch bij schoonouders daar zullen we ook waarschijnlijk wel tot 5 uur blijven. Maandag gaan we waarschijnlijk kijken bij de paascross. Standaard ritueel.
1e paasdag gaan we koffie drinken bij alle opa's en oma's... 2e paasdag zou ik wel een leuke dag vinden om te gaan bevallen zo niet dan gaan we met onze dochter zwemmen..
1 ste paasdag verstop ikzelf wat eieren en lekker uitgebreid ontbijten. 's avonds komt mijn moeder eten en 2de paasdag lekker onze eigen gang gaan.Ik denk dat we gaan zwemmen met de kinderen. Beetje beweging kan geen kwaad. Hier geen vreetfestijnen ieder geval.
Eerste paasdag naar mijn ouders, gezellig brunchen En tweede paasdag thuis en misschien een stuk wandelen oid.
Eigenlijk niet zoveel. Zondag gaan we gourmetten bij mn schoonouders en we hebben wat lekkere dingetjes bij het ontbijt. Verder wordt het denk ik een klusjes weekend. Ik moet nog de rolgordijntjes voor de keuken op maat maken, er moet nog een krukje geschilderd worden en de ventilator in de badkamer is kapot. Ook gaan we lekker uitslapen vanaf morgen. (Nu maar hopen dat ik niet weer om 5uur beneden zit door mn bi)
Zaterdag, zondag en maandag late diensten (14.30-23.00) bewust gevraagd zodat ik de eerste helft van de dag die het meest productief is met het gezin heb. De kleinste slaapt nog 3 uur in de middag en als ik dagdienst heb zie ik ze 2 uur als ik thuis ben en dan is het al bijna bedtijd.
Zondag is mijn zusje jarig dus gaan we naar haar toe in Amsterdam. Maandag gaat ons zoontje ''gewoon'' (zoals elke maandag) naar mijn ouders alleen iets later. Wij gaan namelijk samen meubels kopen voor ons nieuwe huis (en dat willen we met onze volle aandacht doen haha)
Hier hopelijk al bevallen en lekker genieten van ons viertjes! Als ik niet bevallen ben dan word het een pyjama weekend met veel te lekker eten en verder helemaal niets doen. Officieel is SM jarig maar anderhalfuur rijden nu heen en terug gaan we maar niet doen
Morgenavond kan ik niet naar de kerk, omdat ik moet werken, maar normaal doe ik dat wel, heel misschien dat ik morgenmiddag met mijn dochter de kruisweg doe (voor haar voor het eerst, ze is net 5) Mijn man moet zijn blinde oom ophalen die bij mijn schoonouders logeert. Morgenavond vegetarische tomatensoep eten die ik zo moet koken schiet me ineens te binnen Zaterdagavond/nacht naar de late mis, de paaswake. Daarna komt de familie bij ons thuis om paasstol te eten met een glaasje wijn. Zondagochtend thuis ontspannen ontbijten, paaseieren zoeken, 'smiddags naar schoonouders en 's avonds gaan we gourmetten. Maandagmiddag blinde oom terug naar huis brengen en 's avonds weet ik nog niet.
Wij gaan een druk maar gezellig weekend tegemoet. Zaterdag komen hier vrienden gourmetten en spelletjes doen/ Zondag met mijn broer, zus ouders aanhang en 5 kids brunchen bij een indoor speeltuin. Trakteren wij hen. Maandag, Bij mijn schoonouders s'middags gaat R met opa en papa naar een voetbal wedstrijd. Dinsdag is mijn dochter vrij van school, kan ze lekker bij komen van de gezellige drukte. En ik ook.
Zaterdag: Chocolade paaseieren eten Zondag: Paaseieren eten Maandag: Paaseieren eten En ergens tussendoor verjaart mijn vader nog en is er verjaardagstaart met veel chocolade . Mijn man moet maandag werken. Voor de rest is het een weekend als een ander. Tegen dinsdag is hopelijk alle chocolade op en kan mijn lever gaan rusten tot de Sint-periode .