Hoi dames, zien jullie hem ook heel ver weg of zijn mijn vriend en ik nu gek geworden? Ik weet niet hoe ver ik zit in mijn cyclus ivm bijna maand geleden een curettage..
Jaaa whaaaa!!! Wil er niet te veel op hopen maar alles maakt nu eventjes een blij sprongetje in me lichaam 😳
Ik hou sinds curetagge bij en zit nu op cd 25 😱 dat betekent dat ik pas 3 weken ongeveer ben?
Dank jullie wel voor de snelle reactie's. We hopen dat deze zwangerschap goed zal gaan. Wanneer moet ik vk bellen? Als ik knal test heb?
Ik zie ook echt wel een streep en eigenlijk op de tweede foto zonder te turen hoor! Zou idd nog even door testen en als ze duidelijker zijn miss nog ff de clearblue met indicator en dan gewoon de vk bellen hoor! Spannend!
Op de eerste zie ik zeker een streepje hoor! Zonder turen, Op de tweede zie ik niets idd, maar heb je veel gedronken? Want je urine kan nu wel zo verdunt zijn dat er te weinig hcg inzit aangezien je eerste streepje ook nog maar licht is, ik zou niet meteen de moed opgeven en overmorgen weer een test doen! Suc6 met het wachten, moeilijk i know! Liefs taart.
Ja ik heb inderdaad best veel gedronken. Maar nu de test opgedroogd is zie ik in verte streepje. Ja inderdaad of zondag even testen. Maandag is precies 4 weken na curettage alleen hoe lang kan ik dan al zwanger zijn? Vraag t me echt af.. Bij de eerste zwangerschap teste ik voor de 4 weken al volgens vk.. Of rond dat termijn.. We will see.
Heb je na de curretage al een witte test gehad? Misschien dat hij nog reageerde op een laatste restje hcg?
Nee ik heb na 10 dagen allemaal omo witte testen gehad! Dus het is echt van een nieuwe zwangerschap 😊