Jammer Droppie Drie, maar ik kan het niet goed lezen. Dat ligt niet aan je handschift, maar de foto is te vaag voor mij.
Welkom Beebj. Veel succes. Bijlezen lijkt mij ook geen optie. Dat heb ik ook niet gedaan. Vandaag zijn we geslaagd voor zo'n glasplaat aan de muur. En we hebben ook eindelijk een wandklok en nog wat dingetjes gekocht. De glasplaat hangt al; de rest nog niet. Aangezien mijn man moest boren, moest er toch weer gestofzuigd worden. Toen mijn dochter op bed lag, heb ik een klein half uurtje gestreken & mijn man heeft de benedenverdieping gestofzuigd. Ik heb nog een doekje door het toilet gehaald en hij heeft de keuken gedweild. We zijn ongeveer een half uurtje bezig geweest. Mijn man zei net tegen mij: "Wat is het toch lekker opgeruimd."
Mag ik meedoen ? Ik heb ook de app op mijn telefoon staan en vind het leuk om mee te praten. Even voorstellen: getrouwd met een man met eigen bedrijf waardoor hij weinig thuis is en 1 dochter van 4. Verder lopen er hier nog 3 katten een een muis (in kooi ) rond. Werk 2 dagen in de zorg, maar heb nog steeds het gevoel altijd tijd tekort te komen dus flylady is zeer welkom.
Zo'n lijst had ik idd ook. Zaten oude foto's in van ik als klein meisje. Mn dochter heeft de lijst keer opgegroeid en hebben eigenlijk nooit meer nieuwe gehaald. Goed idee, kan ik wel weer eens voor gaan kijken Welkom nieuwe fly'er! Elke dag BabySteps volgen en dan kom je er wel joh
Dacht optijd mn bed in te gaan vanavond. Helaas. Zoontje ziek geworden en heeft nu al 4x de zoldertrap obder gespuugd. Mn zolder, mn overloop en de badkamer... Hij is herstellende van een loopoor(pas nieuwe buisjes) én hij heeft keelontsteking. Gaat een lange nacht worden ben ik bang
Whiej! Het is maandag! En dus is het mijn "vrije" dag Ochtend routine is gedaan, zometeen breng ik Tygo naar de gastouder en daarna doe ik gelijk de boodschappen. Eenmaal thuis ruim ik nog 15 minuten ff goed op, stofzuiger er doorheen en dan dansen maar. Afgelopen maandag was de gastouder er vanwege pasen niet dus ik heb mijn dans momentje wel gemist. Mijn vriend had tijdens zijn werk een liedje gehoord en me geappt dat het nou typisch zo een liedje voor mij was en hij had helemaal gelijk. Verder vanavond nog de avond routine en misschien vanmiddag nog wat andere kleine klusjes als ik het dansen zat ben. Wat leuk dat er nieuwe fly-ers bij zijn, trouwens! Gezellig Topic gaat wel snel zo, haha! Al een aantal pagina's terug vroeg iemand wanneer die workshop zou zijn waar ik me voor had ingeschreven. Helaas kreeg ik gister het bericht dat hij niet doorgaat wegens te weinig deelnemers. Wel balen, maar de volgende keer schrijf ik me gewoon weer in. Moet goed komen, t gaat vanzelf een keer wél door
ja dat was ik jammer dat ie niet door gaat! Dankje Antares. Hij ligt nu als een ziek vogeltje op de bank te snikken dat ie zo graag naar school wil. maar hij heeft al 4x bijna mn bank onder gekotst dus ik hou meneertje nog maar even thuis. Straks zn zusje van psz halen... dat gaat nog leuk worden met een kotsend kind bij me de school door...
Ach, arm jochie... Beterschap! Hier de ochtendroutine afgerond en nav julie goede voorbeeld de prullenbak ook eens schoon gemaakt. Ik zal zo de pc aanzetten en kijken of ik mijn digitale checklist hier kan zetten. Hoeven de liefhebbers geen superwazige foto's over te schrijven En welkom nieuwe fly'ers! Het wordt hier nog druk, gezellig hoor!
