Haha wat zullen sommige van jullie meewarig kijken naar mijn dochter: ze pakt al drie dagen op rij sokken met sandalen. Ook niet mijn schoonheidsideaal maar ja. Soms stuur ik haar om een andere keuze te maken, maar vaak mag ze het zelf weten. in ballerina's. .. vind ik korte sokjes of maillot prima.
Hier altijd met. Ik vind het wel leuk staan namelijk, met sokjes met een strikje die bij de kleding past, gaat prima. Ik vind het zelf vreselijk om schoenen zonder sokken te dragen, dus dat gaan mijn kids ook pas doen als ze zelf aangeven het prettig te vinden (wat ik mij niet kan voorstellen haha). En dat een ander het niet mooi vindt, tja boeien.
Sorry, maar een dichte schoen is heel anders dan een ballerina met een sokje erin. Probeer het eens zou ik zeggen.
Ja tuurlijk, ze lopen toch ook in sandalen met blote voeten? Inderdaad goed inlopen, maar mijn kinderen konden zelf altijd goed aangeven of ze zere voetjes hadden of plekjes, dus dan begonnen we met een paar uurtjes overdag met sokken, dan steeds iets langer en soms zonder sokken, dan merkten we vanzelf of het goed ging. Ik heb ze nu niet voor mijn jongste van 3, omdat we geen fijne konden vinden, maar ik zou het gerust doen! Mijn oudste van 5 heeft ook elk jaar ballerina's en gaat er gerust op naar school.
Blote voeten in ballerinas (die vallen onder dichte schoenen aangezien de voet volledig in de schoen zit) zweten bij warm weer, en dat is absoluut niet gezond voor kindervoeten. Mooi is het niet vind ik, daarom dragen mijn dochters geen ballerinas. Maar sneakers onder een jurkje vind ik ook afschuwelijk, valt eigenlijk onder dezelfde categorie.
Maar bij echt warm weer hebben ze toch vaak ook lekker blote voeten of echte sandalen aan? Bij ons zijn de ballerina's juist voor de hele zomer op dagen dat het niet heel warm is. Op echt warme dagen hebben ze Teva's ofzo aan, en thuis altijd blote voeten.
Sandalen zijn niet te vergelijken met ballerinas. Eerste vallen onder dichte schoenen, tweede zijn open aan de voorkant (vaak ook aan achterkant), waardoor de voeten veel meer kunnen ademen. Schoenen waarin mijn kinderen 1x zweetvoeten krijgen gaan eruit. Dat vind ik een randvoorwaarde voor loopcomfort en gezonde voet.
Precies! Ik vind het met nette witte sokjes juist wel mooi staan. Ik vind zonder sokken in zulke schoenen eerlijk gezegd niet zo mooi. Als het echt warmer wordt, draagt mijn dochter sandalen o.i.d. Die zijn echt open, dus daarin krijg je veel minder zweetvoeten en veel minder kans op blaren. Verder eens met eylem.
Sorry teva vind ik zelf erg lelijk)) Ik heb hier balerinas, sandalen en havanianas... Alles zonder sokken te dragen en balerinas soms mee afgaan van weer. Bijvoorbeeld morgen warm maar ik zou sokken aanlaten. Nu draagt ze zoiezo nog haar shoesme lage sneakers omdat ballerina's die ik heb iets te groot zijn) In turkije vorige haar droeg ze eigenlijk alleen havanianas en in de avond balerinas dicht of sandalen open zonder sok
Vind dat echt afschuwelijk met sokken net zoals slippers of sandalen met sokken! Als t koud is simpel andere schoenen maar waarom moet het kind dan persee sandalen of ballerinas aan als het te koud is. Ik ben tot nu toe geen leuke ballerinas tegen gekomen en of het goed is met blote voeten, die argument begrijp ik maar je hebt ook van die mini sokjes ( wat je ook voor volwassene hebt voor de pumps) heb je ook voor de kids, dan zie je de sokken in iedere geval niet!
Persoonlijk zou ik er wel leren (mooie) sandalen bij doen, voor als je ergens heen gaat ofzo. Snap dat Teva's lekker zitten en super dingen om te spelen, maar vind ze een beetje deuzig voor als je ergens heen gaat ofzo.
Ik vind teva's echt afschuwelijk en zou ze dus sowieso nooit aandoen, haha. Ballerina's met sokken vind ik ook geen gezicht. Als het te koud is krijgt ze andere schoentjes aan. Hier draagt ze haar ballerina's dus altijd zonder sokken, evenals haar sandalen (en slippers )
Zou ik voor gympen/sneakers/dichte schoentjes gaan. Hier was het overigens 24 graden dus sandalen uit de kast
Ik vind sokken in ballerina's er schattig uitzien, mijn dochter draagt sneakers onder haar jurkje en ze heeft ook nog teva's... Shoot me now....