Hoi dames, nu inmiddels 5 weken en 2 dagen zwanger. Toen ik dus 3 weken was werd ik al mega duizelig wn zo heel af en toe een vlaagje misselijkheid.. Vanaf 3 weken en 4 dagen weten we dat we zwanger zijn.. Ik ben echt zo gigantische kotsmisselijk de hele dag door zo pijn in mijn borsten mijn buik rommelt enorm erg duizelig en zo vreselijk moe plus dat ik in een keer als ik de trap opgelopen ben kapot ben en buiten adem.. Heb het in al mijn zwangerschappen nog nooit zo meegemaakt kwam allemaal pas later.. Dus vandaar vind het zo vroeg.. Mijn laatste zwangerschap begon ook als tweeling dat ging bij 6,5 mis en bleef er eentje over.( mijn prinsesje )). Heb nu zo verschrikkelijk gevoel alsof het er twee zijn kan het niet loslaten.. Mede door de heftige kwaaltjes..Wie nog meer zo vreselijk veel last of zo gevoel dat het er twee zijn? Waren het er ook echt twee? Veel liefs van een nieuwsgierige mama. P.s. Donderdag een echo kan niet wachten!!
Ik ben heel benieuwd, maar denk niet dat je aan kwaaltjes af kunt leiden of het een tweeling is.. Ik kom donderdag even spieken
Denk ook niet dat je het af kunt lezen aan kwaaltjes. Zo was ik bij Aiden nauwelijks misselijk, maar bij Finley juist extreem misselijk met dagelijks veelvuldig overgeven. En dat begon ook zeer vroeg in de zwangerschap, nog voor NOD. Wanneer heb je je eerste echo? Edit: overheen gelezen, donderdag dus! Succes. Ik ben ook benieuwd!
Tja echt heel raar de eerste was ik ook super broerd. De tweede helemaal nergens last van de hele zwangerschap niet. De derde viel ook reuze mee ging makkelijk en de vierde ook zo broerd en een rot zwangerschap. Dus ik ben zo benieuwd kan echt niet wachten. Haha is bij elke weer anders zo blijkt dus wou dat het donderdag was.. Ik last het weten😉 Liefs
Aan kwaaltjes zal het niet afhangen of je er een of twee draagt. Ik was bij alledrie de zwangerschappen meisjes erg misselijk en lang en de tweede zwangerschap was ook een tweeling waarvan een miskraam. Voorgevoel ja dat had ik bij de eerste sterk dat het een meisje zou worden en dat werd het ook. Maar een tweeling heel naïef dat niet. Terwijl ik zelf een tweeling ben, mijn partner ook, onze moeders en onze oma's allemaal tweeling zijn. Nog een paar dagen dan weet je het. Spannend hoor. Gefeliciteerd met je zwangerschap
Je kan niet van kwaaltjes af gaan of het een 2-ling is. Elke zwangerschap is zo anders,je kan er nu in het 1e trimester meer last van hebben dan bij de andere zwangerschappen. Bij mijn 2e zwangerschap was het ook een 2-ling waarvan 1 is blijven zitten en nu een vrolijk meisje van bijna 5 is maar ik had amper kwaaltjes. Was enkel een beetje misselijk,1x gespuugd en verder alleen wat moe. Deze zwangerschap was in het 1e trimester een hel... Vreselijk misselijk,veel spugen en een opname gehad ivm uitdroging en veel buikpijn,extreem moe,erge bandenpijn maar toch echt 1 babytje. Maar....zeg nooit nooit!!! Ben nu wel heel benieuwd wat je echo voor uitsluitsel geeft!! Zou wel heel leuk zijn een 2-ling!!!
Ik had wel het gevoel dat het er 2 waren maar meer doordat ik behoorlijk snel groeide haha maar dat komt alleen door de darmen en lucht haha.. Het zijn er ook 2 maar geen last van kwaaltjes tenminste alleen erg moe en beetje opspeling van de hormonen verder niet misselijk overgeven of wat dan ook.. Ik denk dat het heel erg verschillend is per zwangerschap en dat je de kwaaltjes zeker niet vergelijken kan
Hier ook zwanger van een tweeling, maar heb nauwelijks kwaaltjes gehad, op extreme moeheid en rugpijn na. Het zegt dus niet persé iets. Wel spannend hoor, ben benieuwd!
Alle tweelingmoeders in mijn familie zeggen dat er weinig verschil was in kwaaltjes. Zelf geen ervaring mee maar volgens mij is het geen graadmeter.
Bedankt voor jullie reacties allemaal erg lief.. Ik ben ook zo zenuwachtig pff en dan duurt het nog zo lang voordat het donderdag is gelukkig in de ochtend dat scheelt.. Maar ik laat het smiddags gelijk weten hoor😄 Veel liefs.
Bij de eerste zwangerschap geen kwaaltjes En nu bij de 2e ooh heel de dag door misselijk.. Het zegt idd niks hoe misselijk je bent.. ik ben ook moe en bekaf en ben nu 7 weken zwanger Ben wel benieuwd naar je echo
Hier ook een tweeling opkomst. Weinig kwaaltjes alleen erg moe en onwijs last van me rug. Gefeliciteerd met je zwangerschap