NOD lijst 22 april t/m 30 april

Discussie in 'NOD forum' gestart door MamavanHayden, 20 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Wou even laten weten dat ik op het wachtbankje zit. Mijn ovulatie test is aan het aflopen. Zal morgen (of vanavond) even een foto plaatsen.

    Mijn NOD zal dus ook eerder zijn, 22 april. Joepie!! Eindelijk weer een kortere cyclus!
     
  2. Tann

    Tann Fanatiek lid

    25 mrt 2015
    1.309
    682
    113
    Welkom op het wachtbankje Puk.. ik ook 22 april NOD... (*duim duim*)
     
  3. Trutje89

    Trutje89 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    1.166
    3
    38
    Hier heel veel krampen ! Volgens mij is me follikel mooi aan het groeien hihi zo toch maar voor de zekerheid een ovutest doen !

    X x
     
  4. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Hallo dames mag ik nog op de lijst?
    Vandaag echo gehad omdat ik clomid heb gebruikt deze cyclus zonder echo's. Zowaar op dag 30, 2 follikels van 21 mm 1 rechts, 1 links. 1 was iets troebel dus bloed geprikt om te kijken of het cystes waren of naderende eisprong en zowaar eisprong :D
    Vanavond was mijn ovulatietest ook positief, vanochtend nog net negatief. Ik ben dus ook helemaal verbaasd dat ik nog een eitje krijg. Was overtuigd dat het een kuurtje provera zou worden.

    Mamalap, 32 jaar, 2e kindje, ronde 6 (alleen echte kansen meegerekend) mmm nod 24 april
     
  5. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    Ikben niet zo handig met die lijst, ik zit altijd via de tablet mee te kletsen, maar iedereen mag aanschuiven hoor ;) hopelijk is het nu raak voor je mamalap!

    Nu al meiden op het wachtbankje, succes! Ik zit te dubben wanneer ik begin met de ovutesten, als ik weer op cd12 mn ei krijg, zou dat dinsdag zijn, ik ben voor het eerst aan het tempen, maar daar word ik ook nog niks wijzer van. Morgen is mn dochter thuis, dus dan vind ik testen niet handig, ik denk dat ik zaterdagochtend even een testje doe voor de zekerheid...
    Ben super benieuwd wat mn cyclus deze keer doet, geeft mij zo'n onrust als het niet zo standaard is...
     
  6. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    De eerste keer temperaturen wordt ook pas duidelijk na eisprong sahi nog even volhouden.
    Haha klik maar op mijn kaartje is ook nog niks aan te zien en zit toch al op dag 30 ;) Pas over dag of 3 a 4 dat het ineens te zien is.
    Mijn vorige kaartje staat er ook bij.
     
  7. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    ♥ NOD lijst 22 t/m 30 april 2015 ♥

    22. (5):
    Mystiek, 30 jaar, ronde 18, 1ste kindje
    Tan, 29 jaar ronde 2, 1ste kindje
    Dogs84, 30 jaar, ronde 8, 2de kindje
    Goldfishie, 32 jaar, ronde 25, 1ste kindje*
    Puk2015, 29 jaar ronde 3, 1ste kindje

    23. (2):
    MamavanHayden, 26 jaar, ronde 22, 2de kindje
    Veenbaas, 23 jaar, ronde19 (2de clomid), 1ste kindje*

    24. (7):
    Tearmiss, 27 jaar, ronde 8, 1ste kindje
    Lise186, 28 jaar, ronde 2, 1ste kindje
    Martina84, 30 jaar, ronde 2, 1ste kindje
    Vickske87, 27 jaar, ronde 15, 1ste kindje
    Plankje, 30 jaar, ronde 6, 1ste kind(bbz '11)
    W3D2409, 25 jaar, ronde 5, 1ste kindje
    Mamalap, 32 jaar, ronde 6, 2de kindje*

    25. (3):
    Tbtje, 22 jaar, ronde 1, 2de kindje
    Babs77, 37 jaar, ronde 2, 1ste kindje
    Pien1991, 24 jaar, ronde 4e ronde na mk, 1ste kindje

    26. (1):
    Damen, 25 jaar, 3e ronde, 1ste kindje

    27. (3):
    Fien2808, 23 jaar, ronde 6, 1ste kindje
    2meisjesmama, 32 jaar, ronde 4 , 3de kindje
    Rikki, 27 jaar, Ronde 7, 1e echte ronde na BBZ, 2de kindje

    28. (4):
    Silvana81, 33 jaar, ronde 2 IVF (Cryo), 2de kindje*
    Goodlife, 33 jaar, ronde 3, 2de kindje
    Meisje26, 34 jaar, ronde 2, 3de kindje
    Sahi, 27 jaar, ronde 3, 2de kindje

    29. (3):
    Suze29, 30 jaar, ronde 10, 1ste kindje
    Sanza, 28 jaar, ronde 11, 1ste kindje
    Pluisje30, 32 jaar, ronde 2, 2de kindje

    30. (5):
    Lindaatje, 33 jaar, ronde 2 na mk, 3de kindje
    Trutje89 , 22 jaar, ronde 8, 1ste kindje
    Logan, 23 jaar, ronde 33, 12e na laatste mk, 1e kindje
    Regina83, 31 jaar, ronde 5, 2de kindje
    Rica, 28 jaar, 2e ronde, 3de kindje

    Datumloos (0):

    Buiten de lijst (0):

    Totaal: 33

    Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (4*), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)
    Belangrijk!!
    - De lijst kopiëren werkt niet.
    - Druk op Quote onderaan het bericht met de lijst, haal bovenaan en onderaan het stukje tussen de haakjes met naam en quote erin weg en pas de lijst aan.
    - Pas ook de totalen aan.
     
  8. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Gelukkig is de lijst niet super lang. Mooi bij te houden op deze manier.

    Hier helaas niet meer gevreeën. Ben er ook een beetje klaar mee. Als manlief akkoord gaat wil ik volgende week eens contact opnemen met het ziekenhuis over IVF-PGD(mijn man heeft een gebalanceerde chromosoomafwijking). We wouden het eerst nog een keer zo proberen, maar ik trek dit niet meer.
     
  9. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    Oh puk wat moeilijk zeg! Heel veel sterkte!

    Mamalap; oke, bedankt, dat is wel fijn om te weten! Mijn FF app roept steeds dat ik al vruchtbaar ben, het maakt me soms wat zenuwachtig ;) ik moet natuurlijk echt op tijd zijn met insemineren.
    Ik weet van mijn lijf dat cd12 meestal mn ei komt, dus ik moet me nu op cd8 niet druk maken ;)
     
  10. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Thanks puk! Ik kan de lijst wel bewerken, maar de kleurtjes gaan via mijn telefoon niet goed en de laptop staat niet zo vaak meer aan.

    Ik kan me gezien jouw handtekening ook wel voorstellen dat je het moe bent. elke keer mis is natuurlijk slopend!
     
  11. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    sahi fertility friend gaat de eerste keer van jou eigen ingevoerde lengte cyclus uit en rekent 4 vruchtbare dagen. Qua vruchtbaarheid jouw ovulatietesten volgen. Eisprong zie je achteraf, maar weet dan wel zeker welke dag je hem precies hebt gehad.
     
  12. Martina84

    Martina84 Actief lid

    25 mrt 2015
    169
    54
    28
    NULL
    NULL
    Ik mag ook op het wachtbankje. Volgens de theorie zou mn eisprong vandaag zijn, dus gisteravond even rustig de tijd genomen voor elkaar. Voel nu af en toe pijn in mn onderbuik, kan van het vrijen zijn of het is de eisprong misschien. De ovulatietest gaf gister helemaal niks aan, misschien doe ik het verkeerd ofzo, want ik had gister wel slijm. Spannend hoor.

    Puk, niet raar dat je het er moeilijk mee hebt. Misschien inderdaad beter langs het ziekenhuis. Met wat hulp lukt het vast!

    Sahi wat heb jij een bijzonder verhaal! Stoer zeg, om zo'n besluit te nemen. Succes met uitkienen de komende dagen.
     
  13. lindaatje22

    lindaatje22 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.119
    0
    0
    Herbalife
    Zuid Holland
    Hai meiden! Wat een wisselende verhalen...de een heeft z'n ei al, de ander moet erop wachten... Zo ik ook nog. Geen idee wanneer hij plaatsvindt, maar de banner en mijn app verschillen van mening wanneer die ongeveer zal springen, hahahaha

    Ach ik ga vanaf zaterdag of zondag een ovulatietesten proberen. Kijken kf dat werkt bij mij.
    Elke ochtend en als ik een streepje zie ook s avonds. Verder nog geen slijm gesignaleerd.
    Maar de eerste normale cyclus na mijn mk....is njet te voorspellen 😄
     
  14. Babs77

    Babs77 Bekend lid

    10 mrt 2015
    710
    82
    28
    @Sahi tja dat gereken. Ben nog nooit zoveel met mijn lichaam bezig geweest als nu

    @mamalap fijn dat je toch nog een eisprong hebt gehad. Welkom op het wachtbankje. Evenals Martina.

    @ Tan ik duim met je mee voor een fantastisch verjaardagscadeau.

    @ Puk moeilijk voor jullie zeg. Ik weet niet zo goed wat het betekent maar ik denk dat jouw man minder vruchtbaar is?

    Ben zelf vreselijk onzeker. Denk nu dat ik misschien weer te laat was met de inseminatie. Pff we gaan het over twee weken merken. ..
     
  15. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    Mamalap; echt fijn om je ervaringen te lezen. Bij mn dochter deden we het op de gok, misschien dat het daarom 13 rondes duurde. Het is best gek als je denkt dat je weet hoe het werkt en dat zo'n app en een forum je nog van alles leert. Maar alles voor het goede doel ;)

    Babs; ja ik heb ook nog nooit overal zo op gelet als nu inderdaad. En met die app ben ik weer helemaal onzeker, hihi ;)
    Ik dacht altijd dat ik wel wist hoe het zat, maar mijn lijf doet het net iets anders.

    Martina; mijn beslissing is natuurlijk ook niet van de ene op de andere dag genomen, er zit een heleboel achter. Ik weet wel dat dit met een man niet gaat lukken, die man komt wel als ik 10-15 jaar verder ben. Maar kinderen wil ik sowieso en ik weet nu dat ik dat ook alleen ben.
    Ik hoop en duim voor je dat je goed getimed hebt! Op zich zou het niet erg moeten zijn om net wat eerder te klussen, zaad blijft nog 36-48 uur in leven en soms nog langer.

    Ik voel hier wel van alles, maar zit nu op cd9 dus ik probeer het een beetje los te late. Temp was vanmorgen nog redelijk hoog, maar ik ga morgen vast starten met de ovutesten.
     
  16. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Sahi als jij weleens eisprong cd 12 hebt gehad zou ik vandaag starten cd 9! Better safe then sorry. Je hebt groot gelijk dat je het dan maar alleen doet! Wij vrouwen hoeven niet afhankelijk van een man te zijn. (Zegt zij die getrouwd is). Ik heb mezelf jarenlang zelf onderhouden. Pas op m'n 28e de juiste tegengekomen. Anders had ik het ook alleen gedaan.

    martina zou nog wel ff door klussen en ovulatietesten als je nog geen positieve hebt gehad. Die is echt noodzakelijk!

    lindatje lastig inderdaad ik hoop snel een positieve voor jou!

    Ik had gisteravond al een positieve test, maar vanochtend was het echte mega knaller, ik denk dat hij vannacht springt :D
     
  17. Sahi

    Sahi VIP lid

    4 apr 2010
    5.186
    0
    0
    Dordrecht
    Mamalap; fijn dat jij dan eindelijk op het bankje kan gaan zitten!
    Ja zeker een voordeel om een vrouw te zijn wat dat betreft en qua mannen genoeg meegemaakt. Daarnaast wil ik nooit het risico lopen om straks nog een bezoekregeling/co-ouderschap te hebben.
     
  18. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Nee hoor hij is goed vruchtbaar(zie banner). Alleen zijn bij chromosoom 1 en 5 een deel van het paar verwisseld. Je moet net geluk hebben, met het uitwisselen van chromosomen.

    Kijk hieronder een plaatje(van google), zodat het wellicht duidelijker is. Bij de eerste 2 is er geen probleem, maar bij de onderste 2 wel, want dan zijn de chromosomen niet compleet.

    sch-transloc.jpg
     
  19. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    We wachten weer....tot ei...
    vreselijk saai haha
     
  20. Babs77

    Babs77 Bekend lid

    10 mrt 2015
    710
    82
    28
    Hmm begrijp het nog niet helemaal. Jullie kunnen wel zwanger worden maar er is een kans dat het een verkeerde mix is, wat leidt tot een miskraam?
     

Deel Deze Pagina