Ik kan helaas geen excellijst in de bijlage zetten hier op het forum... Voor wie hem wil hebben, stuur me een pb met je mailadres!
heb net ook ff mn lijstje gemaakt. kijken of mn pa m wil uitprinten voor me hoop dat ie te lezen is. is een Word document maar heb er ff print screen van gemaakt want net als bij Droppie kan mijn Word bestand niet in de bijlage hier
Ik lees wel mee, maar heb nog geen tijd genomen om te reageren. Vanavond hoop ik weer tijd te hebben om wat te schrijven.
Hee Roozjuh, da's een goed idee; een print screen... (ben blond ) Ik heb 7 wekelijkse taken en 30 maandelijkse taken in mijn lijst. Elke dag maak ik een afvinklijstje met de dagelijkse routines, de weektaak en de maandtaak voor die dag.
Pffff eerst had ik nooit moeite met tv kijken, nu zit ik constant te denken.... Kan dat en dat en dat doen.... Maar wil het niet doen! Want geen zin in. Maar kan geen rust vinden! Hoe doen jullie dat? Herkenbaar?
JA! Ik heb voor mijzelf nu ingesteld dat ik éht elke avond gewoon lekker de tijd voor mijzelf neem. In principe deed ik dat altijd al, maar dat was pure luiheid en vermoeidheid. Sinds flylady begon ik ineens ook 's avonds allerlei kleine dingetjes te doen en werd ik een beetje onrustig. Ik heb mijzelf nu verpliht om buiten het afwassen/keuken opruimen en de avondroutine niks anders meer te doen. Als ik onrustig wordt a ik me bezig houden met mijn hobby (dansen) of pak ik een tijdshrift, doe ik computerspelletje, of ik ga mijn spieren stretchen. Naast dansen hou ik me ook (een beetje, want ik ben nog een hark ) bezig met flexibiliteit en contortie. Gewoon, voor de leuk. Dan pak ik mijn yogmatje en ga aan de stretch. Kan ik rustig een uurtje mee zoet zijn. Je kan ook je detail-shoonmaaklijst erbij pakken en die taakjes indelen in je agenda. heeft me ook al eens vermaakt Of een lange douche nemen en iets meer aandacht aan jezelf beteden dan normaal. lekker bodylotion smeren enzo. Ik kan me rustig een uur vermaken in de badkamer. Je iet het er alleen niet aan af
Vanmorgen op de fiets naar de stad geweest om een mooie things-to-do boek te halen en die lekker ingevuld. Ik heb al wat af kunnen vinken, maar we gingen vanmiddag onverwachts kijken voor een nieuwe slaapkamer, dus nog niet alles is af. Mooie lijstjes zag ik trouwens voorbij komen. Nog even kort voorstellen: 41 jaar, bijna 12,5 jaar getrouwd (volgend weekend), 3 kinderen en tbm en gastouder.
Extra maandelijkse gedetailleerde schoonmaak taken deze week : Welke willen jullie? Badkamer : Extra slaapkamer : Kinder badkamer : Kinder kamers : Kantoor : Waskamer : U roept wij draaien! Ik heb gisteren wat extra maandelijkse taken in mijn badkamer gedaan. Nog niet alles.... Maar ik moest 2x15 schrobben op 1 douche cabine muur..... Terwijl ik dan eigenlijk als taak had alle muren.... Mijn badkamer was al eerder schoon en dan had ik er drie dagen fulltime aan gewerkt, met alle goede moed om het nu bij te houden! Helaas......dat werkte nooit 😳 hopelijk nu wel bijhouden met jullie en de lady!! Vandaag ben ik van 11.30 tot 18.30 niet thuis. Dan is het kinderen avond routine en gelukkig hoef ik dan geen keuken te poetsen, want wij eten uit (bij mijn papa)