K heb gebeld weken terug.voor id en ci maar helaas niks aan te doen en kreeg ook niet gratis royal pakket ofzo.. ben echt woest.. k keek niet anders..
Ik zit bij ziggo en heb gewoon ID en History Chanel, wel andere kanalen 123 en 26, kijk ik ook vaak naar.
Ging inderdaad automatisch als je Kidszone had en dit niet opgezegd had. Wel tegen 50% korting de eerste 4 maanden begreep ik. Wij zijn ook niet blij met deze gang van zaken, maar er is hier niet echt een knap alternatief (helaas!).
wij hebben ook voldoende info brieven gehad met wat er ging veranderen etc. vindt dat ze het heel netjes hebben gecorrespondeerd. (bij ons tenministe)
Wat raar dat de één overladen is met brieven en de ander niet... Even peilen... in een poll http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/569969-een-brief-gehad-ziggo-upc.html
Ik heb geen brieven gehad maar wel de reclame gezien dat ze samen zouden gaan. en eergisteren een kaart waar met grote letters ziggo op stond
Wij kregen netjes een mail waarin stond dat het kinder pakket wat wij hadden en extra voor betaalde nu standaard in het pakket zou komen en we dus die 5 euro per maand extra nu minder hoefde te betalen.
babytv zit toch niet in het standaard pakket? Of begrijp ik je verkeerd? Beide zenders zitten in het TV Plus / TV Extra pakket.
Dan hebben jullie zeker standaard al het royaal pakket. Hier betekend het na de 4 maanden 50% korting we 5 euro per maand meer gaan betalen dus ik ben nu aan het kijken om helemaal de boel te wijzigen.
Ik ook! Ik mis Disney junior! Dit was de enige zender die ik om vond voor mijn dochter, naast npo 3... Moet nu elke keer netflix aanzetten en die ligt er op het moment ook al vaak uit.
Wij hebben inderdaad het Royaal pakket maar die hebben wij '' gekregen '' UPC had ons een tijdje terug een mail gestuurd met de mededeling dat ze er achter waren gekomen dat wij meer betaalde dan wat wij aan zenders kregen, wij kregen toen de keus om dit te blijven betalen wat we al betaalde en dus het Royaal pakket daar voor te krijgen of we konden ons abbo omzetten naar goedkopere maandlasten en dan de zenders behouden die we hadden. We hebben toen dus voor het Royaal pakket gekozen voor het zelfde maandbedrag. Nu blijkt dus dat door het samen gaan met Ziggo die kinder zenders er al standaard in zitten en kregen we dus weer een mail dat we 5 euro per maand minder zouden gaan betalen. Wij betalen nu 70 euro per maand voor Royal, Film zenders, internet en telefonie
ik neig ernaar om daar naar over te gaan. Het duurste pakket met 2 horizon boxen. Dan betalen we net zoveel als straks zonder die 50% korting met onze normale hd ontvangers :O