Ik heb er niet eens over nagedacht of ik een duowagen of plankje moet hebben... Zoontje is 22 maanden als ik ben uitgerekend en de baby gaat gewoon bij mij in de draagdoek, zoontje lopen of in de kinderwagen. Of ik draag mijn zoontje op de rug en de baby in de wagenbak.
Hier schelen ze 2 jaar en 3 maanden en wij hadden een plankje. Ik heb heel veel gelopen en dat ging prima. Eva ging ook veel met de loopfiets, maar het plankje hebben we ook echt veel gebruikt. Ik vond het ook prima lopen.
onze dochter was net anderhalf toen zoontje geboren werd en liep nog niet. Heb er toen voor gekozen om tweedehands een abc zoom duowagen aan te schaffen. Ik gebruik hem erg veel mede omdat zoon niet graag in draagdoek zit
Ik lees ff mee. Die van ons schelen straks 20 maanden. Dochter is nu heel ondernemend en beweeglijk. Ik zie haar niet netjes meelopen naast de wagen. Hebben nu de cameleon, zou dan een donkey willen, maar wat zijn die nog prijzig zeg 2e hands!
Ik heb een duo aangeschaft. Met de hond uitlaten, naar de winkel gaan met een lopende dreumes is niks. Duurt eeuwen en dat niet alleen ik moet met haar ook ogen in me achterhoofd hebben. En ze loopt 20 min en dan is ze moe.
Zou ik in jouw geval ook hebben gedaan, het kindje van ts is al 2,5 als de baby geboren wordt en ik zou dan voor een plankje kiezen (zelf ook gedaan met 2 jaar en 3 maanden leeftijdsverschil)
Wij hebben gekozen voor een duowagen. Ons meisje is 20 maanden als de baby word geboren en ga vaak met de hond wandelen en lopend boodschapjes doen en zie dat niet zitten met een peuter die niet meer wil lopen, moe is etc. Heb ook gehoord dat een plankje niet fijn loopt. Hebben de duowagen via marktplaats kunnen kopen voor een leuk prijsje, mocht deze toch niet bevallen of gebruiken we hem te weinig verkoop ik hem gewoon weer via marktplaats